Transfer blama

  1. Jebote život čitam od početka i sve me neka jeza prolazi...

  2. plačem na ove jebačeve printove

  3. Mladen Kandic

    али скоро то било

    гостовао неки циркус, румунски

    ја да је оведем..да види да сам џек

    она се напије ко крава, закаснимо пола сата
    Duško Đurđević
    23:22
    Duško Đurđević

    Lepo od tebe!
    Mladen Kandic
    23:22
    Mladen Kandic

    после се изгуби..и после ми људи кажу да се пијана јебала са кротитељом змија, румуснки циганин

  4. Duško Đurđević

    Fotomontaža sa fotošopom pravi nemoguće scene u filmskoj industriji.Što te nisu odveli da tvoje oči vide?A njima su dozvolili da ih slikaju,kao bajagi???

    едит, Дуле додао: ŠTAAA???VIDEO SI JE LIČNO?JEBALA SE NA OČIGLED???JA BI IH SREDIO PO KRATKOM POSTUPKU,ZA PRIMER!!!

  5. време је да га приупитам за неке шкакљиве детаље из његовог брака..о мени зна све.

  6. Mladen Kandic

    Чекај, полијем бензином и креснем их обоје..а што да их крешем, јебем?

    боље ћу да их убијем..него да их јебем

    23:34
    Duško Đurđević

    Kresneš upaljač,šibicu,...vatru,...ha,ha,kapiraš?

    23:34
    Mladen Kandic

    ааааа ок

    мислиш да је убијем, а?

    23:34
    Duško Đurđević

    Ne ubij,Ne čini preljube,NE SVEDOČI LAŽNO,..10Božijih zapovesti,...i ne može ti niko ništa?

    Naći će Gospod najbolje rešenje,verujem,jer verom je Isus čuda činio,pa i Lazara Vaskrsao...

  7. Da li je samo meni pala na pamet mogućnost da je Duško trol sa Vukajlije koji troluje kolege vukajlijaše ubeđene da oni troluju njega? Pa posle čita ovu temu i smeje se.
    EDIT: krajnje privlačna mogućnost

  8. Јебало вас троловање, схватите да постоје изузетно глупи људи.

  9. Ово што каже Бач.

  10. Al ovaj je stvarno specijalna vrsta.

  11. да јесте, правио је профил годинама, качио слике, коментарисао, лајковао, ишао на различите догађаје и све то да би добио 3 стране на једној од тема на форуму вукајлије

  12. Meni je čudno to što lik nije nepismen uopšte.

  13. Meni je čudno to što lik nije nepismen uopšte.

    +1

  14. on troluje jer je iskompleksiran

  15. Није овај трол. Овај је одавно добро ударен у главу.

    Ако му се жене јебе с ким стигне, а и сумња да га вара с оцем (морбидно, али није немогуће), ко каже да овај Душко не би изјеб'о ову старију пасторку, ако већ није. Ово је толико једна болесна породица да ме ништа не би чудило.

  16. Zna i engleki, jeste onaj nepismeni ali moze covek da ga razume. Posto se zovem Trevor Phillips na fb, covek misli da sam amer jos hvali filips j kaze da imaju do re televizore O.O Sve covere mi iskomentarisao i poslao poruku u inbox. -.-

  17. Ok, sad moj nolajiferizam stupa na scenu, napravio sam profil pod imenom "CENTRALNA SRBIJA NSCS"
    i poslo zahtev. Ako me prihvati uputicu mu poruku da je izvesni bacje sa ovog sajta najebo zbog otkrivanja informacija o delovanju nacionalisticke grupe (CENTRALNA SRBIJA NSCS), te da bi mogo i on da naebe. Da vidimo reakcije na to.

  18. Ja se loše osjećam nakon čitanja ovoga.

  19. Ламаре, дај не зајебавај! Нов си овде, не парави се паметнији од старијих и искуснијих чланова. Немој да правиш проблема Јебачу, а и већ је превише тролова око овог Душка.

    А што се тиче његове писмености, то што је ударен у главу, не значи да је неписмен.

Rekli o sajtu

Definiše se sve i svašta. Tako se mogu pročitati definicije baksuza, alapače, čitulje, smrti, rezervoara za smeh, kolateralne štete, Živojinović Velimira, zvanog Bate, dnevne svetlosti, gospođe džem!, Brus Lija… „Je l’ ti puši ćale?”, „Je l’ mogu u WC?”, „Chuck Norrisisati” i još mnogo toga može se naći na ovoj internet stranici. Zato ne iznenađuje što se mnogi kad jednom dođu, ponovo vraćaju na nju. Neki čak postaju i zavisnici, pa traže od moderatora da ih banuju, poput jednog studenta koji je zahtevao da mu zabrane pristup na nedelju, dve dana da bi mogao da uči.

Status Magazin · April 2009.