КК Црвена звезда

  1. Ма важи.

    Ти си само мали партизааааааааааааааааааааааан!!!
    Ја никада не бих могао бити навијач клуба који живи од комплекса, који живи поред некадашњег најбољег клуба на свијету, који живи поред институције. Прије бих навијао за Рад, или Обилић лоло

  2. I želim još da te pitam, što vas toliko zanima Zvezda???? Više se radujete našem porazu nego vašoj pobedi....

  3. Ајде да се одсад банује свако ко помене реч "комплекс".

    +1 лололо

  4. Ајде да се одсад банује свако ко помене реч "комплекс".

    Пардон:
    Имаш парцијално цијепање психе настало дугогодишњим фрустрацијама од нас цигана

  5. Да се види да и ми цигани можемо бити едуковани :)

  6. Имаш парцијално цијепање психе настало дугогодишњим фрустрацијама од нас цигана

    Реално Цокула ти са својих 17 година и не памтиш нешто посебно успијехе, било какве, ЦЗ. Ајмо реално сагледати ствари. Фудбал 5 дина, баскет 12., ватерполо не памти ни Нумеро Уно а камоли ти. Шта памтиш? Рукомет да, али и ту сте изгубили примат посљедних година... и одбојку.
    Потенцирате те комплексе а на основу чега.
    Погледај горе видјет ћеш да нисам дошао са намјером да провоцирам. И јопет тражим да престане дебата на ову тему.

  7. Потенцирате те комплексе

    Бан

  8. Da li znaš zašto se Marakana zove "Neosvojiva tvrđava"???

  9. A to vaše forsiranje SD Partizan, gde imate pehare iz šaha,džudoa,stonog tenisa i ostalih manje bitnih sportova, to mi nije jasno...

  10. Памти мој ћале, памти мој брат, памтим ја. Имам милион касета Звездиних утакмица, скидао сам милион утакмица, гледам сад утакмице. Рођак ми је играо и у Звезди и у Партизану, комшије су ми играле и у Звезди и у Партизану, тако да имам на чему да гледам.
    А за комплексе довољно је ово показати.
    http://www.youtube.com/watch?v=pwwGIR-EZqE

  11. ЊЕГА ВОЛЕ СВЕ, ЖЕНЕ, ЖЕНЕ ДЕВОЈКЕ - НАЈВЕЋИ ШВАЛЕР ВЛАДА МАУЗЕР!

  12. Памти мој ћале, памти мој брат, памтим ја. Имам милион касета Звездиних утакмица, скидао сам милион утакмица, гледам сад утакмице. Рођак ми је играо и у Звезди и у Партизану, комшије су ми играле и у Звезди и у Партизану, тако да имам на чему да гледам.
    А за комплексе довољно је ово показати.

    хахха то сам и мислио. Касете!
    А и немој да се ложиш на ове глупости. Генерализујеш навијаче на основу појединца. Шта сад Богданов је хулиган па су сви цигани хулигани, наркомани, курци-палци.
    Паметан си момак, схватит ћеш.

  13. Брате, ако је утакмица из 71 снимљена на касету она је била и таква 71. Навијачке приче могу чути од ћалета ако хоћу раније, од брата ове мало касније а знам ове своје, а о играчким искуствима се имам од кога информисати :) Оливер брат мој :)
    Иначе тај Богданов је квази вођа, ако он има комплекс он ће га испољити јер ће повести навијање о Партизану, самим тим читава група заузима његов став и пјева то и бам ето проблема.
    ТИ СИ САМО МАЛИ ПАРТИЗАААААААААААААААААААН

  14. ПРОЧИТАО САМ ОВУ И ПРЕТХОДНУ СТРАНУ
    http://24.media.tumblr.com/tumblr_lm8dt3YDGh1qc9z7yo1_500.gif

  15. Лепо вече у Пиониру, ово већ личи на неку игру, а пре свега на солидну одбрану.

  16. Rekoh, pojedinci su počeli rano da seire...duga je sezona.
    Nije mi se svidelo što par puta kada je Rakoč prošao igrača, a drugi ga preuzeo, niko nije našao za shodno da isprati akciju (čitaj: da se otvori).
    Sve će to Divac da dovede u red. Živi bili pa slavili.

  17. Чини ми се да ће бити од овога нешто :Д

Rekli o sajtu

U nedostatku mesta u Vujaklijinom ili kojem drugom rečniku na internetu postoji mnoštvo sajtova, među njima Vukajlija, gde možete da vidite na kakav sve način ljudi vole da razgovaraju na opšte zgražavanje lingvista. Tako da se tamo može videti da ljudi fejsbukuju, fejsbuče, da im je fejs ubagovao. Ili čak poređenje čuvenog prideva „kul”: kul, kulji, najkulji.

Emisija RTS-a "Oko Magazin · 24. Novembar 2009.