КК Црвена звезда

  1. znaci ima sanse da imamo 2 prestavnika u evroligi 2013\14?

  2. Али Цвеле је објаснио! Дечко не игра пуно, али кад уђе одигра врхунски, поготово одбрану. Пратим Звезду неких 5 или 6 сезона и још нисам видео да се неко онако бори и да кида за екипу. ЦВЕЛА У РЕПКУ!!!1

  3. ЦВЕЛЕ ИГОР НУМЕРО 2

  4. SnimaFarrasta, imamo sanse i za tri predstavnika teoretski...

  5. Potvrdilo se da smo u lošoj formi. Zapitajte se koji bi bio rezultat da su igrali Vujičić i Vukušić. Verujem da bismo ipak i to dobili, ali mnogo, mnogo teže.
    Razliku smo pravili kada je Cvele bio na terenu. Nadam se da Vlada to ima u vidu, i da će ubuduće Cvele imati sve veću minutažu. Skot je inače u padu forme, a juče pride nije imao svoj dan. Simonoviću je poljuljano samopouzdanje, što je razumljivo s obzirom na bezobrazno malu minutažu (spram renomea) koju ima. Mislim da će on biti veliko pojačanje onog trenutka kada konačno proigra. Nije da je juče bio loš (9 poena, čini mi se). Milovanovića sam gledao još u Radničkom FMP tako da njegova dobra igra za mene nije iznenađenje.
    Kao što rekoh, pobedi se u zube ne gleda, pogotovo ne ovako ubedljivoj.
    Idemo dalje.
    Neka se pripremi Zadar.

  6. ЦВЕЛЕ ИГОР НУМЕРО 2

    NE DAJ DRAGI BOŽE

  7. Пукле комшије, други смо ОПААААА

    http://fotkica.com/imgs3/1_677977020_Untitled_1.jpg

  8. АХАХАХАХХАХАХА БРАВО ЂАПЕ!

  9. drugi smo, idemo dalje! do prvog mesta i evrolige!

  10. http://bit.ly/R8KHCK

    ПУНИ ПИОНИРАААААААА

  11. uuuuuu do jaja, verovatno idem
    vazna tekma, posle ove sledi par tezih (Olimpija, Cedevita, Igokea..)

  12. може ли неко да баци линк оне арене 1 за звезду сад?

  13. http://www.streamsport.cc.cc/
    Imaš ovde samo mora malo da se sačeka.

  14. Kako je grmilo ono jebi ustaše majko mila

  15. Jbt prošetam do pionira da uzmem kartu oko pola 6, kad ono kurac! OVOLIKI! Da je 50 dinara bila karta, ne bi bilo puno. Ali dobro, još jedna pobeda. Samo da igokea počne da gubi više...

  16. Ono što je najvažnije još jedna pobeda tima čija većina igrača nije u formi. Šta je u pitanju ne znam, ali od januara mora da bude druga pesma. Stranci su očigledno krizirali krajem kalendarske godine, da li je u pitanju nostalgija ili nešto drugo ne mogu da pretpostavim.
    Pročitah negde novinarska nagađanja da je Braun na izlaznim vratima iz Zvezde...To mi je prihvatljivo, jedino ako je opet aktuelan Miličić.
    U prethodnih par meseci pokazala se najveća snaga ove ekipe da uvek neko drugi odskoči.
    Ne brinem za rezultate u tzv. domaćim takmičenjima, ali za uspeh u Evropi treba nam nivo igre iz novembra. Živi bili pa videli, možda bude i nekih pojačanja (šuška se o Kešelju, iako ne mislim da je neophodan verovatno bi njegov eventualni dolazak podigao kvlitet ekipe) .

  17. Embargo na crnce!!

Rekli o sajtu

U nedostatku mesta u Vujaklijinom ili kojem drugom rečniku na internetu postoji mnoštvo sajtova, među njima Vukajlija, gde možete da vidite na kakav sve način ljudi vole da razgovaraju na opšte zgražavanje lingvista. Tako da se tamo može videti da ljudi fejsbukuju, fejsbuče, da im je fejs ubagovao. Ili čak poređenje čuvenog prideva „kul”: kul, kulji, najkulji.

Emisija RTS-a "Oko Magazin · 24. Novembar 2009.