Moram nekom da se izjadam :((

  1. Ima na čemu, doktore. Daj kovertu u znak podrške.

  2. Koliko vi doktori (ukljucujem i to studente i neke vont tu bi) serete. Ma aj mrs bre vi pricate nesto o zdravom zivotu. Jos nije zablezeno da je neko poziveo slusajuci doktore

  3. Slušaj ih prije nego što dođeš do njih. Čojek nije auto da se lako i brzo popravi kad se pokvari. Svi rade šta hoće, a onda kad zaškripi, pomagaj. Osim toga, svi mi nezdravo žderemo, pušimo, pijemo, ne spavamo ili non-stop spavamo, malo smo i ozračeni....čudi me da nema više bolesnih ljudi.

    EDIT: I zašto si nas pitao za pomoć, ako ti je nick I don't care?????

  4. Pametan je čova ovaj Celtic.
    Počinješ da mi se svidjaš (na rastojanju pendreka).

  5. Ma pitao sam jer mi je dosadno a vidim da se vi frljate s izrazi pa reko da vam dam krila da seruckate malo.

    A saveti doktora su bezvredni i to tvrdim jer je svaka osoba entitet za sebe. A isto tako je poznato da ne postoje dve iste stvari a kamoli dva potpuno ista coveka. Tako da postoji skoro beskonacno mnogo razlicitih stvari kod jednojacajnjh blizanaca koje uticu na rad i ponasanje ljudskog organizma. Tako da mozete slobodno da bacite to sta procitate iz tih knjiznih primera. I samo ti znas sta je za tebe dobro. Tako da manje serite.

  6. Ahahahahahahahahahahahahahahbhahahahahahahahahahahahahahahahahahahahaha
    Ahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahaha

  7. Mora za rajdera da citiram tihmila

    Thilmo
    Лол, Ниш је студентки град, нагледао сам се свега, колико има ових паора што дођу из неке селендре и чим упишу факс утрипују да су доктори, правници. На крају или постану курве или се врате у село..

  8. Jebo te Thilmo.

    Ovo je ružno što kažem, al je istina: Ne daj Bože da ti se nešto desi ili da se razboliš, ali ćeš prvo doktoru otrčati i lizaćeš ono što si ovde (a i ko zna gde još) izasrao.

    Pozdrav

  9. Pa i otrcao sam dva puta (kad sam se izlomio i slepo crevo). Zato i kazem da nema vecih govna od doktora. Svi ste pizde niko nece da preuzme odgovornost. Svi su aha on je to on ce ti to. Onda taj aha ne znam mozda je to uradi to i idi kod tog. I od kada sam prestao da idem kod doktora mnogo mi je bolje. A ova govna sam tuzio i zamisli dobio masnu nadohnadu.
    Jbg a kod doktora se trci jer se mora i onda se vi kurcite a govna ste. Nema veceg bubackog faxa od vaseg, veci ste bubaci i od pravnika. I toliko o tome kako je tezak i ozbiljan fakultet kad i papagaj moze da ga zavrsi.
    I onda se vrati u svoje rodno selo i vrti diplomom kako si sad doktor, ti si mudo trazi mlade seljanice device da ti se daju jer ti pripada jer si ti doktor bree.
    Ili ostani u gradu i dizi nos do plafona, a praziluk samo virka iz prkna.

  10. kapiram da ljudi pre nego sto se razbole treba da rade na preventivi.u smislu da se ide kod homeopata,na jogu,eventualno masazu(sudjok).to sve moze da spreci neke dalje teze posledice.lecenje uzorka,a ne posledica.kod nas to nije toliko rasprostranjeno jer smo ljomberi,al je jako dobro.kada prestanes da se nerviras,bolje ces i ziveti.jebi ga,sve ide iz glave.ne mogu ovi izleciti neko zajebano sranje,al mogu da ga sprece.ili ublaze.

  11. Ti si dečko debil. Tu ću da završim, jer bih i sam bio debil da nastavim da se raspravljam s tobom.

  12. Xaxaxaxax evo nasli smo koji je tip rajder. On je onaj sto dize nos do neba i svi su za njega niza rasa

  13. samo da dodam da kombinacija sa cajevima i ostalim prirodnim stvarima pomaze dosta.ljudi se nerviraju oko nebitnih stvari,pa ih to i sjebe.nije sada prosipanje mudrosti,al trebali bi ljudi da obrate paznju na alternativnije vidove izlecenja.

  14. Sanitarni da nisi ti neka caj dama (po uzoru na avon damu)?

  15. nisam.ja lizem selotejp da bi se nadrogir'o.
    kako tvoja licnost?

  16. E jbg ja mjslio da me ubacis u tu piramidu :)

    Ne znam, to morate vi da zakljucite.

  17. kad smo kod piramida, bih stvarno usao u neku piramidalnu semu, imam par hiljada eura, pa ako neko zna ili zna nekoga ko zna..

  18. Nemoj, kupi Golfa 2 i nabudzi

  19. I don't care, mene neš tužiti, jerbo nisam doktor, nego fizioterapeut, pa stvarno moram znati svoj posao.

    Nismo veći bubatori od pravnika, kod nas u knijgama ima i slika, a kod njih samo tekst. Zato smo se dogovorili sa pravnicima i podijelili: Mi ne znamo pisati, a oni ne vide širu sliku ;-)

Rekli o sajtu

Osim velikih istorijskih i nacionalnih zabluda, podložni smo i onim „sitnijim”, ali koje nam određuju svakodnevicu. „Ne valja da se sedi na kućnom pragu, posebno kad grmi”, „Hleb od 500 grama je opšteprihvaćen pod nazivom kilo hleba”, „Ne valja da se zviždi u kući, to privlači miševe”, „Ne valja da se otvara kišobran u kući”, „Žvakanje žvaka može da deformiše vilicu”, „Ma koliko vruće i zagušljivo bilo, ne otvarati prozor, ubiće promaja”, navode na popularnom internet portalu „Vukajlija” niz sujeverja i zabluda našeg naroda.

Politika · 31. Januar 2011.