Transfer blama

  1. Бацио жишку да се ви и слични вама покољете у коментарима.

  2. 'De bre ima na Tarzaniji loših tekstova, nemojte me zezati.

  3. Бацио жишку да се ви и слични вама покољете у коментарима.

    Uopšte nije taj fazon. Žiška se baca jednom rečenicom. Ovaj ceo tekst napisao.

  4. Да се још више кољете.

  5. Ovo je trol garant.Prvi lik ceo tekst piše "vuisić" pa da si živeo 20 godina pod kamenom u zemlji srbiji znao bi da se zove vujisić a ne vuisić očigledno namerna greška da bi sikćali u komentarima.Drugo nazvati de nira lošim glumcem je totalno moronski isto za al paćina.
    Nije ni prvi ni poslednji trol na tarzaniji mada meni bio bolji onaj sa onim voćnim pivom.

  6. Толико је провидно.

  7. Čovek se previše izblamirao da da bi se mogao nazvati trolom. To bi bilo kao kad bi ti Jebaču popušio kurac nekom liku pred svima nama a onda rekao da si samo hteo da nam baciš žišku da većamo da li si gej ili ne.

  8. Ријетко необично поређење. Трол и пушење курца. Паралела.

  9. Realno, ko još čita Tanzaniju?

  10. Trol ili ne - tekst je proliv :)

  11. Трол ил не - рече Зум Бачу да се напуши курца.

  12. ahaahhahaaha koji profi trol za Vujisića pustio sam suzu

  13. http://hugelol.com/lol/201791

    ispada jadno jer je izvalila da je popularna i samo smara novim sranjima

  14. HILJADITA STRANICA TRANSFERA ŽIVI BILI I DOČEKALI DVEILJADITU

  15. Дрле је један од најбољих аутора на Вукајлији. Тако да човек свакако зна да пише.
    Тарзанија и није неко мерило.

Rekli o sajtu

Na pitanje: „Ko je bio Mocart?“ duhoviti posetioci internet sajta Vukajlija, rečnik slenga, odgovaraju: „Svestrana ličnost. Čovek koji je komponovao muziku za Nokiu. Inače, bio je poslastičar i izmislio je Mozzart kugle. A voleo je i da se kladi...“

Danas · 06. Novembar 2008.