Transfer blama

  1. Zašto si glup čovječe? Gubim strpljenje. Taman pomislim da će biti zanimljivo i onda se vratiš na ovo.
    Nudim ti primirije.

  2. Aste dosadni jebo vas otac.

  3. Јбг, боље овде, него да нас Циклон шаље у бановину да љуштимо кромпир.

    'Ајде, сјаши с мене и ја ћу са тебе, не приећуј ме на сајту, нећу ни ја тебе и готово. А са Небитном ћу некако да склопим примирје. И с њом ми је доста ратовања.

  4. Samo sam se šalio. Ne mogu čoeče. Ti si idealna meta. Glup si, primaš se i glup si.

  5. Hahahahahahahhahaahahahahhahahahhaahahahhahahaahah. :'D
    edit: Disidentu, pa vidi pevete, kad si malopre kukao za isti!

  6. Sa mnom niko ne sme ulaziti u verbalni konflikt, jer sam intelektualno superioran, moralna vertikala i gigant, kvalitetan sam autor i pokidao bih vas kao pitbul krvavu šniclu.

  7. Иди, бре, Рихо, сад ме расплака, а ја веровао хоћеш да мир. Ето, повредио си ми осећања, ти, безосећајни човече. Вероватно тучеш и свог кера.

  8. Ma kakav. Budi dobar. Neću više da te napadam. Popravi svoje ponašanje. Živ i zdrav bio.

  9. Kako vas koji ste ispemovali ovu temu treba pobanovati pička li vam materina dosadna, goveda jedna! Bar ispadnite ljudi i obrišite postove kojim ste zatrpali stvari zbog kojih ova tema i postoji!

  10. Otišo ja sinoć da spavam, došo jutros vidim 4 strane postova ja se ponado zezali Duška.
    Kad ono 4 strane govana.

  11. не зна се ко је тврдоглавији

  12. broj pročitanih postova na prethodne 3 strane - 0

  13. Koji transfer
    http://www.tarzanija.com/pavle-vuisic-najbolji-srpski-glumac/
    Black Hole skoro napisao dva vrhunska teksta u kojima je napljuvao neke popularne rokerske pesme za široke narodne mase. Ovaj pokušao da ga imitira pa napravio budalu od sebe.

  14. Колико лош текст.

  15. Drle je jedan od najgorih autora tamo, tekstovi su mu u nivou mojih, ako i toliko...nema genijalnih recenica koje pozelim da ubacim u sastav iz srpskog, nicega, samo ponavlja vec ustavljene fore pokupljene odavde...

Rekli o sajtu

Definiše se sve i svašta. Tako se mogu pročitati definicije baksuza, alapače, čitulje, smrti, rezervoara za smeh, kolateralne štete, Živojinović Velimira, zvanog Bate, dnevne svetlosti, gospođe džem!, Brus Lija… „Je l’ ti puši ćale?”, „Je l’ mogu u WC?”, „Chuck Norrisisati” i još mnogo toga može se naći na ovoj internet stranici. Zato ne iznenađuje što se mnogi kad jednom dođu, ponovo vraćaju na nju. Neki čak postaju i zavisnici, pa traže od moderatora da ih banuju, poput jednog studenta koji je zahtevao da mu zabrane pristup na nedelju, dve dana da bi mogao da uči.

Status Magazin · April 2009.