Највеће испале при мувању

  1. Пре пар година у Будви, седим с ортаком у једном кафеу, а два стола од нас сама цура, лепа јеботе, малчице мрснија, али прелепа у фаци баш, плава. Гледамо се неко време, шмекам ја њу, она ваљда мене, скупим ја муда и кажем ортаку да он слободно пали даље, а ја остајем да се упознам с њом. Оде он, а ја пар минута испијам последњу кап жестине, и примећујем да та девјка брише сузе, односно да је заплакала, али неупадљиво. Прилазим њеном столу, пружам јој марамицу (не знам одакле ми) пошто је брисала сузе длановима, погледала ме у очи, шминка јој се мало размазала и нит шес нит пет, неким кмекљавим гласом ме отера у три лепе на кеца. А нисам се ни представио, нит шта. Море, мрш у курац идиоткињо.

  2. Sat vremena, 2 Mohita i 5 Jegera kasnije...

    Znači lik ladno gleda Jebanje i grad.

  3. Ček da se setim, pa pišem. Bilo dosta, salećem ja k'o manijak :D

  4. Jeb'o mater ni ja ne mogu da se sjetim, pis'o sam već jednom na temi kako me riba izvozala pred društvom jebem li joj familiju

  5. Sedimo posle VOS-a u nekom fićka na Adi i neke ozračene klinke pored nas se slikaju i tu kao neka spika ko će da im priđe i ja se okuražim i priđem. E sad, postoje kontradiktorni izveštaji o tome koliko sam se ispalio. Istina je da sam ih pitao: Ako vam treba pomoć profesionalca mogu ja da vas slikam, nekad. Jedna verzija je da su me iskulirale i da su se samo smejale a druga je da mi je jedna rekla da slikam bojler (verovatnija, i prvi put obelodanjena).

  6. Muvam ja preko profila jednog mog ex prijatelja za njega neku ćavu (na njegovom profilu), znali su se od pre, al sve kao prijatelji i pitam da li će biti samnom (tj. snjim) a ona "Hahaha dobar vic". Sad posle kolko ja znam ona se svima hvalila kako ga je sjebala. Ko ga trsi ionako je to preko interneta glupavo i nemudaški.

  7. Ајд и ја да напишем своју. Свиђао ми се један лик с којим сам се знала преко неких другара, и кренем ја да га смарам, почнемо да излазимо, да се дописујемо и тако то. Видимо се једном на пиће, други пут, трећи, мислим кад ће више да се смувамо, постајем нестрпљива, после неког четвртог петог састанка, ја кренем да га пољубим кад ме испратио до куће, и тек се он одмакне и каже - Немој, још није време (!?!) Више га нисам звала... и такоу

  8. Hahaha, e, slatko me nasmeja: "Nemoj, jos nije vreme"! :))

  9. najveće ispale? sigurno je to bilo tako sam ja jednom sa prepičkom se video bila subota šomer šabaz, ja u nabavku po neke sveće i zajebancije išao i ona meni tu nešto kao ke koza i krene tu neku žvaku da mi zalepi a ja joj kažem:

    izvini lutko, njari ne rola na šabaz

  10. Њари, престани да се дрогираш, свега ти.

  11. za tebe lutko ne rolam ni na ostale dane

  12. ОПААААААААА

  13. sad i mesečka ima ispalu da podeli
    kez

  14. mesecko da cujemo tvoje, postoji li uopste neko ko te ispalio? :D

  15. ja pisala na drugoj temi, al pre će da bude da je za ovde...

    e meni se desilo nešto zanimljivo pre neki dan.
    slučajno upoznam tipa, igrom slučaja popričamo malo...on u nekom radnom kombinezonu, sav od nekog maltera...lepo izgleda dečko, tu je taman '74-'75 godište...
    i u toku tog naivnog flerta ja ga upitam jel tu na nekoj obližnjoj građevini fizikališe, da svratim, ponesem osveženje i tako to...
    on me onako pogleda i kaže : draga moja, nisam ja fizikalac, ja sam mašinski inženjer i popravljam roditeljima kuću, a radim u ozbiljnoj firmi, imam 25 podređenih...

    i ja tu zanemim i izgubim volju za daljom pričom...
    ukapirala sam da me odbijaju školovani.

  16. Možda te nije odbio, nego se samo hvalio kako je dobro situiran, a sve to kako bi tebe impresionirao :)
    Des Kosmo jebemumiša

  17. јао ево ја синоћ, као ту неки рођендан код другарице у кафићу, ништа посебно, стојимо око оног бурета што га зову сто, пијемо зајечарско нас неколико и ту видим ја неку цуру поред како ме гледа у очи онако баш погледом типа жена мог живота и размишљам ја неке 4 секунде и дође ми из дупета у главу да ће бити пичке вечерас, намигнем ја њој јер видим опет ме гледа, тек прилази она мени, мени се већ стидне длаке накострешиле упути ми она опет онај јебаћу тe поглед, ја јој понудим уво да ми каже колко и шта кад чујеш њу ''ај ме упознаш с другаром'' ја само погледам у празно типа бич плиз доватим њега и њу за гушу гурнем их једно према другом да се погледају ко јагњад пред клање и кажем им да скратимо причу, после сам отишо разочаран у вагинин свет

  18. Nemoj, jos nije vreme

    možda mu nije još narast'o

  19. Jednoč, muvo sam jednu malu. Neće ona da si sveta nedlja. Ja kumio, molio, JOK! Otpratim ja nju kući lijepo, džentlmenski. Sutra na kafi, tačnije jutarnjem pivcetu, sjedimo mi drugari, i pitaju mene šta bi s njom. Odgovaram ja da ne da kurva, kad ladno moj cimer s faksa vadi telefon i pokazuje poruku od nje da dođe po nju kući, taman u vrijeme kad sam je ja dopratio. Kaki sam dunđer ispo majko mila!

  20. Evo još jedna srednjoškolska.

    Pripremio se ja da smuvam ribu metodom slučajnog odabira. Nije loša, štaviše. Pozovem je da odštamo u mrakaču parka. Sjeli mi na klupu. Započinjem ja temu, obradu ovoono, kad ide neki lik prema klupi. Ja se istripovo. Kad je čova prišo bliže vidim ja moj pajdaš Jova. Ona kad ga je vidjela ladno ustade i odoše oni dalje. Ja muk!

Rekli o sajtu

U nedostatku mesta u Vujaklijinom ili kojem drugom rečniku na internetu postoji mnoštvo sajtova, među njima Vukajlija, gde možete da vidite na kakav sve način ljudi vole da razgovaraju na opšte zgražavanje lingvista. Tako da se tamo može videti da ljudi fejsbukuju, fejsbuče, da im je fejs ubagovao. Ili čak poređenje čuvenog prideva „kul”: kul, kulji, najkulji.

Emisija RTS-a "Oko Magazin · 24. Novembar 2009.