КК Црвена звезда

  1. Je l ima neko link za tekmu? Gleda mi se, a ne rade mi oni koje sam našao, a do sad su radili...

  2. Nek smo i mi dobili jednu. Još jednu u nedelju, i biće mi puno srce!

  3. Još jednu u nedelju

    Čemu je vrijeme, tome je i vakat :)

  4. Mozda je suludo ali ja se nadam iznenadjenju veceras. Sta ocekujete?

  5. Suludo je. Ja ocekujem minimum 25 razlike.

  6. Ja očekujem bar 3-4 banane. Mrzim kad spikeri kažu blokada, ili još gore, rampa. PLJAAAS!!! KUPI KORE!!!

  7. Сретан Божић дечки!
    Ја очекујем мало борбе ако пусте цвелета, нелета и милутина да се играју.
    Реално већи су таленти него ико у тренутних 12 у Партизану (осим Анђуше)

    Мада и са самим Кецманом и Шилобад да уђе Партизан је већи тим.
    Лева Кецманова нога је вреднија од целог овог Човићевог тима. Осим клинаца.

  8. Ajaxe, ne troluj sa tim Bozicem.

  9. Uspeh je ako izgubimo manje od 20 razlike.

  10. Прилика да победимо Партизан је идеална, требало би да буде уједначен дерби за разлику од прошле сезоне....

  11. Kakav alley oop!!!
    Da nije ovih klinaca sad bi nas vec vodili 10 razlike.

  12. Мада и са самим Кецманом и Шилобад да уђе Партизан је већи тим.
    Лева Кецманова нога је вреднија од целог овог Човићевог тима. Осим клинаца.

    Још једном срећан Божић
    http://www.kkpartizan.rs/vesti/74.jpg

    едит
    може лоцк

  13. Добро да сам више гледао НБА него наше.... Живце сам покидао и оно мало што сам гледао, Кари исцртава акцију, ови играју нешто лево и то одиграју безвезе.... Очекивао сам далеко изједначенију утакмицу.... Пу....

  14. Konačno i mi da dobijemo jednu četvrtinu, posle ko zna kolko vremena. Nismo pukli viče od 20 što dobro i smatram to uspehom sa ovakvim timom.

  15. Sta mislite o ovom Tomasu? Jes da je rano za procene jer je kratko tu ali prvi utisak bar.

  16. Mislim da ako i sledecu tekmu bude izgubio 20 lopti da ga treba vratiti nazad na Filipine da igra. Vise me je on iznervirao nego usrane grobarske trojke.

  17. Па гледај. Бавим се озбиљно кошарком и пратим је у великој количини и моје мишљење је да је бољи од Морисона. Јача одбрана неупоредиво, боља кретња у нападу, остаје му припремни период да уради и да уђе у ритам тренинга са екипом и биће од велике користи.

  18. Po cemu je bolji od Morisona? Jeste i onaj dosta trosio lopte ali je redovno davao preko 20 poena. Ali, dobro, videce se tek sta zna.

  19. Па по мени је бољи јер ако Морисону не уђу прва два шута неће дати 5 поена док мислим да ће овај имати стандардних 15 плус минус 5 поена по текми

Rekli o sajtu

Definiše se sve i svašta. Tako se mogu pročitati definicije baksuza, alapače, čitulje, smrti, rezervoara za smeh, kolateralne štete, Živojinović Velimira, zvanog Bate, dnevne svetlosti, gospođe džem!, Brus Lija… „Je l’ ti puši ćale?”, „Je l’ mogu u WC?”, „Chuck Norrisisati” i još mnogo toga može se naći na ovoj internet stranici. Zato ne iznenađuje što se mnogi kad jednom dođu, ponovo vraćaju na nju. Neki čak postaju i zavisnici, pa traže od moderatora da ih banuju, poput jednog studenta koji je zahtevao da mu zabrane pristup na nedelju, dve dana da bi mogao da uči.

Status Magazin · April 2009.