КК Црвена звезда

  1. А кренуо јада серем због ових отказа... Извињавам се свјема.

  2. Pogledajte semafor

  3. au šta radi ovaj mali doničić

  4. ја док сам писао, већ су били близу преокрета, дончић пребија, ко би рекао да има 16 година...

  5. Bogdan najbolje uvaljen igrač posle Jestratijevića Kinderu i Tepića Panati.

  6. žoc nešto puhće ko da podriguje od mladog luka nadima ga

  7. Žoc je kao lizalica od jagode u odelu.

  8. Nije loše za sad. Sviđa mi se što Feneru ovi najbolji igrači imaju veliku minutažu, izgleda da Obradović hoće da uzme skalp Realu u Madridu. Valjda neće da bude mnogo bitno što Pero i Bogdan imaju po tri faula.

    Nego nije loša keva ovom Dončiću
    https://pbs.twimg.com/media/CG_2vT1UAAASDgf.jpg
    https://pbs.twimg.com/media/CEoACXmWMAApLKU.jpg

  9. хахаха који му је курац са главом на овој другој слици, зајебо и мене по величини

  10. al će laso da odleti do nove godine

  11. BB jebe, 7 poena do sad. Iz igre 0 LOL.

  12. Imam neku teoriju da hrvatski košarkaši koji su vani, kidaju kada igraju protiv Cedevite. Može li neko da mi kaže Šarićev indeks večeras, neće mi sajt evrolige na fonu nešto..

  13. Neće inače, nije zbog/do fona. Ojebao je Šarić generalno, ne znam indeks tačno, nisam gledao, al bar 15 je imao.

    Indeks 20, 16p.

    Al to si mogao npr. pitati na EL fantazi temi, nije baš vezano za CZV.

  14. 16 poena, 10 skokova, 20 indeks.

  15. Bogdan najbolje uvaljen igrač posle Jestratijevića Kinderu i Tepića Panati.

    +milion.

  16. Al dio preozbiljno shvata sajt :d
    Jedete govna malo za Bogdana, ja ga gotivim kao igrača iako nam ga nije vadio iz dupeta... To što je antipatična glavica van terena jbg.

    Gledam ovog Datomea jebote, kakav vukodlak, zajebo i Duenjasa.

  17. Dobiće ovo cigani mrtvi

  18. Izvukoše se cigani jebem im majku

Rekli o sajtu

Kada pitate dva čoveka o nečemu, dobićete više od dva mišljenja. Na toj osnovi je stvoren Vukajlija. Rečnik slenga i idioma.

Kompjuterska Biblioteka · 7. Maj 2009.