Moram nekom da se izjadam :((

  1. Ja se juče hvalila kako sam najzdravija u familiji i kako ne pamtim kad sam bila bolesna, danas samo kašljem, bole me pluća, disati ne mogu.

  2. DODJITE DA VAS PREZNOJIM. KOSMA NE POSTUJEM NJENE GODINE

  3. hvala na poštedi, bohore.

  4. šta je svima, ja ev drugarici brišem čelo i pravim vitamin c, samo što ne rikne od prehlade... valjda otoplilo, pa se svi razgolitili :D

  5. POŠALJI I DRUGARICU, U KONDICIJI SAM DA MOGU KOBILU NA LEDU DA UKRUTIM. POZZ

  6. pa nije baš kobila na ledu, al ono, mo'š da joj skuvaš supicu ;p

  7. iskombinovaćemo nešto.

  8. valjda otoplilo, pa se svi razgolitili :D

    Zar je kod vas otoplilo?
    Ođe kiša, sjutra snijeg

  9. danas 7 stepeni, ja raskopčane jakne 'odala :)
    PRELJEP DAN

  10. Kad će ovo proljeće više?

  11. Kazhe Tibor da che da te wodi na Maldiwe.

  12. Brate kako mrzimo ovu situaciju koja mibse opet desila. A to je da kad se sprrmim za negde tj operem, obrijem, namirisem.... Meni se prikenja i to strasno i onda odem izsserem se toliko da zasmrdim celu vertikalu znaci ono poserem se na sav svoj trud da se upicanim. Sto mi se nikada ne prikenja pre nego sto krenem da se spremam? I sta ja u ovoj nemiloj situaciji da radim, kako da se ponasam? Ponavljam nije naivna situacija, pogotovo ako posle moram pred nekom da skidam gace a ono vonja...

  13. Promeni način ishrane.

  14. I don't care, kako brineš o vanjskom izgledu, trebaš brinuti i o onome što je duboko u tebi. Dakle, kad god se obriješ i središ, onda uradi i klistir, kako bi bio kompletna ličnost.

  15. A pro po ovoga što Celtic kaže, ja sam gledao lude amere na TLCu, gde je, izmedju ostalog, jedna žena sipala kafu kroz čmarulju.
    Probaj, jbg

  16. Znaci nacin ishrane se ne menja jer sma ga doveo do perfekcije. Ja jedam, ovcu, gudi, koku, divljac i po koju ribu i njihove varicaije i to je dovoljno. Jer zivotinje koje ja jedem one jednu travu i bilje samim tim je apsolutno nepotrebno da i ja jedem voce i povrce jer kroz meso koje jedem unosim dovoljne kolicine voca i povrca. I time se lanac ishrane zatvara. A sad ko sam ja mali covek da poremetim taj lanac ishrane? Zbog toga sto ima ljudi koji hoce da poremete taj lanac ishrane zbog njih nastaje glad i krize.

Rekli o sajtu

Na pitanje: „Ko je bio Mocart?“ duhoviti posetioci internet sajta Vukajlija, rečnik slenga, odgovaraju: „Svestrana ličnost. Čovek koji je komponovao muziku za Nokiu. Inače, bio je poslastičar i izmislio je Mozzart kugle. A voleo je i da se kladi...“

Danas · 06. Novembar 2008.