КК Црвена звезда

  1. AGLJJ AGLJJ AGLJ AGLJ AGLJJJJJJJJ !!

  2. ОЛЕЕЕЕ ОЛЕ ОЛЕ ОЛЕ ОЛЕЕЕЕ
    ОЛЕЕЕЕ ОЛЕ ОЛЕ ОЛЕ ОЛЕЕЕЕ
    Оле о ле оле :Клап клап:
    Оле о ле оле :Клап клап:
    ОЛЕЕЕЕ ОЛЕ ОЛЕ ОЛЕ ОЛЕЕЕЕ
    ОЛЕЕЕЕ ОЛЕ ОЛЕ ОЛЕ ОЛЕЕЕЕ

  3. Zna li ko kad igramo sa Bajernom i je l otvorenog tipa tekma? Ja bih išao.

  4. Петог октобра и наравно да ће да буде отвореног типа... :)

  5. Interesantan datum i invazija na Pionir. Spremite se za veliki KAM BEK Delija.

  6. Једва чекам!!!

  7. Ja se secam 2006 zima Evrokup. Poslednja utakmica sa pravim navijanjem. Od tad je pravi bojkot i krenuo. Tako da ako se ljudi nisi uželeli hale posle 5 godina onda treba da se zapitamo čemu sve ovo. Barem 7 'iljada mora da nas bude. Kad moze na BSKu mora i ovde.

  8. Iako sam grobar moram malo i za Zvezdu Begorad da navijam posto je moj komsija potpisao za njih
    http://kkcrvenazvezdafan.weebly.com/1/post/2011/09/intervjudragan-tubak.html

  9. Поздрави комшију... :)

    Ja se secam 2006 zima Evrokup. Poslednja utakmica sa pravim navijanjem. Od tad je pravi bojkot i krenuo. Tako da ako se ljudi nisi uželeli hale posle 5 godina onda treba da se zapitamo čemu sve ovo. Barem 7 'iljada mora da nas bude. Kad moze na BSKu mora i ovde.

    Ја сам жељан иако сам и у време бојкота ишао на утакмице.... лоло

  10. ОЛЕЕЕЕ ОЛЕ ОЛЕ ОЛЕ ОЛЕЕЕЕ
    ОЛЕЕЕЕ ОЛЕ ОЛЕ ОЛЕ ОЛЕЕЕЕ
    Оле о ле оле :Клап клап:
    Оле о ле оле :Клап клап:
    ОЛЕЕЕЕ ОЛЕ ОЛЕ ОЛЕ ОЛЕЕЕЕ
    ОЛЕЕЕЕ ОЛЕ ОЛЕ ОЛЕ ОЛЕЕЕЕ

    Е јеси луд, Деветаре... :)))

  11. Išao sam i ja na 3, 4 ali velika većina nije.
    Devetar sabiJo sa ''klap klap''

  12. Ja sam isto išao na nekoliko, kad se našlo vremena i za pionir. Bilo je i tad malo navijanja, samo treba pustiti sa razglasa neku pesmu i svi se napale.

  13. ау па ово је онај клуб што више не постоји.. да да да..

  14. Izgleda da dolazi Bojan Popović umesto Vuka, koji mora pod nož.

  15. људи, полемика није за ову тему.. како не схватате? :))

  16. Е, супер си. Ај сад лепо иди на спортал или тако негде.

  17. Reservoir dog
    Izgleda da dolazi Bojan Popović umesto Vuka, koji mora pod nož.

    Za njega kažu da nije pregovarano, pominju nekog Vasića.

  18. Неће мој презимењак прећи :)

  19. Ocu....kad ga vidim samo sto nije bio kuci ima od novogodisnjih praznika....satra se covjek trenirajuci posto je relativno kasno poceo (sa 16) stvarno je napredovao...a zanimljiva stvar je da pre nego sto ga je spazio lokalni trener nije odigrao 3-4 basketa u zivotu i za nekih 7 godina je postao dosta solidan igrac...spretniji je od one nase bivse vrece Vranesa za klasu :)

  20. Стивен
    Е, супер си. Ај сад лепо иди на спортал или тако негде

    Децхко, чему нетрпељивост?
    КК Црвена Звезда је стављена у архиву.. Сви пехари(оба) налазе се у просторијама некадашњег клуба.. и још неко време се те витрине неће отворити, исто тако као што се пише да тај клуб неће одиграти ни једну званичну кошаркашку утакмицу.. Можда сте се превише везали за боју и грб, па сад навијате за клуб који је у историји био и освајач Јадранске лиге, раније познат као ФМП и Рефлекс, што ћете схватити кад дође до раздвајања два клуба, а у историји КК Црвена звезда ће писати да клуб није постојао пар годиница.. Ви мешате воду и уље те Црвену Звезду Београд узимате за КК Црвена Звезда - грешите, ја сам само ту да вам укажем на грешку..
    Ако смо се разумели, може лок..