КК Црвена звезда

  1. Stiven objasnio.
    Džanki, niko tu nije precenjen, ekipa je dobra samo nije uigrana, što zbog povreda, što zbog toga da dosta igrača nije prošlo cele pripreme sa Karijem. Naravno, i Karija su kasno doveli.
    Još jedna stvar, Teodosić je sjajan igrač.

  2. Rečito, brate Džankela...da li je to neki francuski recepat za oblande? :)

  3. Јок, хрватски

  4. Znači, izgubili smo...

  5. Ne brinem se ja za ove poraze, Kari će napraviti pos'o, napravio ga je svugdje, pa će i ovdje. Treba vremena.

  6. Јебига, без МИЛЕТА ИЛИЋА, ПРОФИ ЦЕНТРА, се не може!!! МИЛЕ ГЛАВНА ЗВЕЗДА АЛЕКСАНДРОВАЧКОГ ЗДРАВЉА, МЕГАВИЗУРИНЕ ФИЛИЈАЛЕ!!!

  7. Јебига, без МИЛЕТА ИЛИЋА, ПРОФИ ЦЕНТРА, се не може!!! МИЛЕ ГЛАВНА ЗВЕЗДА АЛЕКСАНДРОВАЧКОГ ЗДРАВЉА, МЕГАВИЗУРИНЕ ФИЛИЈАЛЕ!!!

    Džankela, ako malo bolje pogledaš, ovaj tvoj post nema smisla ni u nekom paralelnom, skrajnutom univerzumu. Vređaj malo otvorenije i jasnije.
    Word Šalabajzeru.

  8. Ma stipu Džankija, svi su isti ovi što navijaju protiv Zvezde, a ne za Partizan.

  9. Šalabajzer

    Ma stipu Džankija, svi su isti ovi što navijaju protiv Zvezde, a ne za Partizan.

    Само ћу да кажем ЛОЛ

  10. Rek'o si mi, svaka ti čast.

  11. Džankela, postovi su ti smešni. Daj, reci nešto normalno, da podstakne diskusiju. Nisam imao priliku da gledam tekmu, a iz tvog posta sam mogao jedino da zaključim da je Žeremi jeo oblande danas.
    Kojom razlikom smo izgubili? Gde smo bili najgori? Da li je suđenje bilo dobro?
    To me interesuje, a kapiram da subjektivno mišljenje svega toga interesuje sve one koji postuju na ovoj temi.

  12. Па оно, с' обзиром да није игр'о Миле Илић, добро је играла Звезда. Ето, ја би оном Бојану Поповићу дао минутажу типа 0.01, као и Човићу...

  13. Hoće li neko nešto reći po pitanju košarke, ili će se ova strana pretvoriti u moje prepucavanje sa decama?

  14. Видех Кари горе и помислих , јеботе дошо Еди Кари у Звезду! Кад оно рац ... ипак није З тај калибар ...

  15. Нисмо лоше играли. Цедевита је јака и није се могао очекивати неки бољи резултат. Кари, по мени није решење. Ја сам више био за то да Мока Славнић буде тренер али ајде да видимо шта ће Пешић урадити.

  16. Nisu ovi neki nivo da bi se ocenila snaga tima. Ali, vidi se da igraju opuštenije, da se zna ko šta radi. Lepo je bilo gledati ovu tekmu, videćemo kako će biti protiv neke jače ekipe.
    Nije mi jasno samo pokušavanje pik-a kad nemamo centra. Malo akcija je završeno tako.

Rekli o sajtu

Definiše se sve i svašta. Tako se mogu pročitati definicije baksuza, alapače, čitulje, smrti, rezervoara za smeh, kolateralne štete, Živojinović Velimira, zvanog Bate, dnevne svetlosti, gospođe džem!, Brus Lija… „Je l’ ti puši ćale?”, „Je l’ mogu u WC?”, „Chuck Norrisisati” i još mnogo toga može se naći na ovoj internet stranici. Zato ne iznenađuje što se mnogi kad jednom dođu, ponovo vraćaju na nju. Neki čak postaju i zavisnici, pa traže od moderatora da ih banuju, poput jednog studenta koji je zahtevao da mu zabrane pristup na nedelju, dve dana da bi mogao da uči.

Status Magazin · April 2009.