КК Црвена звезда

  1. Vidim da se tresu gaće...

  2. Је л? не знам, могуће.. Али нема потребе.. Неће навијачи преживети ништа што нису у претходних 10 година преживљавали..
    П.С. Не сви, само ви што мешате воду и уље..

  3. Dechko, to su teme za Perazića Do...
    PS Samo se vi dobro nauljite, opaaaaa, ako me razumeš.

  4. :printscreen:
    click click click
    paste
    save as: nostradamus

    Запечаћено да се отвори на дан када схватите да сам у праву..

  5. harvi, obrati pažnju na prvi post teme, i mani se prazne priče i prozivke, smorilo je.

    bože! muškarci i njihov fudbal! :)

  6. Тема за нас који једноставно не одустајемо.

    Јеси на ово мислила?
    А јеби га.. Ја сам мислио да можда и има наде још.. Ево обећавам, нећу више да покушавам.. :))

  7. pa to... pusti ih nek oni i dalje ne odustaju i nek psuju sudiji majku zbog ofsajda i neofsajda. :)

  8. Gde ce moci da se kupuju sezonske za basket?

  9. Prodaja sezonski ulaznica za utakmice Crvene zvezde u sezoni 2011/2012. počinje u subotu 1. oktobra. Sezonske karte prodavaće se u prodavnicama Red star shop-a i na Malom Kalemegdanu.

  10. Тема за нас који једноставно не одустајемо.

    Ми никад не одустајемо :)

  11. И опет ће бити он

  12. A JA ŽEEEEELIM SAMO JEDNO...

  13. Да Звезда буде шампион

  14. што ћете схватити кад дође до раздвајања два клуба

    Љољчина.

    а у историји КК Црвена звезда ће писати да клуб није постојао пар годиница..

    Још једна.

    Толико си упознат, а истовремено толико мељеш, да морам поново да ти предложим: http://www.sportal.rs/index.php

  15. МАЛИ ПРЕДЛОГ: ТРОЛОВЕ ПРИЈАВИМО МОДОВИМА, ПА НЕК ПОСТОВЕ БРИШУ И ПРИВРЕМЕНО БАНУЈУ !

  16. Зашто се нервираш? Немој да се нервираш. Видиш да свако мало лупају, пуни су контрадикторности њихови изливи. "Кад се раздвоје клубови, схватићеш да није постојао". Разумеш, кад се постојећи клуб раздвоји од непостојећег. Сасвим логичне ствари.

  17. Или рецимо ово што је Дог баш лепо уочио: http://vukajlija.com/forum/teme/17716-kk-crvena-zvezda?strana=11#post_1593923

  18. Prijavio sam ja Lulani, al i on grobarka, pa ne'e da ga dira.

  19. Iskulirajte provokatore i budite srecni jer se vise bave nasim klubov nego ''njihovim klubom''

Rekli o sajtu

U busu se devojka svadja preko fona da se ne kaze Vukajlija nego Vujaklija za recnik... ocaj na njenom licu kad je shvatila da ne moze objasniti

Mokoš · 11. Maj 2011.