Prijava

Njega izbavio a Srbi najebaše od srbosjeka...

drago mi je da je bar nekom zahvalan

Jel se smije ovdje reći da su Hrvati ustaše?

Jel se smije ovdje reći da su Hrvati ustaše?

Хрвати су усташе, сад ћемо да видимо да ли сме....

Ово је победа. Није баш само о браћи Хрватима али не знам ђе да метнем.
http://www.youtube.com/watch?v=X5CB13mDJaw

И опет се, након пола века историја понавља, и опет су против читавог српског народа устале помахнитале хорде зла, до зуба наоружани усташки злочинци, крвожедне легије страних плаћеника, Алијини Џихад фанатици са заставом Мухамеда у рукама и јатаганима у зубима, који као и пре 50 година насрћу на слабо наоружане српске браниоце, који херојски одолевају у тој неравноправној борби, одлучнији да заштите своја вековна огњишта и свете кости својих предака, одлучнији да њихова деца не буду као њихови дедови, жртве геноцида неке нове Ендехазије, потпомогнуте циничном завером светских моћника, решених да цртају нову карту Европе и да у својим мрачним лабораторијама стварају монстурозно чудовиште злослутног имена, нови светски поредак.

П. С.
Издржите браћо банована! Само храбро!

Не разумем вас.
Хрватски националисти су исто говно као и српски.

нису брате. Овде није реч о никаквим националистима. Ја сам националиста па их не мрзим, само их не волим. Поучен претходним искуствима из историје, могли смо да схватимо да од њих никада ништа добро, да увек само добијемо нож у леђа. Немам ја ништа против човека који је Хрват. Можда бих и волео Хрватицу и имао децу са њом, никада се не зна. Фазон је само у томе што њихова дела говоре о њима као целини, што не мора да значи да је сваки појединац лош.
а ово о националзму је такође једна ружна генерализација за којом си посегао. Ако је особа националиста не значи да је лош. Не знам шта те је навело на тако лоше мишљење.

TAKO JE MI SMO GOVNA I ZASLUZILI SMO DA NAS NATO BOMBARDUJE '99 JER SMO SE KURCILI!

Фазон је само у томе што њихова дела говоре о њима као целини, што не мора да значи да је сваки појединац лош.

То је цела поента.
Већина Срба мисли да су сви они лоши.

Не знам шта те је навело на тако лоше мишљење.

Не знам. Можда сама дефиниција национализма:

Национализам је култ сопствене нације кога карактерише шовинистички однос и распиривање мржње према другим нацијама, а свој највиши домет испољава кроз геноцид и физичко истребљење других народа.

BojanBojanBojan

TAKO JE MI SMO GOVNA I ZASLUZILI SMO DA NAS NATO BOMBARDUJE '99 JER SMO SE KURCILI!

Nadam se da je ovo trol, inače, to trebaš da kažeš onom ko je izgubio brata u ratu ili ljudima sa rakom, danas.

Застрани тема као Шекијево испитивање сведока..

Лолол.
Мурињо, одушевљава ме твоја способност да препознаш трола. :))

То је цела поента.
Већина Срба мисли да су сви они лоши.

Добро сад, дал је већина или није. Ево нпр. ја само не желим никакав вид било какве сарадње која је икако на било који начин подложна томе да нас они опет, по милијардити пут заврну. Историја је јасна и њихова дела су заиста и из угла непристрасног Непалца, огромном већином, зла.

Национализам је култ сопствене нације кога карактерише шовинистички однос и распиривање мржње према другим нацијама, а свој највиши домет испољава кроз геноцид и физичко истребљење других народа.

Ова дефиниција је дефиниција нацизма пријатељу. Онај који ју је овакву написао написао ју је намерно погрешно из неког разлога. Најпростија дефка национализма је проста љубав. Истина је, нагласићу, да наицонализам може лако прећу у нацизам, али само намерама лоших људи. Онакав здрав, изворно чист, може донети само лепе ствари.

Murinjo ovo su tvoje ili Edijeve reci od pre nekih 3-4 meseca. Prvo sam mislio da su Edijeve ali sad ipak mislim da ce pre biti da su tvoje. A time hocu da kazem da takvim idiotlucima nije mesto na nekoj ozbiljnoj temi pogotovo te koje procitate na sajtu Istvana Pastora i primate odmah kao istinu.

Геноцид јесте физичко истребљивање друге етничке заједнице, како у рату, тако и у миру. Кривични закон Србије, 2006, одељак о злочинима против међународног права.

Ова дефиниција је дефиниција нацизма пријатељу. Онај који ју је овакву написао написао ју је намерно погрешно из неког разлога. Најпростија дефка национализма је проста љубав. Истина је, нагласићу, да наицонализам може лако прећу у нацизам, али само намерама лоших људи. Онакав здрав, изворно чист, може донети само лепе ствари.

Да, али у већини случајева, национализам прелази у нацизам зато што се сам национализам добрано нагиње преко границе...

ЕДИТ:

Геноцид јесте физичко истребљивање друге етничке заједнице, како у рату, тако и у миру. Кривични закон Србије, 2006, одељак о злочинима против међународног права.

Е, рећи ћу нешто што сам рекао милион пута, ко нас јебе што нисмо етнички очистили Косово кад смо могли, и овако и онако су нам пришили да смо ратни злочинци, овако бисмо бар нешто и урадили...

Можда сама дефиниција национализма:

Ниси морао прекуцавати на ћирилицу. :)

http://vukajlija.com/forum/teme/31769-nacionalizam?strana=2#post_1522820

Национализам као идеологија ставља интересе нације и државе изнад инереса појединаца, и означава љубав према нацији. Својој нацији.

Него, немам времена да се расписујем, одо' у град да пијем. :Д