КК Црвена звезда

  1. Naravno, b92 je kenjao. Ćoki zna šta radi.

  2. U ABA j.t.d. ligi nadaju se da će jedno od tri sigurna mesta za šampione takmičenja, pored nezvanično najavljenih Nemaca i Francuza, imati i naš region, ali je jasno da istu želju imaju mnoge lige.

    Мене највише брину Руси, мислим да Јадранска могла да издува због њихових клубова. Јесте да би увек неки Химки био фаворит у квалификацијама, као и за освајање Еврокупа, али ипак, то је далеко од сигурног поред два-три Шпанца, Турака и још неких клубова који би представљали потенцијалну мину.

    А на Б92 су беше написали да су Руси и Немци сигурни, а да ћемо ми издувати ако Французи одлуче да не подрже Фибу. Ај сад знај ко је у праву...

  3. coki je u pravu

  4. In Ćoki pudla we trust.

  5. Wilijams IN Mekel noga u dupe. Eno objavili.

  6. eo thilmo me p restigo

  7. Ko me jebe post mi ostao na prosloj strani hahah

  8. Elem, i dalje mislim da je Mekel dobar plej, samo se nije uklopio.

  9. Thilmo

    Elem, i dalje mislim da je Mekel dobar plej, samo se nije uklopio.

    +0.5

    Ono, bio sam poprilično siguran u to, posle ovoliko vremena se malo dvoumim. Ali mi je svakako drago što je konačno otišao, da se ne nerviram više.

  10. Jbg, nakon Vilijamsa i načina na koji igra, samo bi nas Teo zadovoljio.

  11. И ја таман пошао да копирам линк.

    Боље овако, свако својим путем. Штета што испада да је промашај његов долазак, али мислим да је штета и то што ће нас убудуће играчи заобилазити баш због ових отказа, јер од свкаог новог који дође се очекује много, а неуспјех се не прашта. Испада да смо мач са двије оштрице, тим који може играча да вине до висина, или да му упропасти каријеру. Што би долазили код нас кад за исте паре могу фино и без притиска играти за неки Банвит/Олденбург или слично и доказати се као водећи играчи па напредовати даље у неком бољем тиму. Шилб, Софо, Мекел...

  12. Тео догодине, лоло.

  13. LOL Šilb naročito, igrao u Šalonu jebenom, došao u evroligaša, posle 3-4 meseca raskine ugovor i sutradan potpiše za Pariz, u prevodu samo je dobio, i vratio se gde je bio. Pa dogodine u Galatu i Češke kurve gratis.

    I Sofou smo uništili karijeru, dali mu šansu za još jednu EL godinu, iako se videlo (jeste ili nije pitanje je sad) da je goku rac.

    A Mekel, vreme će pokazati.

    Nije da nisi nikako u pravu, al nisu to uništene karijere, bar u košarci se šeta piči jebava.

  14. JEBEMO LI HIMKIJA?

  15. Al činjenica je da se ne čeka puno, tj. ne čeka se uopšte. Zato Miler onako zapinjao od odma, frka bato. Lolo

  16. Eto, opet grešiš. Na kojoj temi si trebao to da pišeš?

  17. Gle ga mrav peder obrisao post.

  18. lol ispravio se, ali tek sad sam pogrešio. Gde sam to još stavljao pogrešne linkove? Odnosno gde sam uopšte, jer na NBA temi nisam.

  19. E sisaj ga bre, smaraš za linkove, a nisi ni pogledao link do kraja.

Rekli o sajtu

U busu se devojka svadja preko fona da se ne kaze Vukajlija nego Vujaklija za recnik... ocaj na njenom licu kad je shvatila da ne moze objasniti

Mokoš · 11. Maj 2011.