Prijava

Јој, само ми ти још фалиш на пвту :) Доџи на ревију, ако имаш муда уживо да ми кажеш да сам грозна. Мислим, ако их и будеш имао тад, гарантујем ти да ћеш остати без истих после тога.

Бојим се Милце да би се наша змијска тела испреплела на прву :)
Не знам, видећу, ако буде прилике доћи ћу.

Ma,koji ce ti djavo stariji?To sve sam dripac Boziji:)

Od toga nema nista.Dok se sredi situacija,ti ces njega da zaboravis,a on ce da raskine sa jos tri posle tebe.Ali,to tako mora biti.

Cini ti se da ga neces zaboraviti.Poslusaj ti cika Jezusa,capi nekog maloletnog ludaka za ruku i teraj. :)

Бојим се Милце да би се наша змијска тела испреплела на прву :)

Нема потребе да се бојиш, нисам толико грозна, а то је јасно ко дан да би било на кеца.

Није то Милце, већ се бојим да би нас могли бановати са ревије због експлицитног садржаја ;)

Opaaaa, prijatno iznenađenje. :) Ipak imate osećanja i zaljubljeni ste. Divno. :)

Ahahahahah, koja pobeda. :D

Hahah zamisli, kažu joj da nema zube! Odakle im pravo?!

Dakle ja sad jurim jednu crvenu Maju..al me je malopre Anida zvala na pivo i tutnula mi njen broj fona..a i bivša mi se i dalje sviđa..eh, da..i najbolja drugarica mi se mnogo nešto mota oko mene..

Ja bi sa...ne znam..oću da budem pravedan..nekako...al' ne znam kako..

Moram da napravim neku listu prioriteta..il nešto slično..

Dakle, lista prioriteta ti je neophodna. Ja glasam za jednu crvenu Maju :)

Ja sam zaljubljen u moju zenu! ZENO, VOLIM TEEEEE!!!!!!!!!!!!

Maja..jaoo šta mi ta Maja radiii bree..mnogo je fina..:)

Ma sve su super..al' prvo crvena Maja..da se polomim oko nje..pa ćemo videti šta dalje..

Uskoro će biti 10 godina kako sam sa svojom suprugom. Poželeo bih vam svima da imate ljubav kakvu imamo nas dvoje. Zaljubljenost je bila i prošla, ali ljubav treba uzgajati...

Myth, ma Maja :) ta što ti TO RADIII BREEE je najbolja :D
Hvala, Nikola SS 240, na lepim željama :)

Čestitke Nidžo
Aj pišite koji vam je najbolji upad ikad bio, što vaš što tuđi...

Заборавила сам да прокоментаришем онај Дотеров пост испод мог, то јест нисам заборавила него сам отишла да урадим знате већ шта. :)
Да ли можете да будете заљубљени у некога ко вам не узвраћа симпатије? Ја не могу, то ме олади одма.

Ne mogu ni ja, to znači da podređujemo ponos zaljubljenosti, što znači da smo zajebane?