КК Црвена звезда

  1. Šarenac se zajebao kada se još kao novinar 3. kanala kladio sa Ilićem protiv Miklje i Koprivice na Zvezdu u vezi sa osvajanjem titule.
    Plus je oženio Arbutinu (ovo je zajebancija, naravno da to ne dokazuje da je Zvezdaš).

    Pri tom, na početku karijere na prvom programu RTS-a u prenosima derbija nije uspevao
    da prikrije pristrasnost (u korist Zvezde).

    Grobari su Denda, Korać i Kovinjalo, a za ove nisam 100% siguran ali liči da jesu: Strajnić i Aca Englez.
    Zvezdaš je Gojko Andrijašević.

  2. "Rekoh sebi provuć'u se džaba..."

    Sjesti negdje, i navijaću :D

  3. Za one koji ne znaju, Šarenac je zvezdaš. Mnogi mlađi ljubitelji košarke misle da je partizanovac.

    Toliko o kredibilitetu različitih novinara.

    Netacno. Covek je najiskreniji navijac OKK BEOGRADA, i najiskrenije ga zabole za Partizan, a i za Zvezdu i FMP.
    Strajnic je zvezdas. Tako da , ne tripujte da ste zapostavljeni.

    Aca INformacija grobar?! Ahahahahahhahahahaha

  4. Strajnic je zvezdas.

    ахахахахахахахаххахахахахахаха онда то прикрива мноооогоооо добро својим навијањем за партизан.

  5. Idite i ližite svinji debeloj kurac i umislite da je on trener neki. Ako hoćete večeras gledajte basket i pravog trenera koji ostaje dostojanstven i kad gubi i kad vodi, a ne da ulazi u teren ko da mu ga je babo kupio.
    Gledajte instituciju, a to što mediji hoće da urade boli nas kurac. Onih 8000 ljudi će ti biti dokaz jel to klub iz SD ili nije, tako da :D

  6. Ovo sto vam pricam su proverene informacije. Drugar mi radi na RTS, nebrojeno puta provodi sate i sate sa ovim gorepomenutim ljudima, a nekoliko puta sam i ja blejao sa njima u kaficu, doduse ne dugo, i nismo se dotakli tih tema.

    Strajnic je zvezdas, a tripovanje da je grobar je nastalo oko prenosa partizanovog ulaska u LS. Od tog trenutka, smatraju ga "amajlijom" i neke bitne meceve uvek daju njemu da prenosi,kad igra Partizan. Jednom prilikom su ga cak vratili sa odmora samo da bi prenosio tekmu, i naravno debelo mu platili.

    Sarenac navija za OKK, ide na sve njihove tekme kad mu vreme dozvoljava,i stvarno nema nikakve emocije prema Partizanu,Zvezdi i FMPu

  7. Za Acu i Strajnića sam rekao da ne znam.
    Za Šarenca je 2000% sigurno da je zvezdaš.
    Tegeltiju sam upoznao još na faksu, tako da za njega nema dileme, a nije ni da je uspešan u prikrivanju.
    Ako je Strajnić ciganštura, svaka mu čast na u najmanju ruku nepristrasnom komentarisanju (večiti hvalospevi na račun Partizana).
    Za Acu dezinformaciju sam to pomislio gledajući vaterpolo pre neki dan.

  8. Strajnic je zvezdas, a tripovanje da je grobar je nastalo oko prenosa partizanovog ulaska u LS. Od tog trenutka, smatraju ga "amajlijom" i neke bitne meceve uvek daju njemu da prenosi,kad igra Partizan. Jednom prilikom su ga cak vratili sa odmora samo da bi prenosio tekmu, i naravno debelo mu platili.

    Ово.
    Добио је и сат као захвалницу од Партизана јер им је "амајлија" у битним текмама.

  9. Ako hoćete večeras gledajte basket

    Ja hocu. veceras cu gledati BASKET. Kosarku cu gledati kad bude igrao moj klub :)
    Elem, srecno veceras, i verujem da cete pobediti.
    Hemija vam je u timu dobra, Vukojicica kao trenera jako postujem (i nema potrebe da opet vredjate naseg trenera a da ga pritom niko nije ni pomenuo. Da iskoristim Dogovu retoriku: To da li je on svinja debela ili ne, prepusticu iskompleksiranim navijacima Zvezde, koji nisu imali pametnija posla da rade dok njihov tim nije imao rezultate u tom sportu pa se bave kilogramima, broju koraka i visini tona Partizanovog trenera :D).

    Elem, na telegrafu sam procitao da se turcima povredio Domerkant, i da su se jos dvoijca igraca otrovala sinoc. Tako da , bice ovo lagana pobeda za vas, ne sumnjam.

  10. Gledaj i uživaj.
    Mada pucamo večeras ali opet uživaj.

  11. Је л' зна неко нешто о тој руској машини што побољшава перформансе спортиста? Наводно је Звезда узела то, а Партизан је одбио. Тако је бар рекао неки професор на радију БГ1.

  12. Кака курчева руска машини? То нешто ко она Ђовакова капсула, а?

  13. Ja ипак мислим да смо ми државни пројекат. Да мафија стоји иза нас, да нам Вучић даје паре и тако...

  14. Ja hocu. veceras cu gledati BASKET. Kosarku cu gledati kad bude igrao moj klub :)

    Misliš rukomet?

    Деветар Цокулић

    Ja ипак мислим да смо ми државни пројекат. Да мафија стоји иза нас, да нам Вучић даје паре и тако...

    A Čović hipnotiše poverioce, pa ovi opraštaju dugove i daju "nam" donacije...

  15. Čović je mađija. viđećete kad pođe i kad ispa'ne da smo ustvari dužni 200milijardi miliona a da je on prodao zemljište i Kalemegdan i Autokomandu i uzeo sebi pare.

    Da ne bude oftopik JEBI GALATASARASARASEREJE!

  16. Ко бре отписује дугове? Све ћемо то једног дана платити.

  17. Дрогирана Веверица

    Кака курчева руска машини? То нешто ко она Ђовакова капсула, а?

    Немам појма ни о капсули, ни о машини. Слушао сам неког професора који је то понудио нашим клубовима, па реко' ако неко зна нешто о томе, волео бих да прочитам о чему се ради.

  18. Profesor Milojević, provereno ;-)))))

  19. Трућко, то је свирање курцу то побољшање перформанси, можда само бржи опоравак и ништа више од тога.

  20. Нормално да је свирање курцу кад је Партизан одбио. :р Али не могу нигде да нађем ништа о томе да прочитам.

Rekli o sajtu

Slavna Vukajlija. Ima glupih stvari, ima bezveznih, ali ima i jako puno brilijantnih. Neću previše dužiti, samo odite tam pa vidite sami. Samo jedno upozorenje - ima ponešto napisano i na ćirilici (iako smatram da svako, ko kolko-tolko drži do opće kulture zna ćirilicu).

Skodin blog · 04. Septembar 2010.