Transfer blama

  1. Koji si ti kloc. Je li te sramota tvojih godina? Kako moš vršnjake gledat u oči? Mator čoek a sklon ovakvim nebuloznim ispadima.
    Nekrunisani kralj blama. Neuspjeli abortus Kajzenove tvorevine. Punjeni kurton srednje klase degeneričnog humora. Stidi se. Ooooo stidi se.

  2. еј, који је овај психо..ладно ме упоређује са његовом женом пијандуром која се упишава

  3. спава ми се

    радим сутра

    амо због тога

    настављамо сутра причу

    01:31
    Duško Đurđević

    Jesi siguran?

    Nisi dovoljno iskren?

    Ista Lidija?

  4. Daj printskrinove. Ili kopiraj.

  5. ŠTO ZAVAĐAŠ LJUDE NEBITNA? NIJE TI DILAN DOVOLJAN?

  6. Realno, smorili ste sa ovim trolovanjem. Ne troluju se budale, troluju se havijezni ljudi.
    Nasli nekog slepca i svi sad da pokažete da ste trolovi i zajebani internet korisnici.
    Kolektivno samoubistvo izvršite.

  7. Ma ne zavađam ih ja, stari su oni neprijatelji. Uglavnom zahvaljujući činjenici da Fender ne vidi dalje od svoje gitare. Jednom sam to malo eksplicitnije rekla, pa popih ban...

  8. E da, ja ga nisam trolovala, ja sam mu fino rekla da treba da vidi kako da se razdvoji od nje.

  9. Sta ja? Dje ja?
    Nebitna ♥

  10. Риха Дисидент
    Koji si ti kloc. Je li te sramota tvojih godina? Kako moš vršnjake gledat u oči? Mator čoek a sklon ovakvim nebuloznim ispadima.
    Nekrunisani kralj blama. Neuspjeli abortus Kajzenove tvorevine. Punjeni kurton srednje klase degeneričnog humora. Stidi se. Ooooo stidi se.

    Чега да ме буде стид? Од тога што ме хејтује, називијући ме пуњеним куртоном и неуспелим абортусом Вукајлије, једна обична хистерична абортирана издркотина која до подне мрзи себе, а од поднева цели свет.

    Рихо, ти си блам и овде, и у стварном свету. Тебе твоји ил' нису тукли довољно или су претерали са батинама. Ја можда успоравам забаву, али ти си главни партибрејкер свуда.

  11. Nebitna vraže jedan. Jedan vraže. Vražice jedna. Kako si eksplicitnije rekla? Kako, kako?

  12. Од тога што ме хејтује, називијући ме пуњеним куртоном и неуспелим абортусом Вукајлије

    Pa Disidentu, povredio si mu osećanja sad. Znaš kako je krhak.

    edit: Evo ovde sam to eksplicitnije rekla, ne mogu da nađem svoj originalni post, izgleda da je obrisan, ali citirana sam:
    http://vukajlija.com/forum/teme/1384-sta-te-nervira?strana=74#post_2428360

  13. Небтина, је л' те истукао дечко скоро? Ако није, требало би да почне. Неке девојке траже нежност, тебе изгледа само неки шамар враћа у нормалу.

  14. Abortirana izdrkotina. Pa ti uvodiš nove pojmove.
    Kaži kako da te vrijeđam sada? Recimo da nisam pametan. Recimo. Šta da ti radim sada? Dal' da te istresem iz sokni il da te tučem u psihu nazivajući te bezglavnim nolajferskim smradom koga puca kriza srednjih godina... il neku treću varijantu. Kaži ti meni.

  15. Небтина, је л' те истукао дечко скоро?

    Ne, tebe tvoj?

  16. Како бих вам само срао по фаци јебем вас уста колективно.

  17. UUUUUUUUUUUU ŠTA TI REKLA

  18. Ja bi je jebao zbog ovoga.

  19. Рече лик коме се смучио живот чим је постао свестан света око тебе. Требаш бити много већи нолајфер од мене па да пратиш нечије постове, пљујеш и започињеш свађу без разлога. Ти си тај који започиње свађу пратећи сваки мој пост. И ко је ту већи нолајфер, међеду?

    SasvimNebitna

    Ne, tebe tvoj?

    Нешто никад био нисам привлачан мушкарцима тако да не знам како изгледа кад те бије дечко.

Rekli o sajtu

Kada pitate dva čoveka o nečemu, dobićete više od dva mišljenja. Na toj osnovi je stvoren Vukajlija. Rečnik slenga i idioma.

Kompjuterska Biblioteka · 7. Maj 2009.