Moram nekom da se izjadam :((

  1. ja sevapa brate, sedam godina sreće :)

  2. Pa što kukaš, bedo, to ti je sedam godina sreće. lololo

  3. hhhhhahahahaha nisam u usta stavljala danas ništa sem vrućih krompirića, ni vruću pljeskavicu, ni prste, ni nokte ni bilo šta drugo :PPP

  4. Ἀνταίος
    ja sevapa brate, sedam godina sreće :)

    Ozbiljno? Auuuu. Onda ništa. Super mi je.

  5. Ljudi ovo što mi se ne diže ujutru se i dalje nastavlja. Stvarno sam se usr'o živ. Šta da radim, jebote. Pomozite, molim vas.

  6. Dođi sutra na fudbal. Dasistrčiš malo i proteraš krv kroz noge.

  7. KOji fudbal, gde fudbal?

  8. Ja bi doš'o al sam iz Mladenovca, a i slava mi :) Bedak.

  9. Eclipse
    imam neki plik il cistu neku il tako nešto preko pola nepca, ne znam odakle mi majku mu

    ovako je i majka mog teče, išla kod lekara, vazdan neke analize, dok je lekar nije pitao je l' jede vrelu supu možda, a ona potvrdila da je odma' s plotne maklja.

  10. koje sranje ovaj film na prvoj...

  11. što sam starija sve me manje zanima seks...da nije to samo neka faza?

  12. Što na prvoj, što i na drugim kanalima. Nema šta da s' gleda, moram ići da spavam na silu.

  13. Obrijao sam muda i sad me golica.

  14. gladna sam, piški mi se i vukovi me jure.

  15. Obrijao sam muda i sad me golica.

    Jebena stvar...

  16. Ја кад обријем муда сврбе ме , ненормално ме сврбе.

  17. Ja moja moram da brijem na cirkular.

  18. Ja sam jednom probao, ali se onaj disk sto se okrece polomio kad me je dokacio po kurcu.

Rekli o sajtu

Definiše se sve i svašta. Tako se mogu pročitati definicije baksuza, alapače, čitulje, smrti, rezervoara za smeh, kolateralne štete, Živojinović Velimira, zvanog Bate, dnevne svetlosti, gospođe džem!, Brus Lija… „Je l’ ti puši ćale?”, „Je l’ mogu u WC?”, „Chuck Norrisisati” i još mnogo toga može se naći na ovoj internet stranici. Zato ne iznenađuje što se mnogi kad jednom dođu, ponovo vraćaju na nju. Neki čak postaju i zavisnici, pa traže od moderatora da ih banuju, poput jednog studenta koji je zahtevao da mu zabrane pristup na nedelju, dve dana da bi mogao da uči.

Status Magazin · April 2009.