Transfer blama

  1. Hhahahah ladno se lik slikao juče u Areni za pet godina od sonivanja sns.

  2. Истриповао сам га сад најстрашније.

    Моро сам да га блокирам, смараће ме данима.

  3. idi bacje u kurac,ovo je preterano jebeno,jos mi nije doslo u glavu da poverujem sta sam procitao u ovim printovima,al cim me pogodi patosiracu se

  4. De nadje ovu budalu?

  5. jebem te luda, nisi normalan

  6. Trebao si ga malo ložiti da pređe u radikale, vraća se Vojvoda

  7. Нека, сад ће да изгори у неизвесности.

  8. Trebo si ga lozis da ces zapoceti rat na kosovu sa tom grupom. Tad bi poludeo.

  9. Jebo majku pogledao bih one slike ponovo al me nesto sramota

  10. e ae sad nek se neko javi na fb-u tom liku kao

    imamo informaciju da je marko todorovic pedelio sa vama neke stvari koje nisu sa deljenje

    kao iz te org. je

    i tripujemo ga da si najebo,a kao moze i on najebati,lolo

  11. хахаха ајде

  12. Dodaš je u prijatelje + objaviš sliku na kojoj je gola + onu na kojoj joj se vide sise + taguješ je = WIN

  13. Inače, Duško je u jednom komentaru napisao kako neće da ga prihvati za prijatelja :D

  14. YeahBatch

    Не знам да ли смеш по правилима сајта да качиш линк нечијег профила овде, већ само јавне објаве. Свеједно, требало би им укинути кисеоник. Јбт, који идиоти!

  15. e ae sad nek se neko javi na fb-u tom liku
    kao
    imamo informaciju da je marko todorovic
    pedelio sa vama neke stvari koje nisu sa
    deljenje
    kao iz te org. je
    i tripujemo ga da si najebo,a kao moze i on
    najebati,lolo

    mogo bi ti.

  16. не лупај фендеру

  17. mogo bi ti.

    ok
    al kasnije tek

Rekli o sajtu

Bez ikakve pompe, Vukajlija se pojavila tokom ove godine i zabilježila skoro deset hiljada rječi u rječniku žargona koje su definisali sami posjetioci. Uzimajući za ime učestalu grešku u govoru kad ljudi zapravo žele da kažu Vujaklija, stvorena je zajednica stvaraoca slenga srpskog jezika i mjesto na kojem posjetioci treniraju svoju kreativnost. Ovaj kreativni ventil vas samo tako usisa i očas posla možete da izgubite sate vremena čitajući duhovite opaske kojim su definisani brojni izrazi iz popularne kulture i govora. Pozicionirajući se između ozbiljnih sajtova kao što su "Metak" i "Vokabular" na jednoj, i zabavnih "Srbovanje", "Kobaja Grande" na drugoj strani, Vukajlija je dokazala da famozni "user-created content" (sadržaj kreiran od strane korisnika) može sasvim lijepo da zaživi i na ovim prostorima. Ovogodišnja nagrada za najbolji sajt prema izboru Biznisbloga odlazi ovom istinskom Web 2.0 projektu kojem u definicijama nije izmakla ni domaća blogosfera!

Biznisblog · 26. Decembar 2007.