Prijava

Ja sam inače mojoj bivšoj verenici rekao da ako se slučajno desi (mada je to tad delovalo ne moguće) da nas dvoje budemo imali neke druge bračne partnere, da će moja ćerka da se zove po njoj....al kad mmi je posle godinu i po dana, neposredno posle veridbe rekla kako još uvek voli svog bivšeg dečka koji joj je prva velika ljubav, sa kojim je prošla sve bla bla...a mene godinu i po lagala kako je davnih dana zaboravila na njega i kako samo ja postojim, e pa sad me lepo boli kurac da ćerci dam ime po njoj kad je raspala jadnica, koji je kurac terao da me godinu i po laže na taj način. Sad jedino da ako dobijem ćerku da dam ime po njoj pa onda da šikaniram to dete čitav život jer nosi njeno ime.

brateeee.... sada se i ja pitam laže li me godinu i kusur mjeseci ova moja, ubedačio si me.

jebiga Pinki...one što znaju da lažu to je neopisivo. Ni na kraj pameti mi nije bilo tako nešto, a eto...priznade kuja na kraju sve. Mada bolje sad nego da sam je oženio pa onda da mi to kaže

Ali brate, isto je i kod mene, ono kao šatro ako budemo kada imali druge bračne partnere daćemo imena kao po nama, i imala je prije mene neku prvu ljubav, ali nije kao što sam ja, JA SAM ONOOO... i ja vjerujem, e sad' ne mogu biti pametan....

al najgore što ja u principu ne verujem ni rođenim roditeljima, nisam uopšte naivan lik, čak ni sam sebi ne verujem ponekad...i ona je prva osoba u koju sam stekao poverenje, i baš sam joj verovao sve. Au leb joj jebem šta joj je to trebalo u životu da mi uradi...

Muško: Prdivuk
Žemsko: Flegmona il' Ešerihija

Шмекери се глупирају са именима а у стварности не би дали име чудније од рецимо Матеја/Јагода...

Ako budem imala devojčicu zvaće se Ekatarina 100%! Lepa su mi i imena Marija, Saška (ime, ne nadimak) i još neka neobična imena.
Za dečaka...ne znam. Jovan možda. Za dečaka neko klasično ime, tek da ga ne zezaju.

ako budemo kada imali druge bračne partnere daćemo imena kao po nama

bože, veću glupost u životu nisam čula. kad raskineš s nekim, znači postoji razlog što si raskinuo, često ne želiš tu osobu više da vidiš u životu, ma koliko ste se voleli najradije bi je zaboravio! kud ćeš još da detetu daješ ime po bolidu kojeg si/koji te šutnuo... svašta.

e moja deca će se definitivno zvati anomalija i kateter!

Kćerki bih dao ime Kalina. Jedno je od najlepših imena koje sam čuo.
Sinu, Luka ili Antonije.

Јебала вас та чудна и та префињена имена, ја има да дам синовима једноставна имена бре Јован и Павле по дедовима и Урош по ортаку и крај!

Sauron i Radmila.

Stefan Nemanja i Dušan Uroš IV.

Arijana, Kristina.
Đorđe, Danilo.

Барем ће имати попусте по неким радњама...