Prijava

Slažem se sa samhainom ja od deset strana postera dam maksimalno tri plusa a nekad ni toliko

Мени је требало око 3 године да дођем до 3к популарности. Значи иљаду годишње! Па ја бих се убио одма да морам толко да чекам :Д

Pa to. Prevelika ograničenja će da smore i nekog perspektivnog. Što bi bila šteta. :)

Чиме се ви бавите........................нека све ко што је било

Неко "перспективан" дође једном у мјесец дана, ако и толико често.

ja sam ZA
Da Postere mog uda stavljaju samo oni preko 1000 mesta na rang listi
ili moze da bude neko vremensko razdoblje ako ne moze za rang listu

npr
moras da budes vise od pola godine-Godine regovan na Vuki da bi mogao da postavljas postere
]St ose tice Foruma.
Meni Sve jedno
Ono sto bi ja prvo uradio jeste Ukinuo PodForum Igre i zezancije
ono tipa kaladont itd
Dajte ljudi nismo djeci.
a Sto se tice Forum Limita za postove i teme....hm...
To bi bilo dobro da u zavisnosti od pozicije na Rang listi dobijes takvo i takvo pravo na postovanje.

Ono sto bi ja prvo uradio jeste Ukinuo PodForum Igre i zezancije

Па да ми играју каладонта по поповима или фегетариајнству?
Не, хвала!

Da Postere MOG UDA stavljaju...

Ha ha ha :)

Ono sto bi ja prvo uradio jeste Ukinuo PodForum Igre i zezancije

Па да ми играју каладонта по поповима или фегетариајнству?
Не, хвала

Ako oce da se igraju kaladonta i Gluvih telefona nek idu u vrtic. ili neka se igraju sa Ortacima u parkicu.

Šta mislite da se uvede ban za postere ako neko zaređa 3,4 ekstra glupih vi mu lepo ukinite tu opciju na određeni broj dana i posaljite ona pravila za postere kad dobije ban

Ako oce da se igraju kaladonta i Gluvih telefona nek idu u vrtic. ili neka se igraju sa Ortacima u parkicu.

Мимимимимими!

Неко "перспективан" дође једном у мјесец дана, ако и толико често.

Pretera ga malo. :) Svi ti pesticidi za masovno uništavanje mrava su otrovni i za ljude.

Ovako se mravi mudro usmere na postere i odgovarajući podforum, pa ko neće da ih gleda ne mora tamo ni da zalazi.

Izvinjavam se sto sam "glupavo " kucao
Brzo kucam a se omakne dume.

E, dovoljno ste urnisali Igre, ništa vam ne smetaju.

koji vam kurac sad smetaju igre kad nisu u aktivnim temama mislim ni ja ne idem tamo al sto ga ne bi bilo kad neki posećuju

Pretera ga malo. :)

Два, три, четири? ;)

Опет неће бити ништа од овога, све ми се чини.

Сво се и мени чини.

све сте ви луди

Ja mislim da ovaj moj predlog od gore vredi paznje oni koji pokazuju potencijal neće biti ograniceni a oni koji šire idiotluk nece vise moći da postavljaju postere

ја мислим да треба увести још модератора за постере. и не морају сви модератори све да раде, ето нек неки бришу постере. ја виђам да опстају и постер у постеру, и разне глупости, а мрзи ме да стално копам по форуму ону тему за предлагање за брисање...
за брисање целих тема уместо закључавања (не у свим случајебима)- слажем се, предложили лекси и ја више пута, искулирано исто толико пута..