КК Црвена звезда

  1. Saric vodi Partizan, Saric izjebao musave.. Slusanos nebi rekao

  2. Jel dosta više?

  3. Odlična utakmica, odlična. Ne znam kad sam gledao Zvizdu da sa ovakom lakoćom i rutinski igra a to me veseli. Do jaja. Egal smo sa svim ekipama ovde bar kotkuće.
    Stecann tebi imam da poručim da ne glumiš sudiju i pravdu da uzimaš u svoje ruke da te ne iznabadam glavom ok? Čuj Gazí napisao 3 posta. Smak sveta jebeni. Skroluj matori ne pametuj. Od kako je sveta i veka seremo jedni drugima po temama. Mi pet puta više kod njih od kako nema Kurajbera.
    Jebaćemo top8

  4. Ima da vam urnišem temu sledeće kolo jer ćete izgubiti.

  5. 3 поста, важи. Дивља ту ко неко дериште од 3 године, али шта год да га испуњава. У сваком случају, ако он има право да спемује, имам вала и ја да кажем шта мислим о томе, кад већ нисам Расни да се замлаћујем интернет "одмаздама" лол

  6. Радоња да пусти Настића на Шарића кад будемо играли против Ефеса. Данга зна зашто. Лололо

  7. Sve i da je 30 ja pamtim vreme kad im je Rasni rokao 40 slika za 17 min. I u vreme kad je zabrana ona bila ili dogovor ja sam vise po njihovoj temi pisao nego po našoj i pogodi, Kurajber me nikad nije banovao. I Pseta isto. Popušili smo 15 razlike, izgubili sa 1 naravno da će da istovara govna.
    Bar si ti na sajtu jako dugo nemoj terati na ovakve razgovore

  8. Ništa se ne brinite, ispušiće Paća crnogorski kurac za koji dan. A tad kreće šurenje slikama, kačenje nivea kreme i pp aparata.

  9. Тебе и Псета никад није бановао зато што сте добри, мене бановао једно пет пута зато што сам га подсећао да је био Расни пре Расног и радио у већем обиму ствари због којих је почео да банује кад је постао мод и... то треба да ми покаже шта? Веруј ми да ти Курјбер овде уопште није добар аргумент, напротив :D

  10. тако је расни, покажи им свога бога ;)

  11. Kakav majmunko Rastko je.

  12. Deky operi dasku.
    Nemoj da sediš na usranoj dasci. I još to da kačiš na net.

  13. Neću Rastko, pozdravite vašu mamu.

  14. мене бановао једно пет пута зато што сам га подсећао да је био Расни пре Расног и радио у већем обиму ствари због којих је почео да банује кад је постао мод

    Добро, онај последњи бан јесте био апсолутно неоправдан, али то је његов једини грех из младости. Све остало је Џони Курајбер за ког ће вам свако рећи да је добар човек. Иако је Гробар. Лолололо

  15. Stec ako te je 10 puta banovao 2 puta se možda izdrkao ostalih 8 verujem da si pametovao nešto ili slično XD

  16. Pozdravi i ti svoju i sestru i kevu kad ti se vrate iz treće smene.

  17. Džoni je Gazi na kub, fen klasični. Stecan prepodobni nikad nije zaslužio ban on je samo hteo da objasni, dobronamjerno.

Rekli o sajtu

Kad je pre nekoliko dana osvanuo naslov u dnevnim novinama „Željko Mitrović: Trovali su me“, na samoproklamovanom rečniku slenga vukajlija.com odgovorili su mu bez mnogo pijeteta: „Pa dobro, i ti si nas, i još to radiš“.

Ekonom:east Magazin · 03. Februar 2011.