КК Црвена звезда

  1. Mogu da nam popuse kurac u top16 dolazimo totalno rastereceni kad se opuste ruke mileru, simonu, guduri, jovicu...uz konstantnog brata majka i onih starih mwill-a i brancila mozemo se koljemo sa svima

  2. Ja ne znam dal ste svesni koliko mi u stvari imamo dobar tim. Samo da se mwill opravi i da se jezim od petorke jovke-mwill-gudura-miler-majk

  3. Ove godine imamo mozda sanse i da osvojimo. Kad smo mogli karati Real mozemo i svaki drugi tim.

  4. Zasto niko ne hvali ex kapitena? Namestio covek ruku boli ga kuuuraac

  5. Simon sipa i ne razmislja. Al bukvalno ne razmislja. U glavi mi ono njegovo "polaganje" hahaha dobro je prisecam se utakmice polako

    Kad smo kod prisecanja dajte klipove neke ljute

  6. Dajte klip kad Kejsirivers baca Stimca na bulju. Tad sam mislio, to je to.

    A fazon napad pre toga gubavac izgubi loptu prilikom prenosenja. A ovu trojku poslednju sto je dao, pao sam minus za 15k, kenjam mu u usta.

    https://www.youtube.com/watch?v=dfgngUM7JtM

    Nesa vs Stimac, ko je veca lozana?

  7. Ne diraj simona jbg igra kvalitetnu sezonu za sada. Opet civao pleja na kratko sinoc lol

    A jovic je doktor kosarke brt to shvatiti moras

    Stime i nesa su oni likovi sto na svadbi uzmu mikrofon i prepravljaju tomu u nek nam bog da srece xd

  8. Blic sport: pogledajte kakav slavski kolač pravi devojka Kvinsija Milera.

  9. Jeri gola? Odlicna picka

  10. Lazić bi bio najbolji u Evropi da su rukometna pravila u košarci. Čovek stavi u dzep koga god da čuva, ali je zato u napadu transfer ljuti. Apsolutno ništa ne zna, sem možda da rokne trojku iz ćoška kad je sam.

  11. Sinoc nas je klao sa 3-4 sjebana uzastopna napada

  12. Dobro jedan je milerov bio u toj seriji

  13. E, ja stvarno ne znam, usvinjio sam se sinoć, je l' ono simon bacio eir bol na pola metra od obruča pri polaganju? Ako je on - bog, nema šta, nije više ni za sprdanje. Ali dobro, nije mi više smrdljivko, eto. Samo muda mora da potraži od nekog, možda da mu Gudurić pozajmi malo.

    I da, tompson konačno, koliko sam uspeo da vidim, imao par odličnih minuta kad je trebalo, nekoliko odličnih odbrana, ono kucanje, ne znam je li bilo još šta.

  14. Pa to sam i nazvao polaganje u postu na prosloj strani umreo sam od smijanje

    Tomson odigrao rolicu sinoc, nema sta...imao onaj ofanzivni skok i kos kad je bilo gusto

  15. Pomaže Bog i Sv. Nikola, da da Bog zdravlja pa sve ostalo. Srećna slava prijatelji.

  16. Srecna slava deky.

  17. Simon je igrao sinoć sa ovakvom nogom
    http://i.imgur.com/xolvRfw.jpg
    Alal vera majstore, izvini što sam te pljuvao @Simon

  18. http://youtu.be/u8Vbkwj88EI

    Na 1:00 sam se setio onog poraza od strazbura i zapalio duvan posle mesec dana. Od tad je krenulo dobro falaguduri.

  19. Kakva dominacija!
    Jebali smo švabe preljuto. Da svaku četvrtinu igramo kao prvu i četvrtu sinoć svakoga nismo mogli pobediti.

  20. Hahah sad se setim i onog milerovog pokušaja kucanja, prvo hvatanje za glavu, a onda vrištanje kad je ušla u koš.

Rekli o sajtu

Slavna Vukajlija. Ima glupih stvari, ima bezveznih, ali ima i jako puno brilijantnih. Neću previše dužiti, samo odite tam pa vidite sami. Samo jedno upozorenje - ima ponešto napisano i na ćirilici (iako smatram da svako, ko kolko-tolko drži do opće kulture zna ćirilicu).

Skodin blog · 04. Septembar 2010.