КК Црвена звезда

  1. http://www.mozzartsport.com/vesti/katic-potpisao-za-zvezdu
    За друге се навија, Партизан се воли?!

  2. ма ко га јебе, да му певамо и даље:
    ВРАТИ СЛОНУ СУРЛУ КАТИЋУУУУУУУУУУУУ!

  3. ahhahaha kako vam uvališe Kaćonija, ne mogu da vjerujem xD

  4. КАТИЋУУУ КАТИЋУУУУ УУУУУУ

  5. Па да, у праву је дебели. Није у реду и није природно да нама поклањају кад су њих навикли да им гурају титулу у руке годинама. Не може тако, како сад њима да престану да поклањају. Даш им прст, они 'оће целу руку.

  6. ај ћути бре ту ко коме поклњо јебали смо вас годинам почело да вам се допада

  7. 'ајде давиде, одлепршај до теме КК Партизан, причајте мало о фајнал фору и тројкама ђорђевића и кецмана, не смарај овде. ллоол

  8. Прца вас Давид.

  9. Шта је са Милетом Илићем? Ја нигде нисам видео вест да он није више у Звезди, а данас сам прочитао неке коментаре везане за Катића и тамо је неко рекао да је Илић напустио Звезду. Колико знам, он је повређен и напустио је припреме репрезентације, али је још увек наш играч.

  10. ВРАТИ СЛОНУ СУРЛУ КАТИЋУУУ КАТИЋУУУУУУУУ КАТИЋУУУ - У - У!

  11. ВРАТИ СЛОНУ СУРЛУ КАТИЋУУУ КАТИЋУУУУУУУУ КАТИЋУУУ - У - У!

    Ајмо сви!

    И
    http://sportal.rs/news.php?news=81140

    Ко ти дрма кавез дебелииии, дебелиии, дебелииииии?!

  12. wap.mondo.rs/preview_story/181367/

    auuu, Papalukas! :D

  13. Знам ја те новинаре кад почну да измишљају свакакве глупости. Добро нису рекли да ћемо Леброна да доведемо.

  14. Teo Papaloukas has decided he will only sign for a @Euroleague team. Has decided to pass all other offers.

    -Ali čitam sad na forumima, neki insajderi tvrde da još nije odbacio naš dogovore i da će pregovarati s njim.

  15. Da li je realno da Teo dođe? Auu... Ne znam odakle nam pare, ali me i ne zanima. Ako dođe jebaćemo mame čini mi se

  16. Odlaze Milutinović i onaj centar Uroš Novaković, čini mi se. Moraju da zarade pare za pleja.

  17. ма и да не дође, макар су дали повода дебелом прасцу за још једно саопштење :Д

  18. Odlaze Milutinović i onaj centar Uroš Novaković, čini mi se. Moraju da zarade pare za pleja.

Rekli o sajtu

U subotu, 27. novembra 2010. u Klubu studenata tehnike biće održana smotra sadržaja popularnog šaljivog sajta. Vukajlija je mesto gde se Internet zajednica okuplja kako bi na duhovit i originalan način definisala reči i izraze, sleng termine, našu svakodnevnicu i aktuelne događaje, po paroli - „Ovde možete da definišete sve ono što ste oduvek želeli, a nije imao ko da vas pita”.

Mondo · 25. Novembar 2010.