КК Црвена звезда

  1. Neverovatno kako vas sudija zajebo dobro da je ovaj promašio

  2. ovaj lik ko da je puko tiket za 200 dinara...eto tolko se potreso što je promašio sva tri haha

  3. Sad gledam format takmičenja idete na uniks i verovatno na galatasaraj i treći protivnik je ili šole ili ulm

  4. Гледао сам прву четвртину и последњих 5 минута утакмице, јер пишем нешто, а имам рок, а времена мало... Углавном, прва четвртина до јаја, поготово Ракочевићева тројка и Скотово закуцавање. Последњи минут смо... ај рецимо солидно одиграли, онај Нелсонов шут је био изнуђен, пошто нисмо успели да организујемо акцију. Срећом, ушло је. Савовићева тројка је већ плод добре организације. Први пут сам био у Пиониру кад смо одрали Реал 19 разлике и тад је Вук одиграо утакмицу каријере. Доста је и провео у Звезди времена и због тих ствари га готивим, иако га неки пљују. Али вечерас је на крају имао два баш лоша шута, замало да промаши читав обруч и јасно је да му не треба давати лопту у одлучујућим моментима. Све у свему, добро је, низ се наставља, увек добро дође кад добијеш овакву утакмицу, иако нам није била преша.

  5. sjajna ekipa, ne svidja mi se samo sto cesto ovako olako gubimo veliku prednost

    imam jedno pitanje, nadam se da ce mi upuceni razjasniti dilemu
    Ko iz ABA lige ide u Evroligu? Jel se to odlucuje u plej ofu pa recimo najbolja 2 kluba ili uz to postoje i neka ogranicenja po pitanju broja klubova iz neke drzave
    recimo ne mogu dva srpska u Evroligu?

  6. Ma biće tri ekipe iz Srbije i Igokea u f4 Adriatika.

  7. Прва 2 директно, трећи у квалификације за Евролигу. Не гледа се из које су земље, могу сва три да буду из исте. Само ми није јасно да ли се гледа на крају регуларног дела или се гледа учинак на фајнал фору.

  8. Ja mislim regularni dio.

  9. Gleda se regularni deo.

  10. Jebem im sve, znaci vec sam u prvoj cetvrtini naslutio kraj kada na 23-8 imamo sansu da povecamo razliku, gubimo 2 lopte i oni dolaze na 9...Kako sutiraju trojke, dobro im nije. Nikako tih 5-10 minuta da izbacimo kada nas stizu, sreca imamo kvalitet da se uzdignemo opet, ali nece svaki put biti tako. Braun me odusevljava iz meca u mec, Rakocevic isto, ovaj Savovic je isto dobar...Osigurali smo prolaz, pa ce u naredne 2 tekme moci ovi mladji da dobiju sansu, sto je isto vazno da se odmore glavni igraci, a i da ovi napune muda za dalje...

    EDIT: Zaboravih Nelsona...lik je nestvaran.. :D

  11. U evroligu ide prvi iz regularnog dela i pobednik final 4. Ukoliko je to isti tim, onda ide drugi iz regularnog dela. Koliko sam još razumeo, ne mogu 3 tima iz iste zemlje da budu.

  12. Rakocevic, Nelson, Skot, Braun, Savovic, Rasko Katic, Vuk Radivojevic...svi su oni dobri ako mene pitas... uhodali smo se, ali ne svidja mi se samo to sto se ponavlja situacija da vodimo 20 razlika i da udjemo u neizvesnu zavrsnicu
    ladno smo sad mogli da izgubimo tekmu u kojoj smo vodili svih 40 minuta i u kojoj smo bili bolja ekipa, objektivno gledajuci

  13. Prvi u regularnom delu ide sigurno bez obzira na F4 mož da bude i zadnji nije bitno. Ostali se određuju na F4 ali po principu da ako treći ili četvrti osvoje onda oni idu ako ne osvoje pa makar tamo igrali finale ide drugi iz regularnog dela. Suština je da prvi iz regularnog dela i šampion lige(osvajač F4) idu sigurno. Ako je to isti tim onda dalje ide drugi iz regularnog dela a ne drugi na F4.
    Regularni deo ima prednost.

  14. Da da, bilo bi glupo da zvanicni sampion lige ne ode ni u kvalifikacije, pod uslovom da je bio 4. u regularnom delu.

    edit: a cekaj, dva idu u Evroligu, a treci u kvalifikacije? A cetvrti jel ide u Eurokup direktno?

  15. Trenutno ako bi se pravio LAST16, isli bismo na Uniks, Cibonu i Lokomotivu KUban...Sve u svemu nasu grupu prave: F1, H1, E2, G2...slovo oznacava grupu, a broj mesto koje je tim zauzeo u grupi...

  16. Gledao sam samo prvo poluvreme, pošto sam imao termin za fucu od 22h, tako da je mi je ostao lep utisak, bez obzira na oscilacije i u prvom poluvremenu.
    Bitno je da smo počeli da dobijamo i ove tesne završnice.
    Ekipa je više nego iskusna, i padovi u igri koji se u pojedinim utakmicama prečesto dešavaju ne izazivaju paniku. To mi se najviše dopada.
    Poseban kvalitet je što u napadu nije sve svedeno samo na jednog ili par igrača, nego bukvalno svi mogu da reše pojedinačne tekme.
    Optimista sam po prirodi, a gledajući ovu ekipu kako "raste", iz dana u dan i ja sam sve veći optimista po pitanju bilansa na kraju sezone.
    Ovo je po kvalitetu ozbiljan evroligaški sastav.
    Nadam se da ćemo sledeće godine u EL imati još jači tim.

  17. Најбитнија ствар по мом мишљењу да ова екипа игра чврсто и са пуно самопоуздања. Ниједан пад у игри не траје дуго, а како време одмиче из утакмице у утакмицу има их све мање. Многи занети великим очекивањима не виде да смо ми све ове утакмице разбијали противнике у свим сегментима. Водили смо у свакој пре 15 разлике и на средини меча, нормално да не могу још увек без осцилација али кад се максимално уиграју и кад се поклопе неке ствари биће ово бруталан састав!

  18. Trenutno ako bi se pravio LAST16, isli bismo na Uniks, Cibonu i Lokomotivu KUban...Sve u svemu nasu grupu prave: F1, H1, E2, G2...slovo oznacava grupu, a broj mesto koje je tim zauzeo u grupi...

    Kako bre Cibona kad oni imaju cini mi se 4 poraza i 99 odsto ispadaju!?

  19. Trenutno bi ta grupa u top 16 izgledala ovako:
    Unics
    Zvezda
    Lokomotiv Kuban / Galatasaray
    Ratiopharm Ulm / Cholet basket

    Nezgodno, ali ipak je to top 16. Moja procena je da imamo sanse za jedno od prva dva mesta.

Rekli o sajtu

Na sajtu vukajlija.com definisan je pluskvamfutur I i II , poseban morfološki oblik glagola, kojim se služe političari kada govore o ulasku Srbije u Evropsku uniju.

Kurir · 20. Februar 2011.