Највеће испале при мувању

  1. Елем, да скратим причу, жвалавим се ја с цуром она прича како јој је мука, ја се не обазирем и у свом том заносу она се исповраћа, ја тог смрада из уста до дана данашњег не могу да се отарасим, нисам у очи мого да је гледам, срећа па бежи на факс сад па ћу је виђат' још ређе

    Hahahaha i kakav je ukus tudje povraćke, jel istia kao tvoja ili se razlikuje ?

  2. ovo sam oplako

    Bio sam sa kumom(2 godine mladji od mene, ja imam 16 god) u Dionisius, Grcka. Ranije sam se kladio sam se sa drugom iz Zajecara(odatle sam) da mogu da nadjem lepu grkinju i da se makar slikam sa njom.

    a zatim i ovo

    trazimo 1,5h po gradu i prosle neke klinke(po mojoj slobodnoj proceni 3 godine mladje od mene), meni bilo bdk da ih proturujem kao lepe Grkinje jer su klinke, ali kumu super, i pocne on tu da ih muva (na moj nagovor nije koristio foru sa caletom teroristom).

  3. jebiga magote, kad idem sa roditeljima na more...ne mogu bas da biram drustvo -.- upoznao sam kasnije neke iz kragujevca tamo, ali to je bilo pri kraju vec..

  4. Hahahaha i kakav je ukus tudje povraćke, jel istia kao tvoja ili se razlikuje ?

    Онако сав кисео, као кад повраћаш па осетиш ону горушицу кад крене да ти куља избљувотка кроз нос, мени моја кад повраћам и нема неки укус, осим кад, као што рекох, крене да излази и на нос, вероватно додирне синусе па тако гадно чавди, јао сад се и сетих цуре опет, бем му све

  5. Picka sam,slabo prilazim...Mada,i kao takav uspeo sam da budem ispaljen

    Krenem ja u srednju i zacrtam da cu naci neku finu curu za sebe...I eto, bas sam baksuz, svidi mi se neka na treci pogled iz odeljenja...Prilicno lepa i zanimljiva, cudnog karaktera...a to me i oborilo s' puta zdravog razmisljanja. I eto,resen da ne uprskam stvar, krenem pomalo da taktiziram(debil) : stekao pomalo prijateljski odnos,izlazio u njenom drustvu,cekao savrsenu priliku da je jednom pozovem na pice...... I dodjavola! U to vreme neka grupica devojcica vrsila pritisak nad decacima i trazile da odamo simpatije...Izdrzavao sam neko vreme,i onda puknem,bas su bile dosadne. Kazem za to,za moj plan...Sve ostalo je jebena zenska priroda: Te glupace odmah otrcale kod nje,sve joj ispricale............A ova kretenka,vise i ne prica sa mnom.Uzas.Dobro, odnosi su se popravili....ne gleda me vise sa mrznjom u ocima.

  6. bgate, jes to tuzno i sve, ali nije ti neka ispala....

  7. više zvuči kao razočarenje, ono klasično-pubertetsko. der, der. :(

  8. Za mene jeste,bese to sok.Dosao sam dotle da sam ispalio samog sebe......Ili jednostavno da napisem nesto kad sam bio uroljan ili neku tudju pricu...hmmm.U svakom slucaju,morao sam da se izjedem ovde.

    edit:tek sad mi se pojavljuje Vidrin komentar.......da,verovatno to i jeste...heh. Mada,meni gore od neke instant ispale...

  9. mlad si ti ocigledno, nije to nista lolo

  10. ev', dispričam i ja svoje
    svidio ti se meni neki lik, reko' aj da ja njemu prva pošaljem poruku, pošto se znamo, sretali smo se i te fore, al' nikad ništa konkretno. nabavim ti ja broj od njegovog druga, ka'em ko sam, sve po PS-u, počnemo se dopisivati, zovne on mene na kafu, ja sva srećna, kaže "ti reci kad si slobodna, pa idemo", ja njemu odg. "pa ne'am pojma, meni je svakako raspust, znam da ti radiš, pa je lakše da idemo kad tebi odgovara", on napiše "super, javiću se" i nikad se više ne javi. ah, vi dječaci! :D doduše, srela sam ga skoro i napala zbog toga. :D

  11. -e ćao već neko vreme gledam kako da se upoznamo, ja sam taj i taj, šta radiš ovih dana mogli bi da se vidimo...
    -jel ti problem da mi daš broj od tvog druga hihihi, izvini al on mi se sviđa

  12. sta da kazem, meni fali hrabrosti, ja sam onaj koji ide uvijek na sigurno :), zato sam do sada imao samo 4 djevojke sa kojima sam bio u vezi, prvu korpu u zivotu sam bio dobio zimus.

  13. Smuvam se ja pretprošlog petka sa jednom devojčicom, sve super i krenemo mi iz diskoteke... Ja 'oću da je vozim kući, ona neće. Ponudim joj pare za taksi, ona neće. Kaže, hoću da pe peške pratiš kući i stegne mi ruku, te se ja uspalim kao mlado majmunče- JEBAĆU! I ništa, krenemo mi kod nje, 4 sati sabajle, ladno u pičku materinu, ja u majici i bermudama, a ona živi nekih 3 km od centra. Stignemo mi do njene kuće, i već od kapije krenemo da se pipkamo :3, stignemo do vrata, a ona, kurva neće da me pusti i ja se okrenem i odem, jebiga. Tako da sam tada prešao 6km za sat vremena kao olimpijac, po onoj zimi. Pozvao sam je u nedelju da se vidimo, ali mi je rekla da sam seljak i da jedem govna i prekinula je vezu, jebiga. Ni dan danas ne znam što treba da jedem govna, verovatno su joj drugarice napričale nešto.

    Druga ispala. Naletim ja u muško-ženskom klozetu iste diskoteke od malopre na neki šugavi Huawei, pogledam slike i šokiram se- ladno sam našao telefon devojke na koju se previše ložim. Priđem za njen sto, a ona sva tužna i sjebana. Kad je videla telefon, počela je da me grli, ljubi, da se zahvaljuje...
    -Jaaaao, srtze si, stwarno neznam kako da ti se zahwaliim.
    -Pa ono, možemo da izađemo ispred i smislimo nešto?! :šmek, šmek:
    -Hihi, wazhi, sam0 da se wrati sestr@ iz vecea, da ne ostawim prazan sto. DoOđi po mene z@ 5 minuta. Hihihi
    I, odem ja za 5 minuta, kad ono-kurac. Za stolom neki šabani u bodi majčicama, a od Anđeline ni traga ni glasa. Otišla kući.
    Da sam znao, ne bih joj ni vratio telefon mrtvi.

    Garant je bilo još ispala, ali sam obično bio prepijan da ih upamtim. :)
    Onaj ko tvrdi da nije bio ispaljen, ili laže, ili nikad nije prišao devojci.

  14. Pre par godina upisem faks u NS, nisam nikog poznavao tamo sem jednog druga koji je radio tu. Pozove me on jedno vece, kaze ima njegova cura neku drugaricu da mi nabaci. Naravno, dodjem odmah u kafic koji mi je rekao, vidim samo njih dvoje za stolom. Kaze mi njegova cura da sednem, njena drugarica ce stici za minut. Sednem ja, zapalim pljugu, ne prodje ni minut kad prilazi riba za sto. Nije stigla ni da progovori, ja odmah ustajem, predstavljam se, prinesem joj stolicu i sve, a ona ne progovara, samo me zacudjeno gleda. Rekoh, sedi, necu ti nista. Ona sedne, i gleda u mene, pa u druga, pa u njegovu ribu, nista joj nije jasno.Tek kad sam je pitao sta ce da popije, ona naglo ustane i pita mene sta cu ja popiti i objasni mi da ona radi tu, da je konobarica, da sam je pomesao s nekim. Pola kafane mi se smejalo, al konobarica me zgotivila pravo i druzili smo se jedno vreme posle toga.

  15. Hahahahahahah. Kralju...

  16. Hahhahhahahahha ovo za konobaricu je vrh.

  17. Mrtav pijan. Prilazim ribi i pitam 'U sta verujes?'. Dalje se zna.

    Ortak se upoznao sa nekom likusom preko fejsa, i kao izvali da se ona lozi na to kad neko ne zna da kaze R. Nadju se oni i on pocne tu da rka R, kao fora ne zna da ga izgovori ne bi li se ova isprimala, a ume debil. Neki kurac se desi i ispali se tu i kaze 'A u kurac!', sa normalnim R. Ona se tu nasmeje, al ga odjebala, jer je luzer.

  18. Brucošijada pre x godina u Karaburmi i stoje cupike u krugu, klasičnom, i jednoj ispadnu pljuge, a ja je šmekao pre toga i ja zonfa đentlmen sagnem se, dohvatim, kažem nešto tipa ispalo ti je, čisto za prvi kontakt, probijanje leda a ona će meni: "Znam, jer sam ih bacila, prazno je." I ja složim facu peglača okačenih zavesa! A ostale ribe mi se smeju. I kao tenkre stojim tu nekih 42 sekunde sa facom i praznom paklicom....

  19. Ja ljudi baš pokušavam da se setim nečeg, pa da dam neki doprinos temi, ali nema šanse...meni se to događalo u drugoj polovini prošlog veka. Zaboravio, 'al stvarno. :-(

  20. I kao tenkre stojim tu nekih 42 sekunde sa facom i praznom paklicom....

    HAHAHAHHAHAHHAH
    ovo je jebena pobjeda

    meni se to događalo u drugoj polovini prošlog veka

    Kurd old dog :D

Rekli o sajtu

Bez ikakve pompe, Vukajlija se pojavila tokom ove godine i zabilježila skoro deset hiljada rječi u rječniku žargona koje su definisali sami posjetioci. Uzimajući za ime učestalu grešku u govoru kad ljudi zapravo žele da kažu Vujaklija, stvorena je zajednica stvaraoca slenga srpskog jezika i mjesto na kojem posjetioci treniraju svoju kreativnost. Ovaj kreativni ventil vas samo tako usisa i očas posla možete da izgubite sate vremena čitajući duhovite opaske kojim su definisani brojni izrazi iz popularne kulture i govora. Pozicionirajući se između ozbiljnih sajtova kao što su "Metak" i "Vokabular" na jednoj, i zabavnih "Srbovanje", "Kobaja Grande" na drugoj strani, Vukajlija je dokazala da famozni "user-created content" (sadržaj kreiran od strane korisnika) može sasvim lijepo da zaživi i na ovim prostorima. Ovogodišnja nagrada za najbolji sajt prema izboru Biznisbloga odlazi ovom istinskom Web 2.0 projektu kojem u definicijama nije izmakla ni domaća blogosfera!

Biznisblog · 26. Decembar 2007.