Moram nekom da se izjadam :((

  1. Čovjek u njegovim godinama. 239

  2. Ej, kad smo kod medicine upisao sam srednju medicinsku lolo neka privatna, u trijes godina ponosno ću postati sestra.
    Oću da begam izzemlje.

  3. axaxax tihmilo jel si to ovde napisao da nam se izjadas? :D

  4. па бем ли га, и није за похвалу лоло

  5. Sta znam, ima sanse da porastes u rajderovim ocima. Mozda cak krene da te zove i kolega. A mozda samo krene da ti naredjuje tipa sestro idi mi po burek, al onaj kod onog turcina, on je ki iz mojeg rodnog sela.... i tako to... :D

  6. Рајдер дао два испита, можда заврши две године, после ће креснути неку ћораву јадницу из Бобовишта, заљубити се, направити јој дете и отићи да живи код ње, узгаја прасиће и носиће по неасфалтираном путу опанке направљене од исечених тигар чизама.

  7. Koliko god štekova da provalim did uvijek pjan uvijek odnekud izvlači rakiju. Da krije drogu zajebo bi i Kosmajca. Sutra dižem patos nema je više gdje kriti.

  8. Sa komsijama sam u svadji. Oni au prodavali a loš kvalitet pa obori dida na postelju na kraju sam morao dida ubijeditida ga komšija Mlađo hoće otruje zbog udovice MIlje sad krade iz kuće

  9. Haha. Vidi u vodokotlic (smajli).

  10. Postroji ukućane kao Poaro i reci da si otkrio krivca.

  11. sutra rano idem u grad po ko zna koji put da platim jeeni kredit što je ćale uzeo za neke tamo gluposti... u grob će me odvući sunce ti jeem krvavo

  12. Uvijek se iskidam na ovo Zajkovo cenzurisanje koje zbog zvjezdica pretvara tekst u italic!!!

  13. жајк зар ти ниси реко да ти је ћале умро како сад он тебе да отера у гроб ниси ваљда лагао и био безобразан дечак дјед божићњак ти неће донети екшн мена следеће године

  14. Pa eno piše da će ga odvući a ne otjerati

  15. а да, лоше сам прочитао

Rekli o sajtu

U nedostatku mesta u Vujaklijinom ili kojem drugom rečniku na internetu postoji mnoštvo sajtova, među njima Vukajlija, gde možete da vidite na kakav sve način ljudi vole da razgovaraju na opšte zgražavanje lingvista. Tako da se tamo može videti da ljudi fejsbukuju, fejsbuče, da im je fejs ubagovao. Ili čak poređenje čuvenog prideva „kul”: kul, kulji, najkulji.

Emisija RTS-a "Oko Magazin · 24. Novembar 2009.