КК Црвена звезда

  1. http://www.sportal.rs/news.php?news=81552
    Друга грешка наше управе. Након одласка Недовића сад и Андреја, који је реално, један од најперспективнијих играча у Србији. Не свиђа ми се што га се тек тако одричемо, да би довели неког црнца који ће одиграти једну сезону, тражити паре и напустити клуб.

  2. Prodaj svoje dete Čovićuuuuu, Čoviću, Čovićuuuu!
    Ionako ti je mali invalid.

  3. Лош потез. Веома. Подсећа ме доста на Бјелицу. Играч за којег је имало места и у Дудиној екипи. Не ваља ово никако. Следећи је Цвеле како ствари стоје, а потом и јуниори, и џаба нам после наша јака школа за млађе селекције. Јебао вас Папалукас.

  4. Do moga! Nadam se da nije istina to za ovaj dvojac iz Batočine!
    Priželjkivao sam Stefana Markovića, ali jbg Valensija je navodno aktivirala neku klauzulu iz Ugovora.
    Kontam koj' će nam Papalukas, igrač koji košta k'o otrov, a igraće 15-ak minuta po tekmi (ima 35 godina). Opet bolje da dođe i on, nego niko, ali ne po cenu da odu Uroš i Andreja.
    Odakle pare? Zabole me patka, ako imaju neka dovedu i Durantulu!

  5. Odakle pare?

    Само чекам да ово неки гробар пита, па да му слатко одговорим: "Дао нам Вучић. Није вам сметало кад су вама туткали лову, а сад се буните, ајде, беште у рупу!" :Д

  6. Hleba i igara.
    Skreni pogled sirotinji na sport...

  7. Тачно тако. Док се ми јебавамо ко је коме дао паре, они ће да узму колко им треба и да оду. Уместо да уватимо говњиву мотку, па све ове политичаре да побијемо.

  8. Reservoir dog
    Hleba i igara.
    Skreni pogled sirotinji na sport...

    колико лепо реченог у само 2 речи (добро, са везником)... паметни су били римљани...
    давно сам ја причао да наши зато и глорификују сваки успех спортиста толико (мислим, милица мандић узела медаљу, јеее, најјачи смо на свету у теквондоу, србија брале, шта курац, ми смо бре виша раса!) на разним такмичењима, а сматрам да нам је то наметнуто (ушао у свест тај колективни дух након неког успеха) плански, у социјализму, можда и раније, управо зато што смо тако јадни и бедни. па ево, тако је и у фудбалу: ушао раднички крагујевац у лигу, нови пазар, доњи срем (еј!), раднички ниш... догодине ће и напредак... вратиће борац из чачка колико следеће године... и тако су развукли да се "врхунски" (знам, знам...) фудбал игра по целој србији, како би народ могао да добије, што рече РД, 'леба и игара, и да не пљује по власти, још и да буде задовољан...
    можда једем говна и правим теорију завере, мада тако делује.

    праштајте за офтопик, јебига, мор'о сам. него, о'кле то да су продати недовић и милутиновић? нисам нешто пратио, ал' нисам ни видео нигде вест да су продати.

  9. Недовић продат пре два месеца, да си жив и здрав. Отишо у Литванију.

  10. Aleksandre, Uroš Nikolić i Milutinović su navodno dobili šut kartu iako su nedavno produžili ugovore. Imaš gore link na tekst u novinama (nadam se da je novinarska patka)...

  11. Nedović davno otišao. Žao mi je. Ogroman potencijal. Prvi korak ima neviđen... Ne znam što ste toliko tog Milutinovića svi digli, kao ima dobar šut. Ne bih rekao... Slažem se da je talentovan igrač, ali ne toliko. Imamo dobru ekipu, za trofeje što kažu, ne za uzgajanje talenata. Jbg, ne mož oba. Ili možda može ako ode mali čović

  12. Не знам Густи, мени је Милутиновић одличан играч. Играо је са осцилацијама прошле сезоне, ал' јбга, мора се узети у обзир да је млад веома. http://www.sportal.rs/news.php?news=81592 :)

  13. Јебо вам пас матер јебо вам пас матееееееееееееееееееееееер

  14. Ae više dovodite tog pleja, ubi me ova neizvesnos' !

  15. http://sport.blic.rs/Kosarka/Domaca-kosarka-i-ABA/219729/Senzacija-na-pomolu-Petar-Bozic-pregovara-sa-Zvezdom
    ХАХАХА!
    искрено није он играч који нам треба. ал' што би гробари гризли прсте да он дође у звезду, то је брука.

  16. Долази Марко Јарић, опустите се. :Д

  17. Дрогирана Веверица

    Долази Марко Јарић, опустите се. :Д

    Neeeeeeeeeeeeeeeeeeee...........

    Mada od Čovića je bolji.

  18. То видех пре пар дана на некој страници Делије, до сад су знали све трансфере пар дана унапред, ко долази, ко иде, за кога је патка у новинама и сл. Пре неки дан избацили неки клип са њим и написали "ускоро", мислим да им је то прва грешка у проценама.

  19. aleksandarkg

    http://sport.blic.rs/Kosarka/Domaca-kosarka-i-ABA/219729/Senzacija-na-pomolu-Petar-Bozic-pregovara-sa-Zvezdom
    ХАХАХА!
    искрено није он играч који нам треба. ал' што би гробари гризли прсте да он дође у звезду, то је брука.

    Pera je dobar momak, ali hoćemo Kecmana!!!
    @Drogirana Veverica
    Začuđen sam velikim procentom istine u glasinama koje smo tokom leta slušali o pojačanjima...Sada me ne bi iznenadilo ni to za Jarića mada sumnjam zbog poznate netrpeljivosti sa Rakočem, još iz juniorskih dana...

  20. Е, да, ко је коме оверавао ону моделсицу? Јарић Ракочу или обрнуто? Кад је било оно ЕП, кад нам Обрадовић био селектор. :Д

Rekli o sajtu

Vukajlija, lijek koji je potisnuo iz upotrebe Edronax, Zoloft, Prozac, Aktivin H i ostale antidepresive. Nuspojave su: grčevi u trbušnim mišićima, suzenje očiju, ludački osmjeh i lako se navući na njega.

Psiholog · 20. Februar 2011.