КК Црвена звезда

  1. Дрогирана Веверица

    Е, да, ко је коме оверавао ону моделсицу? Јарић Ракочу или обрнуто?

    Gde znam? Nemoj da me zajebavaš ;-)))))))))))
    Dođe mi da definišem veran k'o modelsica... lolololo
    Ni očevi im se nisu voleli, pa su samo nastavili porodičnu tradiciju...

  2. Е да, на тестовима агилност (трчање између линнија и они курци) Ракоч од 20 покушаја 15 пута је био први! СА СВОЈЕ 34!

  3. Eh, tako sam i ja mogao u njegovim godinama...

  4. Gde znam? Nemoj da me zajebavaš ;-)))))))))))

    Стварно се нису волели ни пре тога, ал кад је то било, онда су се и потукли у свлачионици, нису хтели један другом лопту да баце и слично. Чини ми се да је Ракоч оверио Јаретову рибу. лоло

  5. и сад се ракочевићу свидела лима, па пожурио да стигне у беге пре јарића, јер је чуо да долази и овај, а? :Д

  6. Чини ми се да је Ракоч оверио Јаретову рибу

    Pre mi liči da bi bilo obrnuto (po reputaciji)

    A Tomašević je navodno prebio Jarića...ko će ga znati šta je tu istina.

  7. Једно стоји, они су говеда која не могу да исконтролишу међусобну нетрпељивост чак ни када играју за своју земљу. Могли су макар да се захвале на позиву и мирна Бачка, гарантујем да би боље прошли без њих, него са њима у таквом стању, мада ту има и кривице селектора.

  8. Ма који бре Јарић... Он је увек био манекен, ко Бекам, само што је Бекам понешто и знао, а овај ништа ко курац.

  9. Теги, ако пратиш овај сајт и ову тему. Поручујем ти да се насисаш курчине пичко једна искомплексирана усрана, црко дабогда педеру један.
    Ти и твоје форсирање ЗВЕЗДЕ ДИВЕ И ЖЕЛЕЗНИКА, утуви више у своју главу да је то Звезда педерчићу малени.
    http://www.soskanal.net/42888/milicic-u-zvezdi/ Задња реченица.

  10. Шукно га Теги...

  11. Тегију је објашњено пар пута од стране Човића, вођа навијача и обичних људи да сере али он и даље наставља.
    Педеру распали умро дабогда!

  12. Upoznao sam Tegija davne 1993. Veliki je grobar.
    Najgore je što pokušava da se predstavi kao objektivan,
    Žalosno je da nema nijedne emisije o košarci osim njegove. One prevedene NBA ekšne, i žurnale jadranske lige, ne brojim.
    Dolazi li Miličić? ;-))))))))
    Hoćemo i plejaaaaa!

  13. YeahBatch
    Ма који бре Јарић... Он је увек био манекен, ко Бекам, само што је Бекам понешто и знао, а овај ништа ко курац.

    Задњих година да, али док је играо у Европи је био уз Бодирогу, Фућку, Шарунаса и екипу један од најбољих играча у Европи, па водио је Виртус са Мануом до Евролиге.... А и у Клиперсима је после био добар....

  14. Не знам, никад га нисам ценио као играча. Као јебача, да. Човек јебе Лиму, е!

  15. Јеб' га тебрекс, тад је био.... После га је и заболео курац.... Ал' као бачје Ол стар ниво.... Јеби га, јебе једну од најбољих пички на планети....

    Е да, и не бих да тролујем, али Теги (који јесте Гробарчина, који јесте пристрасан више него Страјнић и који има пречесту навику да подјебава) јесте у праву, адреса клуба на сајту клуба јасно каже:
    http://www.kkcrvenazvezda.rs/index.php/home/contact

  16. Ko još dolazi? Nadam se da ovo nije konačan sastav (iako jak, priželjkivao sam jači).
    Vidim na sajtu da je i Milovanović ubačen među centre. Logikom subjektivnog navijača zaključujem da se čeka još Papalukas ;-)))))))))

  17. Не би требало овом тиму нико да дође више.... Ракочевић и Радивојевић могу да покрију кеца у случају повреде Цвелета или Чокија јуниора, а двојку могу још додатно Смиљанић и Милутиновић да покрију.... Обојица су добри шутери и висином могу да играју и двојку и тројку....

  18. Porasli su nam apetiti zbog predsezonskih obećanja... Tim je jak, kao što sam napisao, a voleo bih da bude još jači, kao što sam takođe napisao.
    Ne tražim preko hleba pogače, i ako više niko ne dođe - ja zadovoljan, al' poverovao sam "čaršijskim pričama" pa se previše polakomio.

  19. Ма мислио сам да нема вести да неко може да појача.... Па у том фазону не би требало.... А не знам ни тако, ја не бих ни волео никога више код вас јер би Цвеле био угушен, као што ни у Партизану не волим што су довели Томаса јер ће Миљеновић бити угушен....

Rekli o sajtu

Na pitanje: „Ko je bio Mocart?“ duhoviti posetioci internet sajta Vukajlija, rečnik slenga, odgovaraju: „Svestrana ličnost. Čovek koji je komponovao muziku za Nokiu. Inače, bio je poslastičar i izmislio je Mozzart kugle. A voleo je i da se kladi...“

Danas · 06. Novembar 2008.