Prijava

Naslov teme govori sve. 'Ajde pišite, šta čekate, pozivnicu?

Od dnevnih Novosti, od magazina Elle i National Geographic.

Evo i ja da se upišem treći magareći. CKM, FHM, Maxim, Klik, Zoom, M style, Playboy, Seksi humor, Stripoteka, Politikin zabavnik i Huper.

Ja nemam vremena da čitam, jer po ceo Božiji dan visim na Vukajliji kao i svi vi, i zato nemojte da lažete narod da čitate novine:))
Šalim se, ponekad Novosti ili Blic

Corleone, ti, piro i Artemida imate nešto zajedničko, svo troje ste ka' penzioneri. Jebote, dnevne novine čitate...

Citam i ja Novosti, bas su gotivni.

Šta si u horoskop Nina? Ja sam znak rak, podznak tumor.

ne chitam dnevne, ali nedeljnike da. nin, pechat i politikin zabavnik.

Novosti i Pres.Kad idem na predavanja kupim i Žurnal.
Od nedeljnika Zabavnik i ponekad Standard.Volim i CKM da pročitam.

E Zurnal je skroz gotivan za citanje. I CKM za gledanje. :)

plejboj,press,blic...

Moram dodat' i Reviju 92. Nije me briga je li istina sve što pišu, bitno je samo da je zanimljivo. Jedne od najzanimljivijih jeftinih novina.

Blic, Kurir, Politikin Zabavnik, Screenfun, ali većinom kupim na ulici knjigu za 300-400 dinara.

Blic. Ranije mnogo, u poslednje vreme retko. A jos - redovno uzimam Svet kompjutera i Mobi. Volim i CKM, mada ga ne uzimam, nema se para sad bas za sve. :)

ranije sam kupovao hrvatski BUG zbog diska,al kriza pa se nema para.novine sad citam online i to blic.

One koje se u tom momentu nalaze u WC-u...

У духу Курдовог одговора - оне које се затекну на полици испод тегле џема кад направим палачинке, као и оне које подметнем на под кад кречимо, и оне које је комшија залепио на локал који реновира... :)