КК Црвена звезда

  1. GROBARI, GROBARI MAJMUNI SA GRANE
    EVO IDU DELIJE NOSE VAM BANANE!!!

  2. http://www.b92.net/sport/komentari.php?nav_id=549831#k5913631

    Oduševio me komentar, morao sam da podelim sa vama, zvezdašima.

  3. Јеботе, па оно је јебено смешно, на свом терену да примиш 100 поена?

  4. Шта је оно било, мени није јасно...

  5. Оно што је било је лоша одбрана.... Не може се Олимпији дозволити 25 шутева за три поена....
    Морисон одличан, Суботић и Илић врло добри и то је то.... Остали, првенствено Недовић и Човић испод нивоа.... Петар Поповић опет улетео у непотребне проблеме са личним грешкама....
    Биће фино појачање Бојан Поповић, само кад се разигра....
    Већ су успели изнервирати Пешића - http://kosarka.rs/main.asp?dir=news&newsid=7049

  6. Jebem ti sudije da ti jebem sudije i našu retardiranu odbranu! Ja i ortak gledamo i krstimo se šta rade ljudi! A ove mrtve zmajčeke kenjalo za 500 medalja! Jesu oni šuterska ekipa, ali šta im je sve ulazilo, to je bruka. Mada smo im i mi to omogućili odbranom gledamulikaijebemisedapodignemruke. Ma golo drkanje kurca. Ne mož' bre ovako da se igra. Najgore je to što smo preokrenuli i ovi napravili seriju 15-0 jebote! Ma sad će Pešić da ih izriba pošteno i sledeću moramo da dobijemo. Usput rečeno, da li neko zna kakva je situacija sa Rakočevićem, pošto mi ortak reče da još nema klub i protiv koga igramo sledeću uopšte? IDI BRE CRNO U TRI PIČKE MATERINE, POMREĆEMO OVDE! :DDDDDDDDD

  7. Ја бих им лупио кондициони у 7 ујутро сваким даном наредних месец дана....

    Ракочевић је фолер.... Дуда је лепо рекао да се треба видети зашто још нема клуб, а он баш ''шмекерски'' као одбио прошлогодишњег учесника Фајнал 4.... Не треба нам у екипи, боље да се фокусирамо на Милутиновића и Недовића док је Радивојевић повређен.... Треба на будућност мислити, тако смо и пре срљали па ништа нисмо урадили....
    Ал' као што написах раније, Кари је светски и европски првак и већ ће он одлучити је л' му треба такав играч или не....

  8. Ја бих им лупио кондициони у 7 ујутро сваким даном наредних месец дана....

    +11312232354235464365364564

  9. Onaj Varda je bolesno dobar suter, a pritom je centar.

  10. Ko li režira one prenose? Pola vremena gledam Karija u kadru, a drugu polovinu Filipovskog...
    Da stvar bude gora, još smo i izgubili.
    Šteta, već druga bačena pobeda u nizu.
    Spoj mladosti i neiskustva.

  11. Акисики

    Onaj Varda je bolesno dobar suter, a pritom je centar.

    Такав играч, јебига..ал што има лук..

  12. užas...i to baš protiv nas tako da ekplodira

  13. Samo da podsetim šta piše u ugovoru:

    "Saglasni smo da se ustupi pravo korišćenje brenda Košarkaškog kluba Crvena zvezda košarkaškom klubu FMP – Beograd, kako je predviđeno Sporazumom koji je usvojen na sednici Skupšine KK Crvena zvezda, održane 12. Avgusta 2011. godine"

    A evo i zvanične statistike kluba na sajtu jadranske lige:

    http://www.adriaticbasket.com/club.php?id=18

    Pa sad meni neka neko kaže jesam ja budala ili mislim da sa zvezdom ovo nema veze.Nije mi namera nikog da podjebavam,nisam zvezdaš ali navijače zvezde poštujem kao jednu od najbrojnijih grupa u Evropi.I sad se pitam šta je to navijačima trebalo? Ja razumem frustracije zbog lošeg stanja sportskog društva,ali majku mu jebem,proćiće i tih 5 godina,pa će zvezda početi da se takmiči.Ova podrška Čoviću ne vodi ničemu.Pa šta to znači,pretvaraćemo se da zvezda igra pa makar navijali za drugi klub? Zvezda se ne takmiči 5 godina.Tačka.

  14. Navijaću za koga hoću, boli me kurac kako stvari pravno stoje. Ako sam kao klinac mogao da navijam za Kremoneze zato što me je ime kluba podsećalo na ono što se maže na leba, mogu da navijam i za FMP zato što se zove Crvena Zvezda. I kraj priče.

  15. Samo da podsetim šta piše u ugovoru:

    "Saglasni smo da se ustupi pravo korišćenje brenda Košarkaškog kluba Crvena zvezda košarkaškom klubu FMP – Beograd, kako je predviđeno Sporazumom koji je usvojen na sednici Skupšine KK Crvena zvezda, održane 12. Avgusta 2011. godine"

    A evo i zvanične statistike kluba na sajtu jadranske lige:

    http://www.adriaticbasket.com/club.php?id=18

    А да подсетим ја тебе на ово:

    "ČOVIĆ je rešio i dilemu kome bi se pisali trofeji Crvene zvezde Beograd.

    - Sporazumom o tehničko-poslovnoj saradnji, trofeji pripadaju KK Crvena zvezda, jer je cilj da imamo samo jednu Zvezdu. Ovo su samo iznuđena rešenja. Kome normalnom bi odgovaralo da KK Crvena zvezda ne postoji, mada sam siguran da ima i takvih. Isto bih mislio i kada bi se to desilo večitom rivalu. Trofeji Radničkog biće pripisani FMP."
    (копирано одавде: http://www.novosti.rs/vesti/sport.72.html:349906-Covic-Zvedin-dug-manji-za-tri-miliona)

    Ova podrška Čoviću ne vodi ničemu.Pa šta to znači,pretvaraćemo se da zvezda igra pa makar navijali za drugi klub? Zvezda se ne takmiči 5 godina.Tačka.

    То је други клуб, али САМО НА ПАПИРУ. Овај капслоковани израз у Звездином случају има пун смисао, јер клуб који сад подржавам у свом имену садржи речи ЦРВЕНА и ЗВЕЗДА, на дресовима су Звездине боје, на дресовима је и Звездин грб, а као што си видео горе сви евентуални трофеји ће се приписати КК Црвена Звезда кад он буде одмрзнут. Јер ће их освојити тим ношен Звездиним навијачима и финансиран спонзорима који никад не би финансирали ФМП, али ће за бренд (што Звезда и Партизан јесу, кад их поредиш с ФМП-ом) да дају паре. Ако се овде још неко прокења о ФМП-у, има само да добије линк ка овом посту и молбом да ми потуче ове аргументе. Пошто је време да ставимо тачку на ово мајмунисање.

  16. ahahahhaa kakva komedija!!! :D

  17. Звездина екипа је прецењена, баш као Теодосић. Причао сам још 20 дана пре првенства да ништа неће да уради, а ви сте га хвалили..да да...

Rekli o sajtu

Štek je dobro sakriveno mesto. Varijacija ima bezbroj: recimo štek-ocene su „isključivo dobre ocene koje se čuvaju za ‘ne daj Bože' situacije, odnosno period kada pljušte kečevi“, piše jedna vukajlijašica. Tako će iskusni školarac prećutati roditeljima da je dobio peticu, a to će im saopštiti tek kada dobije i nekog keca – da bi ublažio negativni efekat.

Deutsche Welle · 29. April 2011.