Prijava

Šta je u glavama možemo naravno da nagadjamo, no šta je na terenu ne moramo - za manje od 2 meseca imaćemo nedeljni prajd na kom se očekuje više od 100.000 ljudi iz zemlje i inostranstva. Pre samo desetak godina tako nešto bilo je nezamislivo, danas je realnost - zbog toga što se promenio mentalitet, stasale su nove generacije koje misle drugačije itd? Ne. Keš, pritisak i zakoni. Ne bi ni američkqa omladina bila do te mere obezglavljena, zbunjena i zatucana da im ne trebaju takvi. Da je dobre volje, vaspitali bi ih, obrazovali i kulturno vazdigli za manje od 5 godina.

Ova riba sto drzi kriticki ima ozbiljnih psihickih problema i viska vremena

Melk, tesko da mogu doci gore generacije od onih 60-70ih kako god okrenes

Melk, jek ideš na Prajd?

Zvižde mi jaja za prajd, generalno

Gde će bude prajd, da dođem da sharkujem pedere

Zvižde mi jaja za prajd, generalno

Zato što ne možeš da učiniš bilo šta u vezi sa tim, i pored toga što se ne slažeš sa samom manifestacijom i vidiš da je sve to ništa drugo do teror manjine, koji nema nameru da se zaustavlja. Ne samo to, još ga kao gradjanin u izvesnoj meri i finansira; umesto obnove puta, da ne odvališ točak dok ideš na poso gde te jebu ko mladjanog majmuna, ti odvajaš krvavo zaradjeni dinar da bi nekakav nordijski nibelung mogao da ti bane u prestonicu i sit se nauživa u blagodetima srpske guščetine.

Intrigantno mi je kako keš kupuje sve strukture bukvalno, od politike, preko navijača, do krajnje desnice. Od onog prvog prajda, gde smo videli kojekakvo nasilje, pa sve do danas, sve te grupe su se baš utišale. Bilo je naravno pretnji i svega, grafita itd - ali malo je, zapravo prilično je jadno videti do koje mere je lova sterilisala i najzagriženije šešeljevce, ljotićevce, avangardne grobare i cigane itd. Da ne pominjemo nekakve javne ličnosti koje praktično i ne postoje. Dobro da, nikakve debate na ove teme ne možemo očekivati, istraživačko novinarstvo, tv duele, insajdere...Ali ni onaj necivilizovani, varvarsko ustrojeni deo Srblja ne pokazuje bilo kakav bunt i otpor. A svi znamo da se sa ovim sranjima ne slaže 95% ljudi.

Ovo postoji samo u glavama likuša sa masterom iz sociologije

Bio je onaj neki mim ranije gde se dvoje sretnu i on nju pita sta radis, ona kao
- evo strudiram sociologiju, trenutno istrazujem zasto zene zaradjuju manje od muskaraca, a ti?
- studiram softversko inzenjerstvo

trenutno istrazujem zasto zene zaradjuju manje od muskaraca

Zato sto nisu jednake. Najveca nejednakost je kada pokusas da izjednacis dve stvari koje nisu jednake. Ne mozes realno ocekivati da zene mogu isto da popunjavaju pozicije koje je Bog odredio muskarcima, tipa vojska. Ovo nije ni do drustva, ovo je do biologije, jer su zene bioloski slabije od muskaraca i sta se sad tu moze

A to sto ne dobijaju istu platu za poslove koje bi trebale raditi, e pa jebiga, svi muskarci su svinje

Saće čika Džela da ti spermi jedno kuvanje, da ne vileniš na prazan stomak, Sratimire

Jos mi nije jasno ko vam je taj stratimir

Al opet, mora da vas je dobro natego obzirom da ste ga poceli umisljati u novim autorima kao sto sam ja

melkor:

Srblja ne pokazuje bilo kakav bunt i otpor. A svi znamo da se sa ovim sranjima ne slaže 95% ljudi.

95% ljudi:

Zvižde mi jaja za prajd, generalno

Tih 5% ljudi ste vi vukajlijasi jer cete vi svi kolektivno ici na prajd

Sad je klima dobra za prajd i ostalo. Realno, kada ljudi žive ok, okupirani su time gde i na šta da troše vreme i novac, a ne da se bave nekim pravima, slobodama...Naročito ako se njih direktno ne tiču. Crkva je oslabila, tradicija takodje, holivud i leftizam su jaki itd. Nevolja medjutim nastaje kad dodju teška vremena, jer teška vremena bude desnicu u ljudima, i onda su svi krivi i neko mora da strada - a strada uglavnom grupa koja je u prvom planu, slabi, zaštićeni, manjina itd.

Buknuće majmunski virus posle ove pederske parade, al u njihovoj populaciji, tako da ko ih jebe

Crkva je oslabila, tradicija takodje

https://youtu.be/UnyBJJI2eqs