Prijava

Ima li ovde zaljubljenih ili ste do te mere zatucani kad su emocije u pitanju? :) Da li ste zaljubljeni i da li volite nekog? Ko vas privlači? Muško, žensko, Mogša? :) Šta bi bilo ključno kod vas za zaljubljivanje? Da li je zaljubljivanje najobičnija glupost i zaslepljivanje koje skontaš tek kada počneš da patiš?

Nego, ima li nekog Vukajlijaša koji je zaljubljen u neku Vukajlijašicu? Ili obrnuto? Nekih izvaljivanja ljubavi? Muvanja?

Svi su zaljubljeni u Mogšu, to je suvišno pitanje.

ijao moja tema! :D

mnogo volim da sam zaljubljena, može se reći da sam zaljubljena u zaljubljivanje. kada sam zaljubljena onda sam najsrećnija, sve mi ide od ruke (hm, ovo može biti dvosmisleno, neka) poletna sam, imam energije za sve, kad sam bila mlađa bolje sam učila, a sada bolje radim kad sam zaljubljena. volim to osećanje. kao da letiš na krilima ljubavi (bljaaaak i meni se povraća od patetike...). čak i kad sam bila nesrećno zaljubljena, bila sam srećna, jer sam uvek kontala bolje i tako nego nikako, a ako će ti ljubavni problemi biti jedini koje imaš u životu - onda si srećan čovek.
sada sam super srećno zaljubljena (skoro do granice ziljavosti, a preko granice ludila, u bivšeg vukajlijaša), i zbog toga sam super srećna. i volela bih da svi na ovom svetu budu zaljubljeni. all we need is love! :D

И ја волим Могшу више него рођену девојку. А што се тиче Вукајлијашица, и даље стојим на добро познатој цифри од 13 000, нешто апстинирам у последње време.

Nije brate glupos, zaljubljivanje je do jaja. Ono, zaljubiš se i do jaja. Do jaja.

Кизо, то смо Гамби и ја измислили, плагијатору!

Ламинатору, што би рек'о Жика Обретковић.

Pa nisam ja kriv što je Mogšin stil tako hot!

EDIT: Eto vam sad, obriso sam. I patim.

:gleda sa strane kako još jedna tema na samom startu lagano odlazi u kurac:

ЈА ЈЕБЕМ!!! А не бих волео да се заљубим више никад.

I ja jebem isto, zaljubljivanje je za ckepi.

Šta fali dotere? Uz jebanje malo zaljubljenosti.

Фали, јер је заљубљеност највећа недаћа која човека може снаћи. Помити свест, избаци рацио, потре логику... Који ће курац то било коме здравом углаву?

Jbg, meni do jaja.

ja sam zaljubljena!!!!!

(e jebiga, ne zvuči tako dobro kao "ja jebem!" :S)

И ја сам заљубљена, лемајо :) Најјачи осећај. Цркните незаљубљени.

to lutko!!!! :))))) aj se jebemo! (joj bože što sam prsla...:S)