КК Црвена звезда

  1. Promašio si temu. Ima ona tema: Šta slušam trenutno

  2. Ljute se posle kada ih podsetimo da im je Tuđman bio predsednik SD, a i danas navijaju za hrvatske klubove ;-))))))
    Jugonostalgija ili nešto drugo?

    Претеча ти била ФК Југославија,
    А оснивач ти је био Крцун убица...

    Нисам дошао да провоцирам него чисто да видим шта сте коментраисали после пораза. На опаску Нумера Уно сам морао одговрити.

    Елем, http://www.sportske.net/vest/kosarka/vukoicic-zvezda-je-cast-i-privilegija-98256.html Вукоичић се вратио у клуб у коме се прославио и судећи према реакцијама очекују вас бољи дани.

  3. Odjebite bre glodari na vašu temu.

  4. Много сам се разочарао, најгоре што је опет испало да се само палимо пред почетак сезоне а после бродолом.

    Али ове сезоне сам стварно очекивао нешто, донекле с обзиром на састав и уложен новац је било и реално очекивати. Али мућак.

    Неуигранију екипу одавно не видех, мислим да тренер има доста заслога за лош резултат. Надам се да ће бити боље..искрено се надам.

  5. Очајна одбрана људи, очајна. Прву текму нас убише са контрама, другу примимо 100 поена скоро. Бацања не можемо да погодимо. Страшно. Јбга, биће боље. Чека се и Лазић да се опорави, барем један, прави одбрамбени играч који може да унесе чврстину у екипу, а и да погоди тројку. ЈЕБАЋЕМО ОЛИМПИЈУ!

  6. Претеча ти била ФК Југославија,
    А оснивач ти је био Крцун убица...

    Коментар на тему КК Црвена Звезда?

    1) Та ФК Југославија прво се звала Велика Србија, па Србија, и тек на крају Југославија
    2) Из твојих речи капирам да сматраш Туђмана позитивнијом историјском личношћу од Крцуна.

    ЕДИТ: Саопштавају Титу да је Крцун погинуо у саобраћајки, а он каже:"Зар је већ 11 сати!"

    Predražinjo

    Odjebite bre glodari na vašu temu.

    Ово за злонамерне, остали ми не сметају на теми.

  7. 1) Та ФК Југославија прво се звала Велика Србија, па Србија, и тек на крају Југославија
    2) Из твојих речи капирам да сматраш Туђмана позитивнијом историјском личношћу од Крцуна.

    Имам превелико поштовање према теби да бих улазио у полемике већих размјера.
    Нећу више да пишем по овој теми.
    ЕДИТ: ТИТУЛА ЈЕ ЦРНО-БЕЛА!

  8. Да вас едукујем, не постоје докази да је Крцун наредио убиство Драже, чак шта више постоје докази да је то била само лаж и пропаганда комунистичке партије тог периода, што за Туђмана се не може рећи :)
    Као друго та Југославија има додирних тачки са нама 5%, само смо стадион и неке играче покупили од њих, прије се звала велика Србија али је ради режима промјенила име.
    Као треће
    Имаш много мање освојених титула, међусобне утакмице страшна разлика, освајање евро купа за тебе је сан. ТИ СИ САМО МАЛИ ПАРТИЗАН!

  9. Имаш много мање освојених титула, међусобне утакмице страшна разлика,

    Devetare da si ovo napisao na temi fk zvezda bilo bi tačno ovako pošto je na temi kk zvezda je komično.:)
    RTS prenosi zvezdu u nedelju bar im tako piše na sajtu

  10. Devetare da si ovo napisao na temi fk zvezda bilo bi tačno ovako pošto je na temi kk zvezda je komično.:)
    RTS prenosi zvezdu u nedelju bar im tako piše na sajtu

    Бураз, ми кад смо освајали у баскету вас није било. Морали сте се 40 година мучити да стигнете наш број титула, и биће опет све по старом. Иначе контали смо ми вишеграђани да банемо први дерби са навијањем.

  11. Што се тиче клуба Југославија, тај назив је добио кад је и држава променила име у Краљевина Југославија 1929. године. Нема никакве везе са комунистичком Југославијом.

  12. Што се тиче клуба Југославија, тај назив је добио кад је и држава променила име у Краљевина Југославија 1929. године. Нема никакве везе са комунистичком Југославијом.

    Да, али Краљевина СРБА ХРВАТА И СЛОВЕНАЦА 1919.

    Имаш много мање освојених титула, међусобне утакмице страшна разлика, освајање евро купа за тебе је сан. ТИ СИ САМО МАЛИ ПАРТИЗАН!

    Погледај разлику измежу СД Партизана и ЦЗ. Глупости, велике глупости пишеш Цокула.

    ЦИTAT Бураз, ми кад смо освајали у баскету вас није било. Морали сте се 40 година мучити да стигнете наш број титула, и биће опет све по старом. Иначе контали смо ми вишеграђани да банемо први дерби са навијањем. ТАТИЦ
    http://www.youtube.com/watch?v=KUgNAzzJZK4&feature=relmfu
    Чиста истина!

    Ајде да се не свађамо, бар на овај начин! Да се расправа о овоме заустави. Глупа нам је прича.

  13. Основан си после Звезде пичко гробарска, председник ти ибо Фрањо Туђман усташа, стадион ти прима мање и већ свако зна...ИМАШ КОМПЛЕКС ОД НАС ЦИГАНААААА

  14. Основан си после Звезде пичко гробарска, председник ти ибо Фрањо Туђман усташа, стадион ти прима мање и већ свако зна...ИМАШ КОМПЛЕКС ОД НАС ЦИГАНААААА

    Ма важи.

  15. E sada druže ja tebi da kažem nešto.
    Prva stvar je da upravu nećeš biti protiv 10 ljudi.
    Druga stvar je da je davno odlučeno da se sa glupim provokacijama ne ulazi na temu.

    ЕДИТ: ТИТУЛА ЈЕ ЦРНО-БЕЛА!

    Treće, govno od Duleta Vujoševića da ne kačiš na temu.

    Hvala.

  16. Ајде да се одсад банује свако ко помене реч "комплекс".

Rekli o sajtu

Na pitanje: „Ko je bio Mocart?“ duhoviti posetioci internet sajta Vukajlija, rečnik slenga, odgovaraju: „Svestrana ličnost. Čovek koji je komponovao muziku za Nokiu. Inače, bio je poslastičar i izmislio je Mozzart kugle. A voleo je i da se kladi...“

Danas · 06. Novembar 2008.