Moram nekom da se izjadam :((

  1. Ma ko ga jebe, kad ga opiči struja pokupim mu sve pare iz kuće.

  2. mesec dana sam bez plate...valjda će prvog...jest da je prvi april, ali valjda će prvog.
    istekla registracija pre 3 dana, treba mi 14 iljade što pre...

  3. Ovo sve gore od goreg...

  4. Treba da napisem 15 strana seminarskog rada do cetvrtka, a jos nisam ni poceo. Keva me smara sa pozivima po tri puta dnevno i prica mi jedno te isto. Imam jos 5E do kraja meseca, a posle toga nemam kesa, jer od sledeceg meseca ne dobijam studentski kredit. Posao jos nisam nasao, a nisam vala ni krenuo da ga trazim. Na lotou sam opet dobio kalabastera. A da, u poslednjih godinu dana svaku ribu koju sam "uspesno" startovao nisam odvukao u krevet ili napravio nesto ozbiljnije od vatacine. Il' se neckaju, pa na kraju nece uopste ili ne znaju sta hoce ili su psihopatkinje ili se sele ili na kraju veceri poluplacljivo priznaju da imaju decka pa pobegnu ili, ili, ili... A najveci problem je sto sam postao ravnodusan na sva nabrojana sranja i sto mi savrseno puca kurac za sve.

  5. A najveci problem je sto sam postao ravnodusan na sva nabrojana sranja i sto mi savrseno puca kurac za sve.

    Nađi posao, napiši seminarski i nastavi po starom. I ne zaboravi da ipak pojebeš nešto.

  6. Drkaj Migzo, to ne mož da izneveri, a i vrće osmeh na lice

  7. jebeš seminarski....to se nađe na internetu....kolko oš..a i pičoka ima na internetu....

  8. a i pičoka ima na internetu

    RULE 29 i 30.

    (http://rulesoftheinternet.com/)

  9. Boli me grlo, straaaaaaaaaašno. Posisah jedan Tantum verde i sada mi se jezik oduzeo kao pod anestezijom Da li je to normalno? Nisam pročitala uputstvo o neželjenim efektima...

  10. Posisah jedan Tantum verde i sada mi se jezik oduzeo kao pod anestezijom Da li je to normalno?

    Jeste, ako si mnogo uzela. :)

  11. Samo jedan Eddie.

  12. E jebiga...ja sam koristio samo onaj u spreju.
    I kad mnogo stavim, utrne mi jezik. :p

  13. Evo smiruje se, malo sam se uspaničila jer sam alergična na penicilin, pa rekoh, gotovo, gušim se :)

  14. Ahahah. Ma opušteno. :)

  15. Kurac, nisam ja na megatrendu pa da mogu tek tako da predam seminarski sa neta. Nece da moze.
    A sto se tice drkanja, mislim sve je to u redu, treba otpustiti pritisak sa jaja, kao reaktor u fukushimi, ali nije to to. Fali ono, ono, ma znas vec... ljuuuuuubav xD

  16. Ja vise volim da kukam nego da uradim nesto po tom pitanju. A evo pokusavam da dovatim levi nozni palac, al mi ne ide.

  17. realno, nikada nisam uspeo da se iskenjam u slovo Š

  18. Одлично Дубе! Одавно није било никаквог хејта на сајту. Почео сам да се питам дал' је до мене, или Вука више није иста... Сад сам мирнији.

  19. Ma kurac moj da se izjadam kad niko neće da sluša nego svi terorišu sa svojiim jebenim problemima, a svakome je njegov problem najveći dok su drugi problemi manji, bez obzira koliko oni bili veliki ili mali. Gonite se u kurac sa tom finoćom i glumatanjem, boli me kurac za tuđe probleme, imam previše i svojih. Jebite se i idite u tri pizde materine više sa kukanjem na sajtu, dok ne uradite nešto konkretno možete sami sebi da sisate 7 dana neoprani nožni palac lijeve noge.

    Đes Dabe, neš si nadrkan kanda? :)

Rekli o sajtu

Da. Definitivno ima dobrih fora, svaka čast onima koji ih smisliše. Respect Vukajlija.

MyCity Forum · 4. Februar 2009.