КК Црвена звезда

  1. Prijavio sam ja Lulani, al i on grobarka, pa ne'e da ga dira.

    Да, Лули је позната као заклета гробарка, хаха! Само искулирајте, чим се они убацују, то значи да им није свеједно.

    Него, 'оће бити још неко појачање? Контам да нам фали бар још један коњ испод коша. Кад би нпр. вратили Тејлора, ионако игра неку шкљ НБА лигу, а таман нам фали још један плеј, Цветковић је млад, Недовић ће вероватно на двојку, Вук матор. Али приоритет је крилни центар, неки чамос који ће да јебе, тип играча Робертс, Лазме...

  2. Кад би нпр. вратили Тејлора

    To, taj lik je kid'o pre dve godine. Mada, i Leri O'Benon je slobodan igrac...

  3. Za sad nam nisu neophodni 1 i 2 imamo Cveleta, Nadovica, Vuka ne jos, Covica...Mnogo nam je s'o kaze Samahin bitna neka crnacka zver ispod kosa mada ni tandem Ilic-Popovic nije los

  4. Кад би нпр. вратили Тејлора

    еее кад се сетим кад је ушао у игру први пут... Чини ми се да смо играли против неких хрвата... игр'о је одбрану какву ја у животу нисам видео... да не поверује човек... гризе, чупа, бије... страшно! ЛИК ЈЕБЕ!

  5. Igrali smo protiv Zadra dok je Zadar jos nesto i znao

  6. Да копирам једну Харлекинову дефку за Тејлора, сад је нажалост на гробљу:

    Tamnoputi plejmejker Crvene Zvezde, poznat po srljanju, i divljoj igri.

    Slikovito ga je lako prikazati: Auto od 300 konja, koji vozi žena.

    Е то. А где, бре, Човке да буде први плеј? Није он тај калибар, али ајде за почетак, овај тим је одличан. Али са Партизаном не можемо да се поредимо, посебно не под кошем.

    НЕГО, ДАЈТЕ НЕКОГ ЧАМОСА ДА КИДА! Илић је играо лоше на припремама, хоће бити нешто од њега, или је скроз пропао?

  7. Али са Партизаном не можемо да се поредимо, посебно не под кошем

    Ni oni sa nama "u struci"!
    EDIT: I Kari je Gari (ganci)!

  8. I da mozemo da im pariramo, opet ce da dodje do neke kradje, kao i u svakom drugom sportu.

  9. Toga se i ja plašim, mada me generalno nervira taj stav jer ako pobedimo bolji smo, a ako izgubimo onda je zbog sudija...
    Peković neće ni biti tu za domaće prvenstvo, ali ako se NBA ove godine i ne održi, kao što se najavljuje, pod uslovom da mu budu sudili njegovu borbu za poziciju (guranje protivnika rukama), kao faul što i jeste, onda je on ne posebno koristan igrač. Ako ne, onda su jači pod košem. Ponavljam se, ali ja se više pribojavam Raduljice.

  10. http://www.youtube.com/watch?v=ze3NXkUmLKA

    Trazili ste zver, dobili ste zver. ovo nam treba.

  11. е јебига сад...

  12. Može i Hauard, ne pravim pitanje, pa nek maši bacanja do mile volje.

  13. Је л зна неко кад креће НЛБ?

  14. Је л зна неко кад креће НЛБ?

    8.10.

  15. Oce neko da mi kaze, da ne trazim temu za basket, je li faul ako je covek krenuo na ulaz i ja sam stavio ruku na loptu tako da ne moze da je izbaci, a nisam ga ni pipnuo? Onda on skoci, ali posto ne moze da sutne napravi korake.
    Izvinjavam se zbog oftopicenja.

  16. Oce neko da mi kaze, da ne trazim temu za basket, je li faul ako je covek krenuo na ulaz i ja sam stavio ruku na loptu tako da ne moze da je izbaci, a nisam ga ni pipnuo? Onda on skoci, ali posto ne moze da sutne napravi korake.
    Izvinjavam se zbog oftopicenja.

    Јесте. Не смеш да му држиш руку изнад лопте док он диже на шут. ;)

  17. Ja za to prvi put cujem. Zamalo se ne pobih sa covekom sinoc, jos ga prvi put vidim. :D

  18. Sve zavisi. Ako drzis ruku na lopti pre nego sto krene da dize istu onda nije, a ako drzis ispruzenu ruku iznad-ka lopti. i on udari u tvoju ruku to je faul

Rekli o sajtu

U subotu, 27. novembra 2010. u Klubu studenata tehnike biće održana smotra sadržaja popularnog šaljivog sajta. Vukajlija je mesto gde se Internet zajednica okuplja kako bi na duhovit i originalan način definisala reči i izraze, sleng termine, našu svakodnevnicu i aktuelne događaje, po paroli - „Ovde možete da definišete sve ono što ste oduvek želeli, a nije imao ko da vas pita”.

Mondo · 25. Novembar 2010.