КК Црвена звезда

  1. Tajna je u čistom vazduhu iz predrgrađa, zna Tegeltija.

  2. Tajna je u čistom vazduhu iz predrgrađa, zna Tegeltija.

    Iz iskustva znam da je vazduh u Zelezniku mnogo ruzniji od onog na Kalemegdanu.
    Verovatno vas je to ojacalo, i probudilo inat u vama, kao treniranje u praznim bazenima kod Ane Ivanovic :)
    A vako dok ste bili na Kalisu, svez vazduh, picke u suknjicama, sah sa penzosima..
    Sve vas je to odvratilo od postizanja vrhunskih rezultata :D

  3. Iz iskustva znam da je vazduh u Zelezniku mnogo ruzniji od onog na Kalemegdanu.
    Verovatno vas je to ojacalo, i probudilo inat u vama, kao treniranje u praznim bazenima kod Ane Ivanovic :)
    A vako dok ste bili na Kalisu, svez vazduh, picke u suknjicama, sah sa penzosima..
    Sve vas je to odvratilo od postizanja vrhunskih rezultata :D

    Xe xe. Hilejrijus.

  4. Da li bi bilo dovoljno navijača da napune Arenu kad bi KK CZ BG igrao EL? Al' u reegularnom toku, ono grupna faza.

  5. колика је квота?

    сретен

  6. 1,4 на Звезду.

  7. ал' су се и отворили... колики хендикеп?

    среле

  8. Нем појма, рече ми данас цимер само за коначан исход.

  9. ULM dobio u gostima. Može li ljepše da krene top16 . JEBI GALATASARAJE OBAVEZNO!

  10. АЈМО АЈДЕ!

  11. Пионир пун пунцат, све у црвеном, кореографија спремна. ЛУДИЛО!

  12. дајте неки линак, црко тражећи, оно што ми цокула даде није за курац :Д

  13. Došao u 6 ispred Pionira, gurali se u redu, u 7:15 su zatvorili sve ulaze, mislim više od 500 ljudi je ostalo pred ulazima (među njima i ja), a u jednom trenutku je i policija krenula da nas bije.

  14. Па ови центри су смешни...

  15. иде побједа, мора!

  16. Јаке балије набијем их на курац са кожицом. Она чамуга да не баци. Мада контам да ће Радивојевић да им јебе матер.

  17. Не сери Цокулићу, гледаш ли ти утакмицу уопште?

  18. Zabi jebeni koš zabijem ti u gospođu!!!!

  19. Aaааааааааааааа nestalo struje koji je rezultat sta se desava?

Rekli o sajtu

Bez ikakve pompe, Vukajlija se pojavila tokom ove godine i zabilježila skoro deset hiljada rječi u rječniku žargona koje su definisali sami posjetioci. Uzimajući za ime učestalu grešku u govoru kad ljudi zapravo žele da kažu Vujaklija, stvorena je zajednica stvaraoca slenga srpskog jezika i mjesto na kojem posjetioci treniraju svoju kreativnost. Ovaj kreativni ventil vas samo tako usisa i očas posla možete da izgubite sate vremena čitajući duhovite opaske kojim su definisani brojni izrazi iz popularne kulture i govora. Pozicionirajući se između ozbiljnih sajtova kao što su "Metak" i "Vokabular" na jednoj, i zabavnih "Srbovanje", "Kobaja Grande" na drugoj strani, Vukajlija je dokazala da famozni "user-created content" (sadržaj kreiran od strane korisnika) može sasvim lijepo da zaživi i na ovim prostorima. Ovogodišnja nagrada za najbolji sajt prema izboru Biznisbloga odlazi ovom istinskom Web 2.0 projektu kojem u definicijama nije izmakla ni domaća blogosfera!

Biznisblog · 26. Decembar 2007.