Prijava

Cupislave, lizao si zipelizu!

ja sam tardiran reko mi stole piksi

Okrugle, staklene, pepeljare su bolje od onih četvrtastih,limenih, kad je kafanska tuča u toku. Zato ja ne otresam u pepeljaru, već u wc šolju.

Titula krmka se računa kad ti muško kaže da si krmak, ili kad ti 3 ili više žena kaže da si krmak.

A kako se postaje krmak?

Mora prvo vepar da jebe krmaču. E onda se krmača oprasi. Došao si na svijet, muško si, ali i dalje nisi krmak. Prase si. Moraš da jedeš puno da narasteš veliki. E kad narasteš dok šetaš ulicom gledaš ženama u sise i guzice. i onda se svi zapitaju otkud svinja na ulici u sred grada. I onda dodje gazda po tebe i dok te ubacuje u svinjac kaže : "koji si ti krmak!"

Lakše je postati krmača, samo zaflekaš haljinu i eto ti.

Koje sranje što je promjenjen naziv teme. Ko god je to uradio, klošarčina je najveća.

Za nas dvojicu kažu da smo EPIC debili i smeju se kad nas vide LOLOLOLO TROLOLOLOL

Koje uslove trebam ipuniti da budem debil?
Glup sam ko kurac. Šta još treba?

Treba da dižeš dasku kad vršiš veliku nuždu, a da je spustiš kad vršiš malu. Ako vršiš obe radnje istovremeno, koristi kadu.

Nema od mene debila nikad, ne mogu ja to sve popamtiti...

Budi kreativan debil ...

Ne mogu, ja sam glup.

Pa treba spontano da radiš te stvari, zato što misliš da treba, a ne zato što debili to rade. :)

Ja mislim da sva propaganda na ovome svetu...nije istina.

Jao,jao,jao kako mi niko ne spominje da postoji ova tema.
Mislim da sam diplomirao debilizam i abnormalno ponašanje na javnim okuljanjima.
Evo par koraka za debile početnike:

1.Izbjegavanje tuša prije svake veće manifestacije.
2.Puštanje brade kose i vježbanje debilnog pogleda.
3.Prikupljanje morbidnih informacija sa neta (najmanje 10 dana).
4.Svaki izlazak zaliti količinom alkohola dovoljnom da ubije omanjeg slona (Ž.A.P. se toplo preporučuje)
5.Kada već odradiš sve korake prelazi se na najbitniji korak koji podrazumijeva pronalaženje grupice na kojoj potvrđuješ svoje debilske moći.
6.Prilazak "odabranim žrtvenim jaganjcima" sa jednom od mora tema koje posjeduješ u malom prstu,npr. Vadiš 2 veće sline i postavljaš pitanje zašto je jedna tamnija od druge a žive u istoj rupi, zatim pojedeš te iste i nastaviš sa pričom.
7.Povraćanje na slučajne prolaznike,uriniranje na bake i slične scene uvijek pale.

Ima još mnogo načina da budeš debil,ali ovo je sasvim dovoljno za početak i siguran je put ka tituli master debil.