КК Црвена звезда

  1. Ja glasam za cvrčka.

  2. A ko sad ispada iz tima, Rebron nece imati toliko prostora na žalost.

  3. Pun mi vas je kufer. Ok?

  4. Ahahaha to tvoja defka

  5. Sutra ce biti postavljene kutije u Pioniru za pomoc mom prijatelju Milosu. Pa ako ste tamo i ako budete voljni ubacite neki dinar.

  6. Ej, a šta mu se tačno desilo, i koliko godina ima momak?

  7. Sutra ce biti postavljene kutije u Pioniru za pomoc mom prijatelju Milosu. Pa ako ste tamo i ako budete voljni ubacite neki dinar.

    Koja je garancija da on te pare nece kasnije spiskati na lekove i bolnicke troskove???

  8. Ma dal si toliki degen jebem te u usta da te jebem retardirana?

  9. Jeriha izjeda zloba, tu na žalost nema leka.

  10. мислим да је најбоље да донира партизану да доведе павловића и плеја

  11. kakav mentol dal je realan haha stvarno je dno

  12. sta nama znaci vecerasnja utakmica real fener? jel ima neki rez koji nam odgovara?

  13. Meni je zao ovog vucicapedera. Decko je doktorirao pre 2 meseca a ima 30 godina i potrebna mu je transplatacija srca. Imate na fejsu grupu pod nazivom Srce za Milosev osmeh i sve informacije. Mozete poslati i poruku na 8174. Cena poruke je 100 dinara.

  14. Kapune, odgovara nam poraz Reala..pošto se sa njima, Bajernom i Strazburom borimo za četvrto mesto. Kako god to nerealno zvučalo. :)

  15. I KK Partizan ce izaci u susret ovom decku, da ne bude da samo Zvezda pomaze.

  16. i sta si ti dobio sada sa linkovanjem ovoga?

  17. Kakvo divlje ciganče ovaj Dikson, Bogdan stagnirao ako nije i propao, ništa ne može da pogodi. Kalina isti kurac. Nekako mi ovaj Fener kao Inter onimad, imaš pare i navučeš vrh igrače al samo da im sahraniš karijere.

  18. Убија их Фенер засад. И не знам шта сте данас запели са тим сахрањивањима каријера, немате никаквог основа за те приче...

Rekli o sajtu

Da. Definitivno ima dobrih fora, svaka čast onima koji ih smisliše. Respect Vukajlija.

MyCity Forum · 4. Februar 2009.