Prijava

Знам да је већ негде била слична тема али јбг, не могу да нађем.

Постери. 90% је говно. Чисто говно. Јбт, ја уђем тамо само да се смејем... али не зато што су постери заиста смешни већ зато што су толико глупи, неоригинални и недуховити да обрну круг и понову постану смешни. Али онако, смешно јадни.

Тако да, ограничење за постере. Ионако може за 5-6 људи да се каже како имају одличне постере, ови остали су као неки просек. Ти што су у тих 10%. Пошто су главни кривци за све ово (поред нас тролера) изгубљни клинци који не знају да напишу две смислене реченице али зато знају да пронађу смешну слику и прекопирају коментар, онда контам да би најбоље било да се њима укине право постављања постера. Јбг, дискриминација за новајлије. Неких 500-1000 бодова и онда кад оставиш неки траг кроз деф., дркај се и са постерима.

Ово за форум и није много битно али ваљало би да се и неким људима забрани да отварају теме. Опет неко ограничење. Јбт, па колико се само тек отворених тема закључа? Много. Па било би добро и то решити...

Тако да, ограничење за постере. Ионако може за 5-6 људи да се каже како имају одличне постере, ови остали су као неки просек. Ти што су у тих 10%. Пошто су главни кривци за све ово (поред нас тролера) изгубљни клинци који не знају да напишу две смислене реченице али зато знају да пронађу смешну слику и прекопирају коментар, онда контам да би најбоље било да се њима укине право постављања постера. Јбг, дискриминација за новајлије. Неких 500-1000 бодова и онда кад оставиш неки траг кроз деф., дркај се и са постерима.

Уз тебе сам Сем.

Те теме што се одма закључавају би могле да се бришу. Безвезе праве гужву.

Ако ово прође одма се губи смисао теме наглупших постера, као и напушавање модова због обрисане дефиниције. Који ћу курац онда на форуму?

i ja se donekle slažem, ali jednom na forumu neko pametan reče da upravo ti posteri "zapošljavaju" neinventivne članove (ne sve naravno i nisu svi takvi da se razumemo) i to ih drži dalje od definicija koje i jesu suština ovog sajta.

Ако ово прође одма се губи смисао теме наглупших постера, као и напушавање модова због обрисане дефиниције. Који ћу курац онда на форуму?

Онда морамо направити неки компромис. Не смемо те изгубити!

Многи форуми имају свакојака ограничења, постављена ради спречавања троловања и сличних глупости. На Вукајлии се она могу поставити кроз дефиниције, али то би била драстична промена сајта, и питање је колико би добра донела. Било је случајева де дилеје долазе и пишу, у најбољу руку, крш дефиниције само да би могли дучествују на чету. Мош мислити шта би направили за качење постера или пискарање по форуму.

Другим речима, кретен ће увек бити кретен, чак и ако му забраниш да то испољава на свом природном станишту, наћи ће он начин.

Војтече, мислим да прецењујеш кретене. Упорни јесу, али способни? Да заобиђу такву једну опструкцију? Не верујем. Мислим да би само одустали.

da ne kopiram wojtekov komentar, to sam i hteo da istaknem, bilo bi opasnog spema defki sa nekim fb forama, vicevima itd.

I ja se slažem, Sam. Treba skor od 500 ili 1000 da bi mogao iole da praviš poster jer se sve više pojavljuju klinci sa tupavim fejs posterima za koje mislim da nisu ni njima smešni.

Ali sam i da se doda kategorija "Najglupši posteri". Dakle, da ne bude samo tema, nego i da postoji sa strane i opcija Worst of the worst. :)

Кад три-четири полупаметна провале фазон, остали ће следити. Ја би пре увео временско ограничење - првих, рецимо, пет дана, мош само да оцењујеш, мада је и то прилично неразрађена метода.

Да, али контам да је ово превише са постерима. Мислим, ево погледајте сад прву страну. Што је много, много је.... та тема са најглупљим би могла да се преименује у "понеки иоле квалитетан постер" јер као што већ рекох - 90% је голо говно.

временско ограничење

То исто није лоша идеја. Под претпоставком да ће ти, како их назвасмо, "кретени", то време квалитетно утрошити. Упијајући смисао за прављење деф. и постера.

Војтече, мислим да прецењујеш кретене. Упорни јесу, али способни? Да заобиђу такву једну опструкцију? Не верујем. Мислим да би само одустали.

Kreteni su kao mravi. Pojedinačno su tupsoni, ali zajednica uvek nađe načina da preživi i prilagodi se novonastalim okolnostima. :)

Ако ставите 500 бодова, требаће им доста времена да их достигну, тако да мислим да ће сви убрзо одустајати. Неки неће ни пробати са дефиницијама, зато што их има доста који су се регистровали да би ставили неку слику на коју су налетели. Наравно уз неки "сачувај ме боже" коментар.

Мени је до јаја кад се спрдам у коментарима на таквим постерима.

Стивен

Ако ставите 500 бодова, требаће им доста времена да их достигну, тако да мислим да ће сви убрзо одустајати

Мени је требало око 3 године да дођем до 3к популарности. Значи иљаду годишње! Па ја бих се убио одма да морам толко да чекам :Д

Kreteni su kao mravi. Pojedinačno su tupsoni, ali zajednica uvek nađe načina da preživi i prilagodi se novonastalim okolnostima. :)

Онда да http://ecx.images-amazon.com/images/I/61-xKv2qS3L.gif , м? :)

Да, али контам да је ово превише са постерима. Мислим, ево погледајте сад прву страну. Што је много, много је.... та тема са најглупљим би могла да се преименује у "понеки иоле квалитетан постер" јер као што већ рекох - 90% је голо говно.

Јебига, постери никада нису блистали од високог квалитета, али стоји, било је мање срања. Популарност је урадила своје. Дебили праве за дебиле, па тако и најшугавији постер може дима одличан скор. Можда грешим, али мислим да је најбоље пустити их да имају игралиште, како не би спамовали по дефиницијама. Узмеш и пратиш неколико квалитетних аутора. Јебига, никада нисам био постераш, па ми недостаје саосећања. :)