КК Црвена звезда

  1. Много су падали у игри кад је играо Катић а не онац црња, Браун или како већ, ипак је Софо превише доминантан. Ракочевић није више тако експлозиван као што је био. Генерално није лоша игра, види се да гризу у одбрани и скоро свако може да поентира, биће ово добар тим.

  2. Nisam gledao nijednu od dve utakmice koje smo izgubili. Zabole me patka što smo izgubilii to su ionako pripreme, a i falio je prvi plej, tako da nije to još prava slika. Ono što sam i ja već komentarisao

    скоро свако може да поентира, биће ово добар тим

    Mislim da je sa Nelsonom kompletirana ekipa, iako bih voleo još jednog dobrog centra da vidim u timu.
    Biće ovo jedna zanimljiva, da ne kažem trofejna sezona.
    Živi bili pa videli.

  3. Промоција у недељу у 12 на Калемегдану.

  4. Акисики

    Промоција у недељу у 12 на Калемегдану.

    Imam neka posla ;-))))))))))))

    Bez ljutnje, ipak sam ja odavno navijač iz fotelje.

  5. Верујем, није то уопште тако наивно. Мог ћалета та фотеља нервира можда чак и више него стадион и хала са којом је одавно завршио озбиљну посету :)

  6. АЈДЕ ЗВЕЗДО!

  7. Лоша игра, сви подбацили. Ове чамуге играју као да су целу играчку каријеру провели у трећој лиги Габона. Надам се да ће бити боље.

  8. Надам се да је ово само лош дан и неуиграност која ће ускоро да бити регулисана. А Вујчић је цар, свака му част за оданост свом клубу.

  9. Kako nas jebu u trećoj majko moja, ne znamo kud bijemo...

  10. Lagano 17 razlike.

  11. Hahahahha, koja smejurija, šutiramo slobodna 13/21

    Jadni su. Ustvari, nisu toliko, ali su u pičku materinu neuigrani, prečesto se improvizuje u napadu, lopta ne ide tečno, slab šut, odbrana... Al' dobro, biće bolje, nadam se...

  12. Treba vam bolji trener ono je bruka i sramota

  13. Doš'o Divac! Nije što ga znam lično, ali priželjkivao sam da dođe umesto Ace Petrovića pre par sezona. Nikad nije kasno. Zvezda zvezdašima.
    Duga je sezona, pojedinci iz susednog tabora su prerano počeli da seire.

  14. Nemoj dože opet da krenete sa osvajanjem titula taj smo film već gledali pre mesec dana:)

  15. Samo vi gledajte u svoje dvorište. Mnogo ste nešto opterećeni Zvezdom. Nisam psiholog, ali ima tu nečega.

  16. Aj Dušane idi navijaj za Vošu.

  17. Ljute se posle kada ih podsetimo da im je Tuđman bio predsednik SD, a i danas navijaju za hrvatske klubove ;-))))))
    Jugonostalgija ili nešto drugo?

  18. Mnogo ste nešto opterećeni Zvezdom.

    Pa moramo da gledamo favorita za titulu kad ste tako krenuli sezonu :)
    Zvezda ima mnogo dobar tim al nemaju ko da ih vodi videćemo kako će sad biti.Protiv olimpije je važna utakmica jer ako bude 0-3 pa cedevita 0-4 neće biti lako da se uđe u pobednički ritam

  19. E i okle tebi da sam ja navijo za kroate :)
    Moraš biti baš veliki kreten za tako nešto

  20. Mislim da imamo solidne pojedince, ali očigledno ne i dobar tim. Partizan je imao sreće u prvoj utakmici i bukvalno oteo (protumačite na ovaj ili onaj način) pobedu. Naravno, navijao sam za srpski tim u toj utakmici.
    Mnogi ne kapiraju da su timovi kasno formirani i još neuigrani. Daleko je kraj sezone.
    Zvezda kao i prošle godine ima težak raspored, ne kapiram kako se to određuje, ali nekako se uvek na nama slome kola (moja paranoja?).
    Ni Igokea nije tim za potcenjivanje. Cedevita je izgleda prvi favorit. Radnički me je takođe razočarao za sada.

    EDIT: Dušane, ne kažem da si ti navijao, već zaključujem da jeste veliki broj navijača KK Partizan, na osnovu komentara po forumima, vrlo brojne navijačke grupe posprdno nazvane: Grobari tastatura.

Rekli o sajtu

Definiše se sve i svašta. Tako se mogu pročitati definicije baksuza, alapače, čitulje, smrti, rezervoara za smeh, kolateralne štete, Živojinović Velimira, zvanog Bate, dnevne svetlosti, gospođe džem!, Brus Lija… „Je l’ ti puši ćale?”, „Je l’ mogu u WC?”, „Chuck Norrisisati” i još mnogo toga može se naći na ovoj internet stranici. Zato ne iznenađuje što se mnogi kad jednom dođu, ponovo vraćaju na nju. Neki čak postaju i zavisnici, pa traže od moderatora da ih banuju, poput jednog studenta koji je zahtevao da mu zabrane pristup na nedelju, dve dana da bi mogao da uči.

Status Magazin · April 2009.