КК Црвена звезда

  1. Jebem ti sve, kako ovi sutiraju trice. Ali kad dobijes ekipu koja ubaci 18 trojki, onda znas da ides ka necemu dobrom. Braun je FE-NO-ME-NA-LAN! Tako dominantnog coveka pod kosem nismo imali dugo dugo...Rakocevic se igrao. Nelson asistira, jebe mame. Lazic i Cvetkovic kidaju odbranu, ostatak ekipe odlicno koristi svoje minute...Stvarno se nadam necemu ove sezone. Jos ako dodje Milicic, slobodno mogu da kazem da napadamo Eurocup, mada i sa ovim timom mozemo da doguramo do same zavrsnice bez problema.

  2. Јеботе, сад се види колико нам је фалио Лазић на почетку сезоне. Дечко одрађује оне ,,прљаве'' послове феноменално. Увек чува најбољег противничког играча и то веома добро, изнуди по неколико фаулова у нападу, трчи контре и што је најважније уме да убоде кад треба. Играч који је потребан свакој екипи. Много моћан лик. Наравно Ракоч, Браун и Нелсон опет одлични. Савовић је мало заказао али добро. Скот ту и тамо. Цвеле сјајан! Срчан, борбен, напаљен, одличан одбрамбени играч, будућност Звезде. Све у свему одлична текма, још боља игра. Ослонили смо се на Брауна који је физички много јачи од чувара, он им је, уз Ракоча наравно, задавао највише проблема. Задовољан сам веома. Још Дарко да дође и ЕВРОКУП ЈЕ НАШ!

  3. Čovićeve bebe :D

  4. Dok se pobedjuje, niko ne sme da kaze da nam u prvoj petorci igraju 3 crnca (ljudi koji po obicaju samo sezonu igraju u klubu), Rakocevic (ima trideset jednu godinu) i jos neki levi. Nije to tim da duze.

  5. Mator je tim, neki bi rekli iskusan. Cilj (plasman u EL) opravdava sredstvo. Posle deset godina igranja EL, možda ćemo i mi na primer opet da dovedemo Pešića, da izvrši smenu generacija.
    Kao navijaču dosta mi je posnih godina. Uželeo sam se trofeja, a malo ih pamtim sa svojih 40.
    Drugo, nemaju svi crnci ugovore na jednu sezonu (možda samo Braun, Skot znam da ima najmanje na 2, za Nelsona nisam siguran).
    Treće, presrećan sam što se Cveletu povećava minutaža kako sezona odmiče.
    Ako se uđe u EL, u najmanju ruku će okosnica tima ostati ista, a mislim da će se praviti još ozbiljniji tim od ovog.
    U grupi u Evro kupu koja je sve samo ne laka (rekao bih najjača), imamo 3 iz 3, pri čemu smo trenutno drugoplasiranu ekipu dobili u gostima.
    U ABA ligi smo krenuli "sporo", ali i tu je finiš važniji. Optimista sam.
    Živi bili pa videli.

  6. Како је лепо кад си у ситуацији да победу над Цибоном у Загребу можеш да сматраш рутинском. :) Савовић и Симоновић су били одлични, а добро је и што је Митровић добио прилику да игра.

  7. Realno su bili zreli za +20. I meni se svidelo što je mali Mitrović imao veliku minutažu i to u trenucima kada se lomio rezultat, kao i što je Divac u velikom delu drugog poluvremena tvrdoglavo pokušavao sa petorkama bez Amera. Sve to je bilo moguće jer je Cibona nejaka kako odavno nije bila.
    Sve više mi se sviđa kako igramo. Odbrana je odlična, dok u napadu ima još mnogo prostora za napredak. Vrlo značajno je i da Simonović počinje da pokazuje sve ono što zna, a bogami i Vuk igra sve bolje.

  8. a bagami i Vuk igra sve bolje.

    Вук никад не може да игра боље јер једноставно не зна. Има жељу али не зна. Јеботе, кад игра на јединици он се залети као мува без главе у играче, нема никакав преглед игре. У одбрани ига као малоумник. Не размишља уопште, грам мозга нема. Усере га некад да погоди тројку и то је све. Једино што ми се свиђа код њега је та пожртвованост и то што је скоро цвелу каријеру у Звезди провео. Респект за то.

  9. Napisah ali ne znam gde mi nestade komentar.

    Vuk po mom mišljenju treba da igra dvojku. Za keca nema čak ni dovoljno dobru tehniku vođenja lopte, i previše često gaji Stefan Marković stajl organizacije napada da udrvi (ocarini loptu) i sekund pre isteka napada zvizne šut sa 7 do 9 metara (što ponekad i uđe). Savović me je pored svojih poznatih kvaliteta oduševio konstantnošću u dvocifrenom broju skokova. Sve u svemu, očekujem nastavak uspešne serije.
    Ako već moramo da izgubimo, onda je najbolje (najbezbolnije) sada u sredu.
    Ako dobijemo još bolje!

  10. ЈЕБАЋЕМО САСАРИЈААААА !

  11. Ja mislio u novembru. U koliko sati, mrsko mi da guglam bog vas jebo lolo
    SASARI SASARI BIĆE NAM NA KARI!

  12. Ako dobiju večeras, onda su sigurno prošli dalje?

  13. Sigurno prolaze. Još jedna pobeda nam treba. Ako livescore ne laže u 15 do 9 je

  14. Ja mislio u novembru.

    И мени се чини да је тако нешто пред крај године, новембар...

  15. Sasari je dobra ekipa. Mislim da večeras možemo da pobijedimo samo ako budu mašili sve što su pogađali prošli put. Naravno, pomoći će nam i ako se budu branili ko Liza En od kurca.

  16. Slabo igraju odbranu. Gotovo da je i ne igraju. Zato mi treba u napadu da budemo konstantni, a u odbrani da se nadamo da će mašiti. I da bude uvek jedan dobar defanzivac koji neće dati onom crncu da diše