Prijava

A Zapata, sjećam se. Preljepo.

Pa naravno da je preljepo. Samo nisi trebala da se opireš toliko kad sam ti poslao slike mog TORZOA.

:чекам шомија да се јави капирам да би пребио запату љуто:

Ја зато и не идем да спавам, Сето :)

A mlad si i zelen bio za mene, Zapato :(

који вам је курац помислиће људи да је нека добра пичка а не међед од стодванес кила

ahahahhahahahah ali mapa

Шоми ојебо лололо

на поклон ти дајем комплет старих кључева, мудро их користи.
http://www.njuskalo.hr/image-bigger/stare-stvari/stari-kljuc-ili-starinski-kljucevi-slika-19278842.jpg

Спознах нове нивое љигавости људске, толико љигаве да је Неша Слина заправо, постојана клисурина спрам тога

Reci, Sinana ti.

Знате за ситуацију кад вам неко замало направи срање од живота и још вас прозива, а онда одједном као да је ресетовао меморију и опет је у његовој глави све океј? Е тај ниво љигавости.

Vlasuljasrb90 ako čitaš ovaj post kaži dali sam te dobro imitirao na takmičenju i kako si zadovoljan? kako bi glasao sad da te neko pita?

Nisam ispratio i ne zanima me.

Ko je bre ovaj vlasibabri90?

Ovaj Jankela nije okorela Metalika, on je neka vrsta romantične Metalike, sve nešto vezano za ljude koji mu prave sranje ili ljubav u životu, nešto kao Lord Bajron. Ja očekujem neki hardcore nakon njegovih postova, kad ono neka žal za ljudima, razočaranost u prijatelje, loš odnos sa rođacima.
Jebo li te pas, garant i kosu pereš redovno :P

Nema me na sajtu :(