КК Црвена звезда

  1. PRAVI DIVU I U FUDBALUUUUU, ČOVIĆEEEEE, ČOVIĆEEE E EE EEEE!
    PRAVI DIVU I U FUDBALUUUUU, ČOVIĆEEEEE, ČOVIĆEEE E EE EEEE!

  2. Kako čovek volšebno vraća dugove, da ga postave za ministra finansija za 6 meseci bi nam MMF "doš'o" neku lovu...

  3. Ne znam Dože, meni cela ta priča previše smrdi i najavljuje još veći haos. Možda je to samo subjektivan osećaj, jer živim u ovoj zemlji pa nekako nije normalno da nešto bude stabilno. Jebem li ga, ko zna

  4. Sprdam se. Ne ložim se na Ćokija, ali kao zvezdaš, cenim plodove njegovog angažmana u KK CZ.

  5. По мени није случајност што му у управи седи Жика Паук, човек који је, уз Весића, и упропастио КК.... Ал' добро, да не ширим ову причу пуно, јер ћете ме сви напас' - ваљда Вукоичић море до Ф4 Еурокупа како сте кренули.... Ал' јебем ли га, исти проблем против Сасарија као и Партизан против Лијетувоса - од готове победе се стрепи за исту.... Ал' као што рекох, види се разлика у класи између Владе и Лазића....

  6. Džaba im sve kad je otišao Nedović.

  7. Е да, овај тим је требао Кешеља да доведе.... Да се разигра, а и свакако би био боља опција од Симоновића, а и милије ми је да у нашим тимовима гледам наше играче од Амера.... А гарантујем да би Кеш био вероватно бољи, уз рад са Владом, од Скота, а поготово од Симоновића....

  8. Svaki sastav koji ove godine izbori plasman u EL, dobar je "za moj ukus".

  9. То ће бити.... У најгорем случају ће бити квалификације.... Тим, све са првом петорком и клупом, је изузетно јак за ово гомно од лиге, а тренер и више него добар.... Што и потврђује низ победа....
    Ал' изнервирам се на ниво бола у курцу за играње одбране. 20 и кусур тројки је Сасари шутнуо, а није да се нема играча за јаку одбрану....

  10. Šutirao je Sasari, ali da li si video koji su to šutevi? Tu nema odbrane. Igrač odigra sve dobro, digne ruku i ovaj opali sa 10m skokom u nazad i pogodi. Jbg, šutreska ekipa. Ne znam da li bi se Kešelj uklopio. Gotivim ga, ali mislim da mu fale muda da bude vrhunski. Ima skok,šut, brzinu, ali retko retko kad to koristi.

  11. Da sumiram ovo za Evroligu. Ako recimo Partizan bude prvi u regularnom delu, a Zvezda druga, Zvezda ide direktno u Evroligu (ako titulu uzme Partizan ili Zvezda) ili ide u kvalifikacije ako titulu uzme 3. ili 4. klub iz regularnog dela.
    ?

  12. Треба ми линк за арену 1

  13. Душане знам за све ове, али понекад убодем веетле стреам, а то јебе колико је добро :) па то тражим :)

  14. Ћоки Ћорави, убијо премијера, ФМП титула!

  15. Кад је текма?

  16. OoOO jebi Široki!

  17. A jest kritična slika, bogtemazo, ništ ne vidim. Nikad gori strim u životu ne vidjeh.

Rekli o sajtu

Vukajlija, lijek koji je potisnuo iz upotrebe Edronax, Zoloft, Prozac, Aktivin H i ostale antidepresive. Nuspojave su: grčevi u trbušnim mišićima, suzenje očiju, ludački osmjeh i lako se navući na njega.

Psiholog · 20. Februar 2011.