КК Црвена звезда

  1. Како ме сад продаше са овим падањем са 14 разлике на 3 -.- Хендикеп био 6.5 на полувремену.

  2. ЈЕБЕМОООООООООООО КАРАМОООООООООО

  3. ОООООО ЈЕЕДИНАААААААА ООООО ЉУБАВИ!

  4. Znači na drugom mestu smo? :) Do jaja

  5. Da li mi je utisak varljiv, ili ovi na B92 sutra daju snimak u 00.30h umesto ranije najavljenog prenosa u 20.30h ?

  6. Sinoć videh najavu u okviru Sportskog Pregleda, pa sam se šokirao!
    Hvala na odgovoru, nadajmo se da neće biti promene programske šeme.

  7. Моћи ће Влада да спусти Франке на 65 поена, поготово ако Савовић (евентуално Браун) буде затворио Грина, а реално може.... Волео бих да видим мало експериментисања саде са одбраном јер ће вам требати у наредним фазама....

  8. Ред је да једном недељно шему мењају због Звезде :)

    Без обзира што нам је наводно небитна утакмица очекујем озбиљан приступ и победу јер после ових 2 месеца за тако нешто имам пуно право као и сви ми. Наравно пораз ће доћи кад тад и искрено ако може да се бира боље сутра него за викенд у Подгорици, али полако, за сад иде све како треба!

  9. Ako već mora da dođe poraz, onda najbolje protiv Radničkog FMP ;-))))))))))

  10. Deru naši svaka im čast.

  11. Зар морају стално да приме десет поена одједном на крају и да нас јебу у живце?

  12. 11

    ОПААААААААААА

  13. Ужасно, ужасно ми је драго за победу над Орлеаном.... Бем ли га, могла је мало боља одбрана у првом полувремену, ал' добро - победи се не гледа у зубе.... Суботић ме пријатно изненађује и дечко ће, уз Цвелета и Савовића, бити калибар за репрезентацију ако настави овако, а у задњем мечу ће ваљда Цвеле добити већу минутажу - ако Вук Радивојевић, који је го курац, може да игра 15ак минута, може ваљда и Цвеле.... Форма је одлична, добра клупа, добра ротација, мање домаћих играча него што бих волео, али опет - радује ме што овај тим показује много.... Ко зна, можда вам не гине Ф4 Еурокупа (ако је Цедевита могла 2011, не видим зашто ни ви не би могли јер је ове сезоне уклопљен и добар тим и добар тренер, за разлику од прошле где је једини плус био Кари)....

  14. Вук Радивојевић, који је го курац

    Ту се слажем.

  15. Диперу а чији си ти навијач овако иначе?

  16. Обожаваоче, у кошарци нећу о навијању, јер као што рекох - http://vukajlija.com/forum/teme/17716-kk-crvena-zvezda?strana=51#post_2189270

    Навијам за наше тимове у Европи, па докле који догура.... :-)

Rekli o sajtu

Kada pitate dva čoveka o nečemu, dobićete više od dva mišljenja. Na toj osnovi je stvoren Vukajlija. Rečnik slenga i idioma.

Kompjuterska Biblioteka · 7. Maj 2009.