Moram nekom da se izjadam :((

  1. Kapiram da se tripuje jer su joj cale i ujak umrli od alkohola, ali opet...

    E vidiš, ovom mom idiotu nije niko umro od alkohola, pa ne da se tripuje nego je to strašno, ali to je zbog toga što je neverovatno glupa. Pri ovoj izjavi sam bio izuzetno objektivan, verovatno čak i blag. A da ti ne spominjem koliko je lenja povrh svega toga... Jebena propast.

  2. Koje su boje, eventualno rase? Treba mi mače!

  3. Ne znam, nisam ih jos video. Samo vidim da je macki manji stomak. Koji ce ti kurac macka? Da mi keva ne voli macke, ne bih ja to drzao u kuci.

  4. Ma gotivne su mačke imaju personaliti koji mi odgovara, nekako ih zabole tukidid za sve a opet su tu, bleje na kauču... Psi su bre mnogo nešto dosadni, gori su od dece, a njih imam vazda... Kapiram da su sad suviše male da bi se odvajale od mačke, eventualno u džak, ali ... :) Htedoh reći, ako neko ima mače odgovarajućeg uzrasta...

  5. Ubija me glava. Ne pomažu ni lekovi, ne znam više šta da radim.

  6. probaj sa inhalacijom...

  7. Kafa je uvijek lijek...

  8. Bruce, nemerem ići kod lekara, bar do ujutru. Ako ne prodje dotle, to mi je jedini spas.
    Nego, ovo što Vidrica kaže, odoh da roknem jednu gorku skroz, valjda će biti bolje. :)

  9. Jesi li jela? Hoće od gladi da boli a hoće i kad dobiješ i kad ti prestaje.

  10. Iscedi malo limuna u nju, čuo sam da pomaže. Uostalom pop je svakog dana dostupan ololo

  11. Možda te zeza i visok pritisak ( mada sumnjam, s obzirom na godine ), a tu kafa ne pomaže, nego obratno... Najbolja je čaša toplog mlijeka i u bešiku. :)

  12. Mesečka, staviš vodu da provri, sipaš u mali lavor ili plitku tepsiju, ubaciš dve kesice čaja od kamilice ili nekog sličnog peškirom pokrijš glavu i tepsiju i udišeš na nos, a izdišeš na usta...

    i prvo popij kafu...

  13. аман, таблете! а ако ти оне не помажу, неће ти никаква кафа ријешити проблем
    шта с' попила од љекова?

  14. Aman ženo, pojedi nešto, ne pij kafu.

  15. Pustite dijete, nek je kofein spasi! :D

  16. Iju, koliko komentara.
    Elek, ne umire mi se još, neka. lololo
    Jela sam Vučice, nije do toga. A ne boli me često glava, ali kad me zaboli, ne znam šta ću sa sobom. :)
    Lulo, pila andol, neki kombinovani prašak, keva mi dala, i to je to ja mislim. Ne znam ni ja više.

    EDIT: Probala ovo sa kamilicom pre jedno pola sata, malo je bolje, ali nije prošlo. :)

  17. meni obično pomaže brufen, a nije loš ni paracetamol (eferalgan, febricet, panadol...)

  18. Ti si dala popu kaparu lolo

Rekli o sajtu

Da. Definitivno ima dobrih fora, svaka čast onima koji ih smisliše. Respect Vukajlija.

MyCity Forum · 4. Februar 2009.