Prijava

Zašto se na ovom sajtu većina tema svede na zajebanciju?

Zato što mnogi pate od kompleksa i mnogima je najviše stalo do vukajlijaškog UGLEDA.

Vukajlija je relativno mala zajednica, nema mnogo stalno aktivnih članova i onda se svi znaju. Izgubila se ona anonimnost karakteristična za neke druge forume na Internetu. Stoga svi teže što većem statusu u toj maloj zajednici, i sve počinje da liči na neku čaršiju ili mahalu.

Naravno bitan je KVALITET definicija, bitan je PROSJEK, bitno je ispasti PAMETAN i DUHOVIT.

Tako kad se naiđe na neku osjetljivu temu u kojoj bi iznošenje svog iskrenog ličnog stava moglo da naruši taj UGLED određenog vukajlijaša, on ili ona, umjesto iznošenja tog stava, okrene temu na zajebanciju.

Tako ispadnu mnogo duhoviti.

A to je ustvari ono što političari vjekovima rade - diplomatski odgovor, tj. izvlačenje. Izbjegavanje pravog odgovora.

Takođe, čini mi se da svi misle da su mnogo pametni i da su intelektualci samim tim što posjećuju ovaj sajt. Stoga se mora njegovati elitizam i voditi računa o silnom kvalitetu definicija, pa sada i tema na forumima.

Takođe, taj elitizam treba s vremena na vrijeme začiniti salvama uvreda (ni malo kulturnih ni intelektualnih) na račun onih koji ti se ne sviđaju.

Pušenje kurca i nabijanje na isti, jebanje keve i ostatka rodbine, opšta su mjesta u takvim temama usmjerenim protiv onih koji se određenom autoru ne sviđaju.

Mislim da određeni broj iskompleksiranih autora naročito pokazuje gore pomenute karakteristike, dok je velika većina normalna i prosto voli ovaj sajt, voli dobru zajebanciju, voli diskutovati, voli čitati definicije, voli definisati, i sve ostalo što uz to ide. Tako da se izvinjavam toj većini, a u vezi te manjine, volio bi da čujem i mišljenje ostalih.

Problem je što je ta manjina uglavnom glasnija od ove većine, pa onda njihovi stavovi dominiraju na forumu.

A što se tiče kvaliteta definicija i rasprava na forumu, kao i ganjanja visokog prosjeka, ne kažem da tome ne treba težiti, NARAVNO DA TREBA, samo kažem da ne treba o tome smarati i da ne treba biti time opsjednut. To treba da bude LIČNO NASTOJANJE SVAKOG POJEDINAČNOG VUKAJLIJAŠA, a ne neki izvana nametnuti imperativ zbog koga bi se mnogi na kompletnom sajtu osjećali neprihvaćenim ili nepoželjnim.

Ok, izrazio si svoj stav i podrzavam te, ali koja je svrha teme? :)

Pa izražavanje stava.

I usput da vidim šta ostali misle o tome.

Konacno da i meni neko posveti temu :)

(cak i komentar mi se uklapa u sablon)

I usput da vidim šta ostali misle o tome.

E, to pitanje nisi postavio. Molim lijepo, crno na bijelo :)

Ja bih se realno trebao upisati u kompleksase, al' posto sam picka necu.

Izgleda si ovu rečenicu u prvom postu preskočio:

"Tako da se izvinjavam toj većini, a u vezi te manjine, volio bi da čujem i mišljenje ostalih."

Jovičiću, potpuno se slažem. Lepo rečeno. :)

Konacno da i meni neko posveti temu :)

Nepotreban je smajli na kraju.

E sad, ne znam bas da li oni to rade svesno zbog nekog ugleda. Mislim da je pre to da ih boli tuki za onog sto je otvorio temu, i sto je on ozbiljan u vezi iste. Ne kazem da se ne treba zezati, ali cesto preteraju.

Evo na primer u ovoj temi. Znam da je tema jos zelena, ali mi ne deluje bas da ima svetlu buducnost, bas zbog nji'.

Kako je nepotreban, ako ti je drago zbog necega, onda stavis smajlija da pokazes da ti je drago.

Jovo svaka ti se pozlatila, ali tako je u svakom drustvu, uvek se nadje galamdzija koji zeli da bude u centru paznje i pocne da rusi sve oko sebe.

ma daj bre, vuka se preliva od kompleksa, to je bar jasno. takodje, pojedinci dolaze ovde da bi lečili frustracije. u stvarnom životu su miševi i jebu ih na svakom ćošku, pa dođu ovde i izigravaju neke prejebane likove/likuše... prilično su zlonamerni i maliciozni i nemaju ni trunku savesti. kenjaju po svemu i svačemu, čisto kenjanja radi... ali to je normalno. u svakom društvu imaš takvih ljudi koji vole da se iživljavaju i izdrkavaju. lično, smatram da džabe žive, samo troše vazduh...

Ja se iživljavam i u stvarnom životu muhahaha!

Шта је то просек?

Zašto se na ovom sajtu većina tema svede na zajebanciju?

зато што је већина тема глупа и на тај начин им се да неки смисао

Zato što mnogi pate od kompleksa i mnogima je najviše stalo do vukajlijaškog UGLEDA.

мени је стало да ме сви знају и протектују да ме не би трајно бановали због изношења става или погрднијег називања чланова, уосталом колико се тај допринос набија на нос ето и римује се :) па како да не тежиш томе

остало је по мом мишљењу лапрдање у празно, с обзиром на то да се не слажем са прве две реченице јасно је да се не слажем ни са остатком

Ahaha, ko o čemu - leksi o svom banu!
A bila je i neka tema na tu temu.... :)))

Zašto se na ovom sajtu većina tema svede na zajebanciju?

Jer je ovo sajt humorističnog karaktera, i ljudima je do zajebancije. A šta da radimo kad neko otvori temu "Najbolje oružje za masovno uništenje?", moramo se zajebavati jer glupo je do bola.

Ahaha, ko o čemu - leksi o svom banu!

:) па ебига, док не видим написмено извињење са печатом Вукајлије и потписом Каизена а то ће бити никад, има да га помињем где год је згодно. :)

ma daj bre, vuka se preliva od kompleksa, to je bar jasno. takodje, pojedinci dolaze ovde da bi lečili frustracije. u stvarnom životu su miševi i jebu ih na svakom ćošku, pa dođu ovde i izigravaju neke prejebane likove/likuše... prilično su zlonamerni i maliciozni i nemaju ni trunku savesti. kenjaju po svemu i svačemu, čisto kenjanja radi... ali to je normalno. u svakom društvu imaš takvih ljudi koji vole da se iživljavaju i izdrkavaju. lično, smatram da džabe žive, samo troše vazduh...

Sve je ovde objasnjeno, nema potrebe diskutovati dalje. Sad mozemo da okrenemo opet na zajebanciju ;)