КК Црвена звезда

  1. А брате, реално Звезду причати да не волиш кад губи је глупо. Јел у кошарци ништа не освајамо десет година у фудбалу шест и опет све гори од подршке :)

  2. http://www.youtube.com/watch?v=6wQ8tx8n-l8
    Ово су била времена :) у првој екипи комшија и рођак :)

  3. Kad smo većina ;-))))))))))))

  4. А и комшија и рођак играли за Звезду и Партизан :)
    Видачић тренирао Варду овде у Вишеграду јебао све редом :) доведе реално лошу Варду и фајнлфор Босанске лиге :) испушио од Игокее и Широког :) није ништа могао :)
    А Оливер Поповић ПИЧКААААААААААА :)

  5. Vidačić je grobar, to je poznato, mada je pre i više igrao za nas nego za njih.
    Dobar nam je ovaj broj 12, samo mnogo voli da pada...OK je on, mislim predsednik OK Srbije.

  6. Резервиор, синови су му цигани. Колико сам ја видио играју у Звезди а мали је пик'о фудбал са мном у Звездином дресу, онај млађи његов син само ћути :)

  7. Tuku ovi Čovićevi dobro.

  8. Zašto bez faula?!

  9. Звездине шансе за победу пред последњи минут утакмице: 99%

    Звездине шансе за победу пред почетак продужетка: 1%

  10. ИЗГУБИТЕ САД МАЈКУ ВАМ ЈЕБЕМ!

  11. Ја не верујем шта гледам. Ови ликови су ладно погодили све што су бацили у последњој четвртини.

  12. Како нас је прокењало у продужетку јеботееее... Скоро ко њих у четвртој четвртини.

  13. Ма иди у пичку материну, оне задње две тројке, да не верује човек.

  14. Не ја не знам јел овај тренер Звезде не сме или не уме да реагује на време, као и против Партизана са +20 на 5 минута пред крај противник прави серију 15-0, одбрана се распада, у нападу нико нема муда да преузме одговорност а он гледа ко теле у шарена врата! Како Дуле њасви реагује, ако треба прави и техичку да размрда екипу, пребаци притисак са играча на себе, псује, штипа, грокће, а овај ко мутав да је..

  15. Meni nije jasno kako Vukoičić nije naredio da se pravi faul na 5 sekundi prije kraja utakmice, to mi ne ide u glavu nikako, imaš +3, jedina im je šansa da pogode trojku, a tvoji igrači stoje i brane to, umjesto da roknu faul i imaju maksimalno da smanje na -1 i ti opet imaš napad...
    Stvarno mi to ne ide u glavu.
    Jesam partizanovac ali sam pratio utakmicu zbog Dub-a, pa eto malo da prokomentarišem usput.

  16. Нервни слом па победа!

  17. Добро се ово завршило на крају. Ваљда ће временом да смање ове огромне осцилације, јебему, играју до јаја и одједном стану сви... Квалитет дефинитивно постоји, али морају да поправе неке ствари. Групу пролазимо лагано.

  18. Juče sam gledao utakmicu do kraja treće četvrtine i bilo je +14 za nas, a posle sam morao da krenem na fudbal (na svoj termin)...dođem tamo pred izlazak na teren 3 minuta pre kraja utakmice bilo je +10. Kada sam posle čuo da smo dobili u produžetku, nisam mogao da verujem.
    Ono što je značajno je da se i takve utakmice na kraju dobiju. I prošle godine bi utisak bio mnogo drugačiji da smo dobili bar pola utakmica s početka sezone sa neizvesnom završnicom, umesto što smo ih pogubili sve sa pola koša ili košem razlike.
    Ove godine smo dve takve utakmice izgubili, ali ova jučerašnja pobeda svakako ohrabruje.

  19. ау ал је разбио Нелсон вечерас

    http://www.youtube.com/watch?v=ck5yLXUTr6w

  20. Serija pobeda se nastavlja i to je najvažnije, ipak još nemamo sigurnu igru, pogotovo u napadu.
    Sve mi deluje nekako stihijski, kada ide, ulazimo u serije, kada neće imamo tzv. prazne minute.
    Nadam se drastičnom dizanju kvaliteta u napadu. Simonović se još čeka, ali ruku na srce nije lako zablistati u slučaju kada dobijaš minutažu na kašičicu, kao što on trenutno dobija.
    Ne možemo očekivati da će čovek da uđe na 2 minuta, i da ubaci 2-3 trojke, odigra odbranu i opet na 'lađenje. S druge strane nema dovoljno minuta za sve, a to je već glavolomka za trenera.

Rekli o sajtu

U nedostatku mesta u Vujaklijinom ili kojem drugom rečniku na internetu postoji mnoštvo sajtova, među njima Vukajlija, gde možete da vidite na kakav sve način ljudi vole da razgovaraju na opšte zgražavanje lingvista. Tako da se tamo može videti da ljudi fejsbukuju, fejsbuče, da im je fejs ubagovao. Ili čak poređenje čuvenog prideva „kul”: kul, kulji, najkulji.

Emisija RTS-a "Oko Magazin · 24. Novembar 2009.