Transfer blama

  1. Fendere, je l' i ti troluješ ili ovo sve realno pišeš?

  2. Fender je glup.
    Nebitna jesam ti nedostajao?

  3. Реално сте глупљи обоје од овог Ламара.

  4. Koji crni problemi pa sam je to teo, pogledaj koju stranicu unazad, samo nije imo ko da uradi.

  5. Hahahahahahahhhha.
    Naravno Riho, znaš da volim buntovne momke. <3

  6. I hoće biti šta?
    Fendere ako se ubaciš u konverzaciju presjeći ću ti žicu što ti drži uši.

  7. Не сече се тупим маказама, шупљоглави!

  8. Je li klocino olinjala, koe spominjao makaze?
    Nebitna napiši to u PVTu i povjerovat ću ti.

  9. Па чиме би сек'о жице, међеду?

  10. Nije on međed, Disident ima baš vitku i atletsku figuru.

  11. Motorkom. Balvane poput tebe obaram motorkom.
    Nebitna đe moj PVT?

  12. Небитна, Риха је међед у глави.

    Рихо, балван си ти. Међед, буква... То су карактеристике шупљоглаваца, а истовремено веома бучних особа као што си ти.

    Ископаће тебе Додик једног дана када будеш дипломирао па сав важан почнеш са просеравањем о ситуацији у Републици Српској (претпостављам да студираш социологију или нешто на филозофији).

  13. Patiš od nekih šizofrenih cijepanja, a?
    Usaglasi se. Hoćeš li da budem dio flore ili faune? Ne mogu biti međed sa karakternim osobinama bukve. Ščuo maloumni predstavniče siđoške rase, degeneričnih shvatanja i incestnog genetskog koda!

  14. Jebote, kad sad nisam umro za Duška, neću nikad.

  15. Ne mogu biti međed sa karakternim osobinama bukve.

    Како немош јебо га ти? лоло

  16. (претпостављам да студираш социологију или нешто на филозофији).

    Ma ne, mašinstvo će da studira.

  17. Ja drogirani zaboravljam da sam izbosne :(
    Nebitna, čedo moje. Brani me od najezda hordi maloumnih sektaša i njihovih gitara.

  18. Ščuo maloumni predstavniče siđoške rase, degeneričnih shvatanja i incestnog genetskog koda!

    Не могу још да се одлучим да ли си део флоре или фауне. Шупаљ к'о буква, глуп к'о међед. Тешко је одлучити се.
    Иди тамо и плачи са друге стране јастуга, Блајвага. И ако планираш да настављаш расправу, обојица ћемо убрзо на пут. Службени. До бановине.

Rekli o sajtu

Vukajlija, lijek koji je potisnuo iz upotrebe Edronax, Zoloft, Prozac, Aktivin H i ostale antidepresive. Nuspojave su: grčevi u trbušnim mišićima, suzenje očiju, ludački osmjeh i lako se navući na njega.

Psiholog · 20. Februar 2011.